Elementor יצירת והצגת גלריה אלמנטור

• פותח הנושא srp
  • פורסם בתאריך

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
יש לי קרוסלת תמונות באתר
אני רוצה שהתמונות יהיו לחיצות
בליחצה על כל אחת תפתח חלונית בהצגת גלריה אחרת
איך אפשרי?
תודה מראש!

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L

רוני רביץ

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
כוונתך כנראה בלייטבוקס,
אני חושב שצריך תוסף לייטבוקס ליצור גלריה בלייטבוקס ואז לעשות קישור מהקרוסלה (בקרוסלת מדיה) לליטבוקס, משהו כזה אני לא בטוח

• תודה
Reactions: srp

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
כוונתך כנראה בלייטבוקס,
אני חושב שצריך תוסף לייטבוקס ליצור גלריה בלייטבוקס ואז לעשות קישור מהקרוסלה (בקרוסלת מדיה) לליטבוקס, משהו כזה אני לא בטוח
אשמח לשמוע יותר לעומק
אם יש אפשרות כמובן

רוני רביץ

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
לאחרונה הייתי צריך לעשות כזה דבר,
אני חושב שהצורה הנכונה זה עם תוסף לייטבוקס, אבל התעצלתי, וחשבתי על שני אפשרויות באלמנטור,
1. לעשות קרוסלה רגילה (זה עובד בעיקר בקרוסלת מדיה) ולהסתיר את החיצים והנקודות ושזה לא יתחלף אוטמטי ואז בעצם זה נראה רק כמו תמונה אחת אבל מי שלוחץ זה נהיה קרוסלה בלייטבוקס
2. לעשות תמונה ואז בדינמי שזה יפתח פופאפ בסגנון לייטבוקס ולשים בפופאפ קרוסלה,
מעניין אותי אם מצאת לזה דרך אחרת

• תודה

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
לאחרונה הייתי צריך לעשות כזה דבר,
אני חושב שהצורה הנכונה זה עם תוסף לייטבוקס, אבל התעצלתי, וחשבתי על שני אפשרויות באלמנטור,
1. לעשות קרוסלה רגילה (זה עובד בעיקר בקרוסלת מדיה) ולהסתיר את החיצים והנקודות ושזה לא יתחלף אוטמטי ואז בעצם זה נראה רק כמו תמונה אחת אבל מי שלוחץ זה נהיה קרוסלה בלייטבוקס
2. לעשות תמונה ואז בדינמי שזה יפתח פופאפ בסגנון לייטבוקס ולשים בפופאפ קרוסלה,
מעניין אותי אם מצאת לזה דרך אחרת
מה הכוונה תוסף לייטבוקס?
עדיין לא טיפלתי בזה מאז
חשבתי יותר בכיוון של אופציה 2 שלך, אבל לא ידעתי איך לקשר את הפופאפ לתמונה אחת מתוך הקרוסלה

רוני רביץ

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
בעולם שטרום אלמנטור בשביל לעשות שמשהו יפתח בלייטבוקס היה צריך תוסף לייטבוקס (פשוט תחפשי בספריית התוספים לייטבוקס - באנגלית),
הנה איך נראה אופציה א' (זה מה שעשיתי בסוף- אפשר כמובן יותר מתמונה אחת בדף)
באופציה השניה עושים את הקרוסלה רק בפופאפ ובעמוד עצמו עושים רק כמה ווידג'טים של תמונה אחד ליד השני שיראה כמו גלריה (או קופסא מתהפכת) וכל תמונה פותחת פופאפ אחר (שבו יש קרוסלה)

• תודה

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
בעולם שטרום אלמנטור בשביל לעשות שמשהו יפתח בלייטבוקס היה צריך תוסף לייטבוקס (פשוט תחפשי בספריית התוספים לייטבוקס - באנגלית),
הנה איך נראה אופציה א' (זה מה שעשיתי בסוף- אפשר כמובן יותר מתמונה אחת בדף)
באופציה השניה עושים את הקרוסלה רק בפופאפ ובעמוד עצמו עושים רק כמה ווידג'טים של תמונה אחד ליד השני שיראה כמו גלריה (או קופסא מתהפכת) וכל תמונה פותחת פופאפ אחר (שבו יש קרוסלה)
תודה
ביקשתי פתיחהכדי לראות את הדוגמא, אעדכן כשיפתח לי
לגבי אופציה ב' פחות מתאים לי למקרה הנוכחי
בקשר לתוסף, האם הוא כן יתפקד עם הקרוסלה של אלמנטור? או שהוא כולל בעצם את הכל?

רוני רביץ

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
זה לא תוסף מסוים,
אני לא ניסיתי אני רק מניח,
הרעיון הוא כזה שיוצרים בתוסף קרוסלה בלייטבוקס ואז כנראה זה נותן קישור ללייטבוקס ואז פשוט צריך שוב לעשות תמונות עם קישור ללייטבוקס שיצרת,
שוב הכל בתאוריה ולא ניסיתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה