עזרה ירושלמית? בני ברקית? מתעניינת בפסיכולוגיה? או סתם רוצה לעזור ולהשפיע על תוצאות מחקר?

נעמי בת עמי

משתמש פעיל
אני עדיין מחפשת- עוד מתנדבות, נשים חרדיות, כמובן, מעל גיל 18, נשואות או לא, מירושלים או גוש דן.
לצורך מחקר בפסיכולוגיה,
מדובר בפגישה חד פעמית שאורכה כשעה וחצי, במקום ובזמן שנוח לך.
בה מועברים מספר שאלונים, ומטלה תפיסתית. הכל כמובן אנונימי.

ובהרחבה:
סיימתי את ההכשרה לפסיכולוגיה קלינית- תואר שני. וכעת נותר לי רק לסיים את המחקר,
המחקר עוסק באוכלוסיה החרדית, (לא בהשוואה לעולם החילוני), מתוך מטרה- לעזור ליצור נורמות אבחון לציבור החרדי. ומתוך מטרה להבין תהליכים נפשיים פסיכולוגים והגורמים להם.

ואסביר-
במהלך אבחון משווים את תשובות הנבדק לנורמה כללית. ברור לכולנו שהנורמות שלנו שונות משלהם. מה שיוצר הטיה ופגיעה במאובחן החרדי....

זהו,
אם קראת עד פה :)
ואם זה מעניין אותך- לטעום מעט משאלונים אילו, או אם את רוצה לעזור.
אשמח מאד מאד שתצרי איתי קשר באישי

נעמי בת עמי

משתמש פעיל
את צודקת, אולי ההגדרה אנונימי היא לא ממש נכונה
כי כן אנחנו נפגשות ביחד. אבל החומרים נשמרים ללא פרטים של הנבדקת, וכך הם נכנסים למאגר של המחקר כל נבדק מקבל מספר- קוד.
השאלונים ממוחשבים. ושאלון נוסף,נכנס למעטפה- ורק נשאר עליו המספר. כדי שזאת שמנתחת אותו תדע לאיזה סט שאלונים זה שייך.

גדולה מהחיים

משתמש מקצוען
אגב,
אני השתתפתי במחקר הזה.
קודם כל מאד נהניתי מזו שהעבירה אותו
( @נעמי בת עמי שלחה אליי מישהי אחרת בתאום איתי כמובן)
שהייתה עדינה, רגישה ומכבדת.

שנית- היה לי נחמד ומעניין,
ממש לא הרגשתי שאני שופכת את כל נבכי נשמתי החוצה
ואם על הדרך עזרתי- בהווה, לעורכות את המחקר
ובעתיד- בתפילה שיגעו למסקנות שאכן יקדמו את הציבור, אז למה לא?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה