עזרה באקסס יצירת טבלאות מרובות בשאילתה אחת

סטארטפ

משתמש רשום
אני מעוניין לעשות במסד נתונים קיים שאילתה שתיצור כמה טבלאות (שכל טבלא תהיה ממוינת ע"ס א"ב),
ותהיה אפשרות שרשומה אחת תופיע במספר טבלאות. איך עושים זאת???
[יש לי רשימה של מכרים וידידים ומשפחה עבור שמחות, וכדי לוודא שכולם קבלו את ההזמנה אני צריך ליצא טבלא של כל קבוצה, וישנם אנשים שמופיעים אצלי בפרטים גם בשכנים וגם חברים לעבודה וכו']

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
אני מעוניין לעשות במסד נתונים קיים שאילתה שתיצור כמה טבלאות (שכל טבלא תהיה ממוינת ע"ס א"ב),
ותהיה אפשרות שרשומה אחת תופיע במספר טבלאות. איך עושים זאת???
[יש לי רשימה של מכרים וידידים ומשפחה עבור שמחות, וכדי לוודא שכולם קבלו את ההזמנה אני צריך ליצא טבלא של כל קבוצה, וישנם אנשים שמופיעים אצלי בפרטים גם בשכנים וגם חברים לעבודה וכו']
תעשה שאילתה נפרדת לכל דבר ותייצא

סטארטפ

משתמש רשום
אבל זה כמה וכמה קטגוריות שזה מסובך כל פעם להפעיל את כולם

סטארטפ

משתמש רשום
האם שייך לעשות כמה שאילתות ולהפעיל את כולם יחד,
וגם ליצא הכל לדו"ח אחד?

סטארטפ

משתמש רשום
זהו קובץ דוגמא בלבד (צריך לשנות את הסיומת).
מדובר על רשימה ארוכה מאוד [בהכנה], עם הרבה קטגוריות של סוגי קורבה עבור מדבקות למעטפות להזמנה לשמחות.
וכשרוצים לוודא למשל שכל ההזמנות הגיעו ליעדן, (ושאף אחד לא יפגע...) למרות שירותי הדואר "המתקדמים", אז צריך להביא לסבתא מצד האבא רשימה שהיא תוודא שהכל הגיע למשפחה, ולסבא מצד האמא רשימה, ולתלות (או לבדוק) רשימה של העבודה שכולם קבלו הזמנה, וכו' וכו'.
וגם כשרוצים להדפיס את כל המדבקות לפי סדר א"ב לפי הקטגוריות, דהיינו:
כל המשפחה מצד האבא לפי א"ב, כל השכנים לפי א"ב וכו', האם שייך לכתוב פקודה אחת שתיצור את כל המידע ליצוא בבת אחת????

תודה מראש!!!!

קבצים מצורפים

• שמות להזמנות - דוגמא.TXT
    1 MB · צפיות: 10

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
זהו קובץ דוגמא בלבד (צריך לשנות את הסיומת).
מדובר על רשימה ארוכה מאוד [בהכנה], עם הרבה קטגוריות של סוגי קורבה עבור מדבקות למעטפות להזמנה לשמחות.
וכשרוצים לוודא למשל שכל ההזמנות הגיעו ליעדן, (ושאף אחד לא יפגע...) למרות שירותי הדואר "המתקדמים", אז צריך להביא לסבתא מצד האבא רשימה שהיא תוודא שהכל הגיע למשפחה, ולסבא מצד האמא רשימה, ולתלות (או לבדוק) רשימה של העבודה שכולם קבלו הזמנה, וכו' וכו'.
וגם כשרוצים להדפיס את כל המדבקות לפי סדר א"ב לפי הקטגוריות, דהיינו:
כל המשפחה מצד האבא לפי א"ב, כל השכנים לפי א"ב וכו', האם שייך לכתוב פקודה אחת שתיצור את כל המידע ליצוא בבת אחת????

תודה מראש!!!!
עוד לא בדקתי אבל אתה בטוח שאתה רוצה להדפיס את המדבקות כמה פעמים?
לדעתי - את הרשימות תדפיס עם כפילויות את המדבקות בלי כפילויות וממויין לפי כתובת

סטארטפ

משתמש רשום
בעצם אתה אומר במילים אחרות שאין אפשרות לקבץ כמה טבלאות לשאילתה אחת...

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
בעצם אתה אומר במילים אחרות שאין אפשרות לקבץ כמה טבלאות לשאילתה אחת...
לא אמרתי את זה
אמרתי שלא מדפיסים בדרך כלל כפילויות במדבקות זה גורר מכתבים מיותרים

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
בס"ד

קוד:
select [שדות_טבלה_1]
from [טבלה_1]
union
select [שדות_טבלה_2]
from [טבלה_3]
;
שים לב, רק צריך אותם מספר שדות.
שים לב שאם יש כפילויות הם יעלמו בצורה זו

בשביל שיופיעו כפילויות יש לכתוב UNION ALL במקום UNION

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה