דרוש מידע הייתם בהרצאה\סיפור אישי-והתפעלתם-נשמח שתשתפו

דורה

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
הרצאה של עירית בינקה ,חולת טרשת נפוצה. הרצאה בסיפור אישי אפשרי בלווי מוזיקה. מלאת עוצמה ואמונה.ומרתקת. לפרטים: 0527683158

ronron

משתמש רשום
@ליבי קליין סיפורים אישיים - מאחורי הקלעים של סדרת הספרים המצליחים...
@נס האירוע סיפור אישי - על אירוע שכולו נס..
@פסי דבלינגר - אימהות והעצמה
לאה דרור - גיורת וזמרת
מירב נווה - סיפור אישי מחזק בשילוב הרצאה
סמדר מורג - סיפור אישי בשילוב סטנד-אפ
רננה אש - סיפור אישי בשילוב פעלולי אש
אפרת ברזל - סיפור אישי בסגנון של משחק, מרתק...
הרבנית מרים רוזנברג - סיפור אישי על חזרה בתשובה ועוד (אשתו של ר' שריאל)
מיכל גרוס - סיפור אישי על אסון ההדברה - לא יודעת אם היא עדיין מרצה...

יש גם אחת תסמונת דאון שבאה ומספרת על עצמה מאד יפה - רותי בר-און אולי? או משהו דומה..

עוד מרצות מעולות - סגנונות שונים... (לא דווקא סיפור אישי):
פנינה טולדנו
חיה הרצברג
שולמית שחור
רות ולדמן
רות שמש
ימימה מזרחי

אפשר פרטים על הרבנית מרים רוזנברג?

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אני מחפשת הפעלה לנשים ,
לא רק סיפור אישי, משהו בסגנון שמח וקליל.
אולי סטנדאפ, אולי יש לכן רעיונות אחרים
בתקציב די נמוך .
יש רעיון?

פסי דבלינגר

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
ההרצאה שלי עוסקת בהעצמה חיזוק ורעיונות לאימהות הנפלאות העסוקות והמותשות, לפעמים, של ימינו.
המטרה בהרצאה, מלבד שעה של הנאה ושיחרור, היא להעביר מסר שיגרום לכל אמא להעריך ולשמוח באימהות שלה,
כדי שתחזור הביתה עם כוחות חדשים למילוי התפקיד הנעלה שלה כאם בישאל.
ההרצאה מלווה בסיפורים דוגמאות וקצת הומור. ב"ה קיבלתי משובים מדהימים מההרצאות שנמסרו עד כה!
מזמינה אותך לקרוא כאן קצת עלי,
כרגע יש לי סדנה קלילה ופרקטית במיוחד לחופש הגדול, שולחת לך פרטים באישי

תמר טל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

רחלי ר

משתמש מקצוען
מצטרפת להמלצה בחום!!! במיוחד לנערות בגילאי תיכון.
גם אני מצטרפת להמלצה בחום על הרב אביחי כהן הי"ו
הביאו לנו אותו בוולף במחנה, מהפעמים הבודדות שהעמידו על הבמה בוולף בעל תשובה לספר על עברו.......
יצאתי מהתפעלות.
הוא מדבר מאוד מאוד מאוד נקי ושמור...
זה בסמינרים.
בפועל, חוץ מחייל בדובדבן הוא היה דוגמן (של קוקה קולה ועוד) ויש לו הסרטה של הסיפור האישי שלו, (האמיתי......) כולל כל הקטע של הדוגמנות... גם כן, מאוד מאוד נקי, סגנון דיבור חסידי, אבל בין השורות אפשר להבין היטב מאיזה ביב הוא בא, הוא עושה כזה הבל מכל הנאות העולם הזה, וכמה כל האושר וההנאה זה רק בבית ומשפחה יהודיים.
לבכות מרוב התרגשות!!!!!

תמר טל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הביאו לנו גם את גב' פחימה, היא הייתה עוזרת בבית של הרב אליישיב. אישה פשוטה ואמיתית,
סיפרה סיפורים וחוויות מהבית של הרב אליישיב.
ריגשה וחיזקה אותנו מאוד באהבת תורה.

good things

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בזמנו קראתי שאלמנת הרב וינטר ז"ל, הגב' דבי וינטר, מרצה גם היא. לא שמעתי אותה אבל דבריה הכתובים היו עוצמתיים ומרגשים.

לגברים ונוער ישנו בחור בשם בנימין שדמי, המרצה על התמודדותו עם CP. ראיתי סרטונים שלו והם ממלאים בכוח. הוא מספר על התעקשותו לתפקד כאחד האדם, ועל התמודדותו בחברה רגילה.
בלת"ק
היום הוא כבר לא מופיע
מה שכן הרב גולדווסר מגיע להרצות על הסיפור שלי בתוספת קטעי הסרטה שבה הוא מספר את סיפורו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה