אתרי צילום ימין משה ונחלאות

הדסה אסתר מזרחי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש לי צילומי משפחה(בר מצווה) וחשבתי לעשות אותם באיזור נחלאות וימין משה:)
הבעיה היא שבחיים לא צילמתי שם, ואין לי מושג מאיפה מתחילים... אז אשמח שכל מי שיש לה קצת ניסיון וידע בנושא שתכתוב את המיקום המדויק(מה לרשום בוויז) רחובות ששם מצלמים וכל הטיפים בגין לוקישן זה!!
תודה ויום מקסיםםם

מנדולינה הפקותת

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
ההמלצה היא פשוט להגיע לשם, לעלות במדרגות, לטייל בשבילים, לדמיין העמדות, ולתכנן מסלול הגיוני לשטח. איפה להתחיל, מה קודם - כל זה תראי בעצמך בסיור.
אני אוהבת להתחיל בבתים העליונים יותר, להתקדם למטה אל הנחל או המזרקה הקטנה, ובסוף לעלות בחזרה לדשא למעלה - ואז את תופסת תמונות מדהימות במרחב ירוק של שעת הזהב.

במבוק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כותבת בוויז שדרת בלומפילד
לפנות לחניה בצד ימין
יורדים בגרמי מדרגות לכיוון הבתים
תתפסי שבילים, חלונות, מדרגות וכו'
אח"כ עולים לכיוון הדשא
בהצלחה!

יוסף אילוז צילום אירועים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים

תכנסי לכאן הכל צולם ממש בהתחלה באזור התחת רוח אם תרצי עוד תמונות אוכל לשלוח בפרטי[זה כלות ולא ניתן לעלות כאן ]
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה