יצירה עם פונפונים

eliaviva

משתמש פעיל
עיצוב גרפי

יצירה שהכנתי ליום חיות בקייטנה שלי. הכנת 2 פונפונים. אם יהיה ביקןש אעלה הסבר.

קבצים מצורפים

• IMG_1502.JPG
    IMG_1502.JPG
    KB 626 · צפיות: 46

eliaviva

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מכינים שני פונפונים - אחד גדול ואחד קטן יותר - מצ"ב PDF עם השבלונה להכנת הפונפונים. - את זה אתם מכירים נכון?
אחרי שמכינים את הפונפונים, מחברים אותם עם דבק חם ומוסיפים פונפון מוכן בצבע לבן בשביל הזנב.
מכינים את אוזניים מלבד וצובטים אותם בתחתית האוזן לפני שמחברים לפונפון ה"ראש." מוסיפים עיניים - חרוזים קטנים וחרוז גדול יותר בצבע ורוד לאף. משחילים חוט לבן עבור השפם לתוך האף.

אם יש צורך בהסבר הפונפון - תגידו לי

קבצים מצורפים

• pom pom templates.pdf
    KB 292.6 · צפיות: 32

מיכל.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
את שופעת רעיונות...
איזו קיטנה שווה!;)

מאיזה גיל מסתדרים עם הפונפונים?

קלרינט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
איזה מותק :)
תודה על השיתוף!
הכי אהבתי את ההשחלה באף...

תפנית בעלילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מיקימאוס רחוק מלהיות עכבר. אבל העכבר האפרפר הזה ,למשל, בא לצבוט לו בלחיים...

eliaviva

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הקייטנה שלי לבנות העולות לב' עד עולות לה'. הקטנות בקייטנה הכינו אפרוח במקום - אבל רק בגלל שזה פונפון אחד אז זה לוקח פחות זמן ויש להם פחות סבלנות. לדעתי מגיל 6-7 אפשר להסתדר עם הכנת פונפון רק שלוקח הרבה זמן להכין...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה