דרוש מידע יעוץ תעסוקתי

קפוצ'ונית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אני מחפשת משהו/מישהו אמין שיכול לכוון ולייעץ בנוגע לתחום עיסוק ומקצוע ע"י פגישה אישית.
בפסח היה מגזין עסקים חינמי כלשהו שפורסם בתיבות הדואר ובו היה מידע רב בנוגע למכללות, קורסים, מקצועות מבוקשים וכן יעוץ והכוונה עסקיים.
לצערי לא שמרתי אותו.. וכעת אני מחפשת כתבה מתוכו על עסק חרדי של יעוץ תעסוקתי ע"י ראיון/מס' פגישות.
אשמח אם מישהו יודע על כך משהו או יודע להמליץ מניסיונו.
תודה :)

אסתר כהן1

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
בירושלים יש את קרן ק.מ.ח. מאד מקצועיים, וגם יחסית זולים כי יש להם מימון (גם לגברים וגם לנשים)
אפשר להכנס לאתר שלהם לשלוח בקשה לקביעת תור ליעוץ תעסוקתי ויחזרו אליך

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
ממליצה לך מאד על מכון מכ"ם של ידידות טורונטו.
(לצערי הרב לא מקבלת אחוזים על כל המלצה.)

• תודה
Reactions: צ

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
מה דעתך על קמ"ח?
לא יצא לי להכיר לעומק.
למיטב ידיעתי מכון מכ"ם הוא היחיד כרגע במגזר החרדי שנותן סדרה של פגישות (4) עם פסיכולוג תעסוקתי, וזה רמה אחרת של אבחון מאשר שיחה עם 'סתם' מקדם תעסוקה. (עם כל הכבוד לעצמי, שגם לי יש תעודה של מקדמת תעסוקה, בכל זאת... :) )
יש גם פרק זמן נכבד של 4 שעות שמוקדש למבחנים ממוחשבים, שדי דומים למבחנים שנעשים במקומות אחרים. ההבדל הגדול הוא בסדרת הפגישות.
בחלק ממרכזי המפתח נותנים פגישה אחת עם פסיכולוגים תעסוקתיים, שזה גם שווה בהחלט, אבל תהליך של ארבע פגישות מאפשר הבנה הרבה יותר מעמיקה של עצמנו ושל מה שאנחנו רוצים מעולם התעסוקה.
למי שזכאי למלגת אבחון מידידות טורונטו, זה גם יוצא במחיר ממש ממש מצחיק. הם מסבסבדים את האבחון ב 85% או משהו כזה.
(זכאים אנשים שאין להם תואר בשום תחום, והם מרויחים פחות מ- 2500 ש"ח לנפש. רווקים עם משכורת של פחות מ- 3000 ש"ח זכאים גם כן).

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
@גלבוע
האם במכון מכ"ם זה גם לנשים? בתשלום? גבוה?
גם לנשים. יש להם פסיכולוגית תעסוקתית לנשים בשם אביה, ומכל מי ששלחתי לשם קיבלתי עליה משובים חמים ונלהבים מאד.
העלות המלאה 1500 ש"ח. הסבסוד לזכאיות (פחות או יותר לפי התנאים שכתבתי לעיל, לא למדתי ממש בעל פה) הוא 1300 ש"ח, שזה אומר שמשלמים רק 200 ש"ח לכל התהליך. כלום ממש.
(זכאים אנשים שאין להם תואר בשום תחום, והם מרויחים פחות מ- 2500 ש"ח לנפש. רווקים עם משכורת של פחות מ- 3000 ש"ח זכאים גם כן).

רותוש ח

משתמש חדש
אשמח לדעת מספרי טלפון
להכוון לשתיהם
גם מכ"ם
וגם אותך
לאישה או לגבר?
לאישה - אני מקבלת בפרטי.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען​

תודה מראש!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה