יעוץ

AA052

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
התחלתי השבוע את הקורס לעימוד מפרוג ואני צריך בשביל זה לקנות מחשב ניד
ורציתי להתיעץ עם המעמדים המקצועים והותיקים איזהו מחשב לקנות מבחינת גודל המסך והמעבד וכד' או שבעצם לא משנה והעיקר שיהיה מחשב טוב ואין דרישות ספציפיות

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אם אתה רוצה תשובה מקצועית, תעלה השאלה בפורום תוכנה רשת וחומרה.

חיים רכניטצר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
התחלתי השבוע את הקורס לעימוד מפרוג ואני צריך בשביל זה לקנות מחשב ניד
ורציתי להתיעץ עם המעמדים המקצועים והותיקים איזהו מחשב לקנות מבחינת גודל המסך והמעבד וכד' או שבעצם לא משנה והעיקר שיהיה מחשב טוב ואין דרישות ספציפיות
ראשית ברצוני לאחל לך שתצליח בקורס וגם בהמשך בעולם העימוד בפועל.

ולגבי שאלתך, אם בעתיד תשתמש רק בוורד וב'תג', אינך צריך מחשיב מדי חזק.
אבל היות וככה"נ תשתמש - כמו רוב המעמדים - גם באינדיזיין (וגם באילוסטרייטור ופוטושופ), לכן אני ממליץ לך ללכת על מחשב יותר חזק שמתאים גם לתוכנות גרפיקה: מעבד intel i5, ו-8 GB ראם, וכו'. תבקש בחנות יותר פרטים.
זה אמנם יעלה יותר יקר, אבל זה שווה את הכסף. חוסכים המון עוגמת נפש.

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
Full HD זה נחמד, אבל אם המסך עצמו קטן פיזית, זה לא הכי יעזור.
אני למשל כותב את זה על מקבוק פרו עם מסך רטינה 15 אינץ׳, וממש לא הייתי שש להשתמש בנייד הזה לעבודות עימוד אמיתיות. את עבודות העימוד אני משאיר רק למחשב הנייח (והיחסית פשוט, i5, 8 גיגה) שלי, עם מסך 24 אינץ׳ (שהיום זה בעצמו ממש כבר לא נקרה כ״כ גדול).

זאת אומרת שבתחום העימוד לדעתי מסך גדול חשוב הרבה יותר מביצועי המחשב...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה