עזרה ירידה במשקל:(

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
חלי ממן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לאחר שעברתי ניתוח טבעת לפני עשור(עליתי בחזרה 40),ולפניו נסיתי את כל הדיאטות שיש בתבל.
כעת אצל חלי ממן,יורדת לאט בטוח ובריא,שותה מים(גמילה משש כוסות קפה ליום)הליכות וכושר.
בחמש חודשים 12 קילו,ממליצה מאוד!!!!
יש לי היום מודעות לאוכל בריא,מבשלת כמעט ללא שמן,מתגברת על עצמי בקטע הרגשי,אין נישנושים ואין חטיפות.

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הרבלייף זה שטויות עם בזבוז ה-מ-ו-ן כסף!
לא להתפתות!!!
הרבלייף לא!!!!!!מכירה מקרוב אנשים שחולים מזה היום,הרס להם את הגוף.
ומוכח שזה מזה.

אנונימי/ת

משתמש מקצוען
חלבון = עוזר מאד לירידה (תקפידו על ביצה קשה כל יום )
ירקות =גורם להרגשה מנופחת (קחו זאת בחשבון )
תפוח=מפריע לירידה
מים=גורם לניפוח אבל עוזר לחילוף ה
פריכיות=לא דיאטטי אך גורם לתחושת שובע ומילוי
לחם=קשה לו להתפרק וזה ניהיה גוש בצק
לכך כדאי להצנים ת,לחם לאכול על אפוי טוב

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תכניסו לתפריט
דברים בריאים
כמו
פריכיות
ירקות
מים
וחלבון
וגם פעילות גופנית
לפחות 3 שעות בשבוע
תעברו לקמח מלא לאכול מספר מדוד של פרוסות לחם ,
לפעמים כדאי לחפש לחם קל
וכמובן לישון מספיק!!!

slideshow

משתמש רשום
עיצוב גרפי
הרבליף - לא לגעת!!!
שמעתי על כמה שלקחו, וירדו יופי
ושמעתי על מישהי שקיבלה מזה את המחלה.... [מוכח שזה מתוצאת הארבלייף, לפי מה ששמעתי]

חלי ממן - ממליצה בחום, דורש מלאאא סבלנות, ושמירה לאחר הירידה, כנ"ל דינה דרך חיים ומיכל פתל.

עליזה קרמר -
יש לה דיאטה יחודית מדיאטנית בארצות הברית, דיאטת רצח, מה שנקרא...
אבל אפשר לרדת 10 ק"ג בחודש :). מה שכן, אחרי הירידה צריך לשמור בדיוק לפי הכללים, אם לא - עולים, ובגדוללללל... [מנסיון]
[גרה בביתר, אין לי פרטים ליצירת קשר- עובדת פרטי]

חגית קפלן - במרפאת מגן בירמיהו - מתאימה תפריט אישי לפי סוג דם ופרמטרים נוספים [גורם גם לגביהה - עד גיל 19 - מומלץ לבני עשרה נמוכים, גם רזים]

אבל מה שהכי חשוב ----
[יותר מאשר לשמור, לישון, לשתות וכל ה'בלה בלה' השגרתי-]
לא להכניס לגוף דברים לא טבעיים - כולל גם את התה של שרה, האגוז ההודי, ושאר ירקות...
כל מה שמקשקשים שזה טבעי - לא להתפתות, כי טבעי זה רק ירקות...

שבולת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
טיפים מניסיוני האישי:
לישון טוב, לשתות הרבה ולאכול הרבה ירקות.
באופן כללי הקפדה על תזונה בריאה, פחמימות מלאות, שפע ירקות, ויטמינים ואבות המזון בצורה מאוזנת, בהכרח תפסיק את הנשנושים ותביא לירידה במשקל.
בד"כ השבוע-שבועיים הראשונים קשים מאד כי המשיכה למתוק חזקה, אבל היא דועכת עם הזמן ולאחר תקופה של הקפדה עקבית על התזונה מגלים שהחשק למתוק ולנשנושים נעלם, שלא לדבר על ההרגשה הרעננה והאנרגיות שמוזרמות לגוף.
דבר נוסף וחשוב מאד!!! לא להתפתות לדיאטות ללא פחמימות וכד' כי קשה מאד להתמיד בהם והגוף ידרוש את שלו.
העיקר בהצלחה ובריאות איתנה!

סימפטי

משתמש פעיל
להוציא סוכר להרבות בדברים עשירים בסיבים תזונתיים כמו דגנים מלאים וקטניות פירות וירקות ולמעט מאוד בשמן ושומן, אם קשה מתוקים אפשר להמיר בסוכר טבעי כמו תמרים, או לקחת כרום שזה מוציא את החשק לסוכר.

חושב מחדש

משתמש מקצוען
הפסקתי לעשן מזה כשבועיים
אני מעשן כבר הרבה שנים, אבל לפני מספר שנים הפסקתי לעשן [לתקופה], וכמוך גם עליתי מאד במשקל, הרופא הסביר לי שבעישון יש משהו שמגביר את פעילות הקיבה, ולכן פחות משמינים, וכאשר מפסיקים לוקח לגוף שבועיים שלושה עד שהוא חוזר לפעילות מוגברת בלי הסיגריות,
אתה ממש בכניסה להורדה - אל תתייאש.

dag

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש את מיכל פתל,
אבל כמו שכתבו כאן, כל דיאטה/תזונה תצליח עם התמדה..
מהכירות קרובה של אקורדיון של דיאטות.
יש כאן הדרכה אינטרנטית לתוכנית, שממה שהבנתי קלה אבל דורשת ספורט יומי (קצר)
למי שמתאים https://lp.vp4.me/e6pk

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
רק שליטה עצמית!!!
והתמדה!
כדי לא להסתכן חשוב שיהיה עם פיקוח ואיזון (של כל דיאטנית בקופ"ח)

אורתודוכס

משתמש פעיל
אני מעשן כבר הרבה שנים, אבל לפני מספר שנים הפסקתי לעשן [לתקופה], וכמוך גם עליתי מאד במשקל, הרופא הסביר לי שבעישון יש משהו שמגביר את פעילות הקיבה, ולכן פחות משמינים, וכאשר מפסיקים לוקח לגוף שבועיים שלושה עד שהוא חוזר לפעילות מוגברת בלי הסיגריות,
אתה ממש בכניסה להורדה - אל תתייאש.
תודה על העדכון

ע"ר

משתמש פעיל
מנסיון שלי
לא לאכול דברים משקיות ממתקים ועד פריכיות
כל דבר להכין בבית מלחמניות כך שולטים בכמות סוכר ועד ארוחות משובחות של בשר ודגים
והרבה פעילות גופנית...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה