שאלות למתחילים יפיוף קטן עם רקע קצת... :(

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ראיתי את התמונה כאן רק עכשיו.
האמת, היא לא משהו.

אבל, ופה האבל הגדול...
רק ככה לומדים, ורק ככה לומדים מה לא, ורק ככה מתפתחים כמו ש @ראובן 10 המדהים כתב למעלה, כי אף אחד לא נולד צלם, אולי נולדים עם כישרון לצילום אבל הוא חייב להתפתח, ואם לא תשאלו לא תחכימו!

אמר החכם:
"הכישלון הגדול ביותר, הוא לחשוש להתנסות מתוך פחד להכשל" [מסתבר שאיזה חכם אמר זאת, אם לא אני התנדבתי להיות החכם].
אז המשיכו לנסות כמה שיותר, ואם תרצו חוות דעת וביקורת בונה, כאן בפורום זה המקום.

ובנוגע לזה:
אני חושבת שזה קצת מוריד את הרמה של הפורום
בלי לפגוע באף אחת אבל אם כל אחת תתחיל להעלות תמונה שצילמה להנאתה במרפסת בבית
אז בשביל מה צריך פורום צלמות
אפשר להעלות תמונות כאלה בכל פורום אחר.
חושבני שאם יש פורום צילום זה רק לדברים האלה ולא לאשכולות של:
יוואוו איזה נסיך
איזה מוששש
אליפות
וכו' וכו'
נחמד לראות את הסטנדרט הגבוה של הצלמים כאן, אבל זה לא מטרה, זה רק האמצעי להעלות את הרף שלנו עצמינו.

אז אתם ממש במסלול טוב, עשו חיל ובטוחני שבעוד תקופה לא ארוכה תמונותיכם המדהימות יתנוססו כאן לשם ולתפארת!

בראצ'...

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
ראיתי את התמונה כאן רק עכשיו.
האמת, היא לא משהו.

אבל, ופה האבל הגדול...
רק ככה לומדים, ורק ככה לומדים מה לא, ורק ככה מתפתחים כמו ש @ראובן 10 המדהים כתב למעלה, כי אף אחד לא נולד צלם, אולי נולדים עם כישרון לצילום אבל הוא חייב להתפתח, ואם לא תשאלו לא תחכימו!

אמר החכם:
"הכישלון הגדול ביותר, הוא לחשוש להתנסות מתוך פחד להכשל" [מסתבר שאיזה חכם אמר זאת, אם לא אני התנדבתי להיות החכם].
אז המשיכו לנסות כמה שיותר, ואם תרצו חוות דעת וביקורת בונה, כאן בפורום זה המקום.

ובנוגע לזה:

חושבני שאם יש פורום צילום זה רק לדברים האלה ולא לאשכולות של:
יוואוו איזה נסיך
איזה מוששש
אליפות
וכו' וכו'
נחמד לראות את הסטנדרט הגבוה של הצלמים כאן, אבל זה לא מטרה, זה רק האמצעי להעלות את הרף שלנו עצמינו.

אז אתם ממש במסלול טוב, עשו חיל ובטוחני שבעוד תקופה לא ארוכה תמונותיכם המדהימות יתנוססו כאן לשם ולתפארת!
מצדיעה לך תודה!!

brachi :)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
@מטאלי אני לא חושבת כמוך.
פרוג הוא פורום מקצועי. ללקוחה היית שולחת תמונה כזו? מנסה לתקן אותה? (בלי קשר ספציפית לתמונה הנ"ל)
בוודאי שיש מקום להתקדמות של צלמות צעירות- אך הן צריכות לשים לב מה מתאים להעלות לחו"ד ומה לא.

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
@מטאלי אני לא חושבת כמוך.
פרוג הוא פורום מקצועי. ללקוחה היית שולחת תמונה כזו? מנסה לתקן אותה? (בלי קשר ספציפית לתמונה הנ"ל)
בוודאי שיש מקום להתקדמות של צלמות צעירות- אך הן צריכות לשים לב מה מתאים להעלות לחו"ד ומה לא.
אמת!
כל מילה פנינה.
אבל שכחת דבר אחד, שגם את דברי החכמה שכתבת [בכנות] צריך איכשהו ללמוד, אז לך אולי זה היה יותר ברור, לי או לאחרים פחות.
ובמקום המיוחד הזה פורום הצילום הנפלא, יש מקום ללמוד הכל, גם על קומפוזיציה ועומק שדה, גם על סטופים ורגישות לאור, וגם על כיצד שואלים שאלות בפורום המקצועי!
וכדאי שהדרך ללמד זאת תהיה סוגה בשושנים ולא נוגה בחוחים!

אולי מעניין אותך גם...