• פרוג למען העצמאים!

כפורום העצמאים והעסקים הקטנים המוביל בציבור החרדי, אתר פרוג נרתם לעזרתכם. בעקבות התפשטות נגיף הקורונה והשפעתו על המשק, נגרמים נזקים כלכליים לעצמאים רבים אשר מתמודדים עם מחסור בלקוחות. לכן החלטנו להושיט לכם יד ואנו מעניקים לכם, חברי האתר היקרים, את מערכת הפרסום העצמאית שלנו ב30% הנחה!!!

למימוש ההטבה, אין צורך בהקלדת קוד קופון, פשוט פרסמו!

לתשומת לב! המבצע עד חג הפסח

למעבר ליצירת קמפיין >>>

להתייעצות ועזרה בין חברי הפורום >>>

לחבילת פוש לעסקים לחץ כאן >>>

יעקב שוואקי

Harmonyapro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
מוזיקה ונגינה
סתם דרך אגב לנושא השרשור הארוך הזה (תמחלו לי שלא קראתי את כולו פשוט בשלב מסוים קלטתי שזה די חוזר על עצמו...)

דעתי שברור שחבל שהמוזיקה הנפלאה שלו התחלפה בכזו צבעונית שאולי לא מיועדת לקהל יראי ה' ועל כך כמדומני כל אחד בלב בפנים מודה שזו האמת,

אבל רבותי!! אולי תעיפו רפרוף קצר על כל הפורום הנכבד והמוזיקלי גם כאן וגם באשכול הבקשות וכ'

האם חסרים שקצים שם??
לדעתי מי שרוצה ומעוניים למחות פשוט אולי קצת ישנה כיוון ובמקום למחות ולהדיר זמר אחד (תכל''ס זה לא יעזור בטח לא כשמדובר בזמר שממלא אולמות בלי ה''עזרה'' שלנו)
פשוט יש צורך לצאת במחאה נגד כל המוזיקה הזו שנקראת ''עדכנית 2019'' וכי מה היה חסר ב2010? 2005?

לי אישית המשפט שהכי זעזע אותי היה באחד הרעיונות של הראפר ניסים בלאק ששאלו אותו איך המשפחה שלו הגוית מגיבה לכך שהתגייר ולעבודה שלו עם החרדים, אז הוא ענה ''תכל''ס זה נשמע אותו דבר רק המילים שונות אז זה לא מפריע להם...''

ריבונו של עולם!! לאן הגענו?? שהמוזיקה שלנו נשמעת בדיוק כמו המוזיקה ביערות הכושים??

לוח דרושים

מגוון פריטים מבית פרינטאול
למעלה