יעוץ על מחשב נייד עם מסך מגע

תלמודי

משתמש חדש
לצורך של כמה תוכנות אני צריך מסך מגע.
ייעצו לי לקנות טבלט, אבל אני מעדיף כמה פחות כלים, ולשלב הכל ביחד.
השאלות כדלהלן:
1.האם במחשב נייד עם מסך מגע, יכולים לבצע כל הביצועים שבטבלט?
2.האם אפשר להפעיל בו אפליקציות של אנדרואיד.
3. המלצה על מחשב נייד טוב וחזק עם מסך מגע.

bris

משתמש סופר מקצוען
1. תלוי במערכת הפעלה, אם אתה מחפש מע הפעלה של טאבלט , אז לא, בדכ מחשבים ניידים מריצים WINDOWS ולא IOS או אנדרואיד.

2. בקצרה לא. באריכות כן עי אמולטור. מסובך.

3. זה מאוד ארוך , רוב הניידים הביתיים עם מסכי מגע לא ממש חזקים/אמינים. קח בחשבון.

תלמודי

משתמש חדש
1. תלוי במערכת הפעלה, אם אתה מחפש מע הפעלה של טאבלט , אז לא, בדכ מחשבים ניידים מריצים WINDOWS ולא IOS או אנדרואיד.

2. בקצרה לא. באריכות כן עי אמולטור. מסובך.

3. זה מאוד ארוך , רוב הניידים הביתיים עם מסכי מגע לא ממש חזקים/אמינים. קח בחשבון.
תודה רבה על המענה.
1. אני מחפש מערכת הפעלה של WINDOWS רק שיעבוד גם אפליקציות אנדרואיד.
2. זה מסובך, כי זה מכביד מאוד על המחשב? או מסיבה אחרת?
3. אפילו מחברות אמינות ויקרות, כמו DELL?

אם לא יהיה ברירה אקנה בנוסף למחשב נייד [שגם אותו עלי להחליף כעת], טבלט, רציתי להימנע מזה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה