יצירת קישור דינמי לנתונים באינטרנט באקסל

סל שרותים מתקדמים

משתמש רשום
D I G I T A L
שלום,
רציתי לשאול האם מישהו יכול לעזור לי

כאשר אני מיבא נתונים מהאינטרנט דרך אשף היבוא של אקסל ב"ה זה עובד מצוין
הבעיה מתחילה כשיש לי קישור דינמי שהתווים האחרונים שלו משתנים בכל פעם (לפי מזהה לקוח וכדו'), הייתי רוצה שיהיה לי תא בטבלה שבו אני רושם את התווים הנ"ל, ושהשאילתה תיקח משם את הנתון בכל ריענון
על פניו זה נראה שיש כזו אפשרות, כי במסך הזנת הקישור כשבוחרים בפונקציה "מתקדם" , האקסל מספק הסבר קצר "כל חלק של הURL יכול להיות או ערך קבוע או הפניה לפרמטר" שאלתי היא כיצד אני מציין הפניה לתא בגיליון מסויים?
Screenshot_2018-02-27-05-44-26.png

Roi.eba

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אולי כבר הסתדרת, אבל אני חושב שהכיוון הוא לתת "שם" לתא או לטווח בו נמצא הנתון ואז לפנות אל השם שבחרת שמתפקד כמשתנה.
לגבי הסינטקס אני לא בטוח...
עדכן אותנו בכל מקרה.

סל שרותים מתקדמים

משתמש רשום
D I G I T A L
עדיין לא הסתדרתי ואני נאלץ לערוך את השאילתה עבור כל לקוח מחדש

אבל גם לא הבנתי איך אני "נותן שם" לתא וכו' ואיך אני מציין משתנה

חשבתי שזה משהו יותר פשוט כמו אופרטור כל שהוא כמו %/$/@/" או משהו אחר שמסמן שהטקסט הבא הוא הפניה לגיליון תא וכדומה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה