ימי צבירת מחלה לעובדי הוראה - בתלוש

חולדי 2

משתמש רשום
כל עובד זכאי לצבירת ימי מחלה,
גם לעובדי הוראה יש צבירת ימי מחלה בהתאם לחוקים שלהם

צבירת ימי המחלה מוצגת בתלוש [ונוספת בה כל חודש צבירת ימים במידה ולא השתמשו בה החודש]

רציתי לשאול, יש לי מקום עבודה אחד שלא מציג את הצבירה בתלוש [כל חודש זה נשאר בדיוק על אותו מספר]
כאילו לא הייתה כאן כל צבירה נוספת

וכך זה כבר שנים...
לשאלתי להנהלת חשבונות הם ענו שיש להם בעיה בתוכנה, לכן זה לא כתוב בתלוש.. [??]

אבל כשאצא לפנסיה לא אפסיד מכך וקבל דוח המפרט את כל ימי החופשה שצברתי.

1. האם זה חוקי לא לכתוב צבירה זו בתלוש - בלי שהעובד יודע כל חודש כמה נצבר לו.

2. כיצד אוכל לדעת שאכן הם צוברים לי, ואני לא מפסידה את זכויות צבירת ימי המחלה [המשולמים בפנסיה]

חולדי 2

משתמש רשום
ביקשתי,
והם ענו לי כשתצאי, תקבלי.
[לא מדובר בעז"ה בעתיד הקרוב... ;)]

לכן רציתי לשאול אם בכלל מותר להם חוקית לא לכתוב את הצבירה בתלוש.
[בכל המקומות זה כתוב בתלוש]

אם פי 17

משתמש מקצוען
חובה לציין בתלוש.
מחלה לעו"ה נצברת בשעות ורק בסוף כל שנת לימודים או אחת לכמה שנים ממירים לימים.

חולדי 2

משתמש רשום
תודה אורטל, אני רוצה לכתוב להם אסמכתא שזה חובה.
יש לך קישור לאתר / מקום משם אוכל לצטט שזה חובה?
כי כשאני אכתוב שזה חובה... זה יהיה פחות אפקטיבי

אם פי 17

משתמש מקצוען
@חולדי 2:
בחוק הגנת השכר, בתוספת לסעיף 24(ב) מופיעים רשימת פרטי השכר שעל המעסיק לדווח בתלוש השכר החודשי.
בתוספת, בסעיף 4(6) מופיע: "מספר ימי המחלה שנוצלו בתקופת התשלום ויתרת תקופת המחלה הצבורה; אם העובד מבוטח על ידי מעסיקו בביטוח דמי מחלה לפי סעיף 8 לחוק דמי מחלה, התשל"ו-1976, אין חובה לציין את יתרת תקופת המחלה הצבורה."

הנה הקישור לספר החוק הדיגיטלי: https://www.nevo.co.il/law_html/Law01/090_001.htm#Seif38

חולדי 2

משתמש רשום
תודה רבה!!!
ואיך אדע אם אני מבוטחת אצלם, כלומר אם הם חייבים לדווח לי בתלוש?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה