יצירת נקודת שחזור המערכת

סולפג' solfege

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
המחשב לא נותן לי לשחזר אותו לנקודה שאני רוצה. הוא נותן לי נקודות רק מהיום, ואני צריכה נקודה לפני היום. יש אפשרות לקבוע לו נקודה בעצמי??

avi chazak

משתמש מקצוען
המחשב לא נותן לי לשחזר אותו לנקודה שאני רוצה. הוא נותן לי נקודות רק מהיום, ואני צריכה נקודה לפני היום.

בעיקרון יש לך בנקודות שיחזור אפשרות לראות נקודות שיחזור ישנים יותר האם גם בזה אין?

יש אפשרות לקבוע לו נקודה בעצמי??

רק ל. מכאן ואילך.

סולפג' solfege

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
בעיקרון יש לך בנקודות שיחזור אפשרות לראות נקודות שיחזור ישנים יותר האם גם בזה אין?
אין!! זה לא הגיוני. פעם ראשונה שקורה לי כזה דבר. זה בעיקרון דרייבר של כרטיס קול שנעלם מלוח הבקרה והתקנה לא עוזרת- רק שחזור. ואין נקודת שחזור!!!

aeb

משתמש סופר מקצוען
המחשב לא נותן לי לשחזר אותו לנקודה שאני רוצה. הוא נותן לי נקודות רק מהיום, ואני צריכה נקודה לפני היום. יש אפשרות לקבוע לו נקודה בעצמי??
מה שיש ברשימת הנקודות שחזור זה מה שקיים ושמור ומה שלא כנראה נמחק

upload_2019-2-12_19-39-47.png

avi chazak

משתמש מקצוען
בעצם הם כבר כתבו זאת כאן
מעניין?
וצריך לדעת עוד שהיא לא חינמית ויש אפשרות באתר שלהם להוריד בלא להתקין ע"י חיפוש לפי התקן מסויים.
כאן
252.jpg

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נכון, זה ס"ה הודעה שתעצרו את פעילות האנטי וירוס שלכם במידה שיש לכם את האנטי וירוס המופיע בשורה העליונה... והם התחילו לציין זאת רק בימים האחרונים.

סולפג' solfege

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
שוב הסבר:
הדרייבר מותקן ונראה בלוח הבקרה. הכרטיס פעל כרגיל, בכל חודשיים בערך הוא לא מופיע בלוח הבקרה כאילו שהוא מנותק. למרות שהוא מחובר והדרייבר מעודכן. מה שעזר לי עד כה בחודשים האחרונים היה לשחזר את המחשב לכמה ימים לפני ואז הוא היה עובד כרגיל.
היום הוא שוב התנתק , אבל לא ניתן היה לשחזר את המערכת.
מערכת ההפעלה ווינדוס 8.
האם התקנה של הדרייבר דרך התוכנה הנ"ל תעזור??

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כמעט בטוח שיעזור, אך תבדוק קודם האם הדרייבר מופיע במנהל ההתקנים, אם כן תסיר התקנה עם מחיקת קבצי ההתקן (אם הוא שואל על זה) ואז תבחר ב"פעולה" , "בצע סריקה לגילוי שינויי חומרה".
אם זה לא עזר תריץ את DRP.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה