ימי מחלה לעובדי הוראה

אחת אכפתית

משתמש רשום
אולי מישהו יוכל לעשות לי סדר במספר ימי מחלה שזכאים להם עובדי הוראה וגננות לפי משה"ח, כמה בעבור מחלת ילד וכמה בעבור מחלת העובדת עצמה ???
בריאות לכולן.........

אחת אכפתית

משתמש רשום
כל פעם כתב שתלוש משהו אחר ...
אולי זה תלוי בחלקיות המשרה וה1.5 לחודש זה רק למשרה מלאה ?

תמרהלה

משתמש פעיל
30 ימים לשנה מתוכם 8 על מחלת ילד
למשרה מלאה
הימים הם ימי לוח לא ימי עבודה
משרה חלקית סך השעות משתנה לפי חלקיות המשרה

קחי בחשבון שכרגע על היעדרות יום מחלה מלא יורד 1.4 ימי מחלה
הסוגיה הזאת נמצאת בדיונים כבר למעלה משנה בין הסתדרות המורים למשה"ח

שושי מביתר

משתמש מקצוען
לדעתי, שגם בחופש מתווסף לך 1.5 ימי מחלה, וגם בחודש שעבדו בו רק שבוע (נגיד ניסן) מתווסף לך כך, אבל אולי אני טועה.

תגרין

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אפילו שבת יורד מהימי מחלה בעבודה קבועה, ובודאי יום חופשי. (אבל מצטרפים כמו שכתבו למעלה כל החודשים גם חופשים).

אחת אכפתית

משתמש רשום
מכיוון שיש כאן חילוקי דעות, האם יש למישהי איזה מקור להסמיך את העניין שנדע מה מגיע לנו ?

תמרהלה

משתמש פעיל
מקור
http://cms.education.gov.il/EducationCMS/Units/Sherut/Takanon/Perek1B/Headrut/ChufMach/zakaut.htm
לדעתי, שגם בחופש מתווסף לך 1.5 ימי מחלה, וגם בחודש שעבדו בו רק שבוע (נגיד ניסן) מתווסף לך כך, אבל אולי אני טועה.
1.5 ימים לחודש זה בעובדים רגילים במשק
לעובד הוראה יש יותר ימים מכח הסכם קיבוצי (הסתדרות המורים )

לא יורד רק יום שאת משובצת במערכת

כעובדת הוראה, ככה עושים אצלינו - ברור לי!!!
והיא שאלה על עובדי הוראה.
מכיון שבעובדי הוראה הופכים את הימי מחלה לשעות ומנכים לך לפי שעות העבודה באותו יום
זה נראה לך כאילו מנכים רק על יום עבודה
בפועל החישוב הוא כללי ו30 ימי המחלה מחושבים גם ימים חופשיים ושבתות

מכיוון שיש כאן חילוקי דעות, האם יש למישהי איזה מקור להסמיך את העניין שנדע מה מגיע לנו ?

החישוב המדויק נמצא במקור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה