יצירת באר לתחפושת מרים הנביאה

• פותח הנושא tovat
  • פורסם בתאריך

tovat

משתמש מקצוען
אז הילדה החליטה באופן סופי ובלתי ניתן לשינוי שהיא מתחפשת למרים הנביאה.
מישהי אולי עשתה פעם תחפושת כזאת? (אין לי מושג אפילו מה להלביש...)

מחפשת רעיונות איך ליצור בשבילה באר יפה (אבל לא סתם קופסת שימורים עטופה בדף)
ואיך אפשר לתלות את זה עליה בלי שיכביד יותר מידי?

רבקי

משתמש פעיל
הכנתי לבת שלי בגד לבן מבד סאטן ופראנזים. ציירתי על זה באר ותווים עם כיתובית "אשירה לה'...". היה לה כיסוי ראש קנוי בסגנון תנכי ותוף מרים שהיא קישטה.

tovat

משתמש מקצוען
הכנתי לבת שלי בגד לבן מבד סאטן ופראנזים. ציירתי על זה באר ותווים עם כיתובית "אשירה לה'...". היה לה כיסוי ראש קנוי בסגנון תנכי ותוף מרים שהיא קישטה.
תודה רבה מאד! נשמע מהמם.
הכנת את הבגד, הכוונה שתפרת? ועם מה מציירים? ואיפה קנית כזה כיסוי ראש? סורי על ההפצצה בשאלות...

רבקי

משתמש פעיל
הכנתי תלבושת פשוטה עם דבק חם. בלי לתפור בכלל, ציירתי עם אקריליק. את הכיסוי ראש לדעתי אפשר בכל חנות עם אביזרי תחפושות. עלה לי משהו כמו 15 ש"ח

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
תודה רבה! תוף קניתי לה מאליאקספרס, מקווה שיגיע. אבל חצאית כזו זה נשמע מסובך, בטח תפור, אין לי מושג בתפירה לצערי...
תוכלי אולי ליצור באר שיתלבש עליה באזור המותן, או לחילופין להצמיד חצי באר על החצאית (אולי מקפה)
האמת שהבאר לא היתה כמו שמציירים באר, זה היה מים שנבעו מסלע, אולי ליצור סלע מספרי מתנפח, להצמיד לחצאית, ומשם נחלי מים.
חיפשתי פעם את הבת שלי לבתיה בת פרעה, ובחצאית לקחתי אורנזה אפור בהיר, ותפרתי מכווץ לחצאית שייצור מראה של מים. אפשר לעשות כך למים שיוצאים מהסלע.

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
עשיתי פעם באר כזו
הלבשנו את החצי הבאר כמו ילקוט

tovat

משתמש מקצוען
הכנתי תלבושת פשוטה עם דבק חם. בלי לתפור בכלל, ציירתי עם אקריליק. את הכיסוי ראש לדעתי אפשר בכל חנות עם אביזרי תחפושות. עלה לי משהו כמו 15 ש"ח
קנית בד בחנות בדים ואותו הדבקת? הכיסוי ראש איזה סגנון? כמו נגיד אשה ערביה?

tovat

משתמש מקצוען
תוכלי אולי ליצור באר שיתלבש עליה באזור המותן, או לחילופין להצמיד חצי באר על החצאית (אולי מקפה)
האמת שהבאר לא היתה כמו שמציירים באר, זה היה מים שנבעו מסלע, אולי ליצור סלע מספרי מתנפח, להצמיד לחצאית, ומשם נחלי מים.
חיפשתי פעם את הבת שלי לבתיה בת פרעה, ובחצאית לקחתי אורנזה אפור בהיר, ותפרתי מכווץ לחצאית שייצור מראה של מים. אפשר לעשות כך למים שיוצאים מהסלע.
תודה רבה!
ממש התחברתי לכיוון של ליצור סלע, זה באמת נשמע הרבה יותר מתאים. ממש אהבתי את הכיוון.

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
הגב וחצי העיגול מפוליגל
וציפיתי את חצי העיגול באבנים שעשויות מקלקר
מרוסס בספרי חום
ככה הם גם קצת נאכלו
מבפנים הדבקתי צלופן כחול
ומדיבל עץ יצרתי את הצורת ח שממנה משתלשל הדלי

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
אני עשיתי מרים
מקדימה כמו אחות ותינוקות תפורות לבגד (הבובות הקטנות שמוכרים בחנויות של גנים ועטפתי עם סרט סטן ורוד וכחול.)
ומאחורה פסים מבד תוים תוים ותוף תלוי (עם חוטים כמו ילקוט) והיה על זה איזה כיתוב (לא זוכרת)
והכובע מן באר (מפל עם טפט אבנים) עם דלי קטן

tovat

משתמש מקצוען
הגב וחצי העיגול מפוליגל
וציפיתי את חצי העיגול באבנים שעשויות מקלקר
מרוסס בספרי חום
ככה הם גם קצת נאכלו
מבפנים הדבקתי צלופן כחול
ומדיבל עץ יצרתי את הצורת ח שממנה משתלשל הדלי
תודה רבה! זה עוזר לי מאד.

tovat

משתמש מקצוען
אני עשיתי מרים
מקדימה כמו אחות ותינוקות תפורות לבגד (הבובות הקטנות שמוכרים בחנויות של גנים ועטפתי עם סרט סטן ורוד וכחול.)
ומאחורה פסים מבד תוים תוים ותוף תלוי (עם חוטים כמו ילקוט) והיה על זה איזה כיתוב (לא זוכרת)
והכובע מן באר (מפל עם טפט אבנים) עם דלי קטן
איזה רעיונות חמודים! תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה