אתרי צילום ימקא- נצרות!

• פותח הנושא SPOT
  • פורסם בתאריך

* מירי *

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מבירורים שעשיתי, המבנה אכן משמש את האוכלוסיה הנוצרית למגוון שימושים, אבל אין שם כנסיה. (כשהתקשרתי למסעדה לשאול על כשרות, אם אני לא טועה אפילו אמרו לי שיש להם כשרות אבל ממש לא ידעו להגיד לי מטעם מי. לא שהתכוונתי לשבת שם, אבל רציתי לקבל פרטים על הלך הרוח במקום;))
מבחינה הלכתית אין בעיה לצלם שם
מבחינת הרגשה - כל אחד ותחושותיו

תפארת שיש

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני לא מבינה איך יש צלמות שמצלמות במנזר בבית שמש...
המנזר פועל ויש שם נזירים ונזירות וכל מיני כמרים וצלבים למינהם, עם כל מיני שמות ואנדרטות של אנשים טמאים מהנצרות- כל זה בשביל לקחת תמונה ליד שער...
לאחרונה כמה לקוחות בקשו ממני לצלם שם את הילד שלהם של החלאקה, איך אפשר? (העיקר שג'ינס הם לא שמים לילד:()

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה