דרוש מידע ים המלח עוזר לפסוריאזיס?

הופ!

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
נסיון אין לי.
עצם זה שקופות החולים מסבסדות את האש"ל בים במלח לחולים הנ"ל מוכיח כי יש איזה שהוא תועלת מעניין.
בנוסף פגשתי אחד הסובל מפסוריאזיס שאכן טען כי זה עוזר.

מחשבת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אם את מתענינת אנחנו היינו לפני חודש בתור קבוצה בערד בצימרים של "אחוזה בהר",מטעם ארגון שמש צדקה, אם תדברי איתם יש להם הרבה מידע בנושא, וגם אני יודעת שהם מארגנים עוד קבוצות בהפרדה לגברים ונשים. היה מאוד ומתוקתק כולל ארחוה קלה לים וארוחה חלבית בצהרים, הסעות לים כל יום ואפשר לומר שעזר מאד לבת שלי הפצעים ביד עברו לגמרי ברגל זה ממש טוב בדרך להעלם

כוכבית ארבעים ושלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אם את מתענינת אנחנו היינו לפני חודש בתור קבוצה בערד בצימרים של "אחוזה בהר",מטעם ארגון שמש צדקה, אם תדברי איתם יש להם הרבה מידע בנושא, וגם אני יודעת שהם מארגנים עוד קבוצות בהפרדה לגברים ונשים. היה מאוד ומתוקתק כולל ארחוה קלה לים וארוחה חלבית בצהרים, הסעות לים כל יום ואפשר לומר שעזר מאד לבת שלי הפצעים ביד עברו לגמרי ברגל זה ממש טוב בדרך להעלם
אפשר פרטים של הארגון? ועל הארגון, למי מיועד וכו'

ח. גרין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש טיפול מיוחד באסותא לפסוריאזיס חדר מיוחד עם ליזר או משהו דומה, מגיעים בערך פעמים בשבוע למשך תקופה וזה נ-ע-ל-ם מנסיון של גיסתי.
אין לי פרטים אבל אפשר לברר באסותא

מחשבת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
קוראים לזה פוטותרפיה היום גם בבני ברק יש מכונים שעושים את זה
אני העדפתי לבת שלי ללכת בדרך טבעית פחדתי מהקרינה, מה גם שזה המון טיפולים בערך 30 כל פעם לכמה דקות

bat 7

משתמש סופר מקצוען
די מפתיע. אנחנו היינו בטיפול אצל ד"ר הררי (שמומחה לענייני ים המלח, יש לו מרפאה בים המלח)
והוא טוען שכדי שהטיפול ישפיע במלואו צריך להיות ברדיוס ממש קרוב לים.
לטענתו ערד נחשבת רחוקה!
אנחנו היינו בטיפול אצלו לאטופיק דרמטיטיס אמנם (שהועיל מאד מאד)
אבל נראה לי שזאת דעתו בכלל על טיפולים בים המלח.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
די מפתיע. אנחנו היינו בטיפול אצל ד"ר הררי (שמומחה לענייני ים המלח, יש לו מרפאה בים המלח)
והוא טוען שכדי שהטיפול ישפיע במלואו צריך להיות ברדיוס ממש קרוב לים.
לטענתו ערד נחשבת רחוקה!
אנחנו היינו בטיפול אצלו לאטופיק דרמטיטיס אמנם (שהועיל מאד מאד)
אבל נראה לי שזאת דעתו בכלל על טיפולים בים המלח.
במקרה זה אטופיק דרמטיטיס ופסוריאזיס שונות לחלוטין.
ים המלח עוזר מאד לחולי פסוריאזיס.
דוקא המים והכניסה אליהם.
לעומת זאת לחולי אטופיק אסור להיכנס למים. ומה שעטזר זה האויר והשמש.
בגלל שעבדתי בעמותה לאטופיים, פגשתי פעמים רבות את מנכ"לית העמותה לפסוריאזיס.
שווה לנסות!!!

מחשבת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
גם אצל פסאורזיס עיקר הטיפול הוא השהיה בשמש של ים המלח (כמובן בהדרגה) הגענו ל4 שעות כל יום, בזמן שנסענו השמש כבר היתה חזקה מידי לא יכולנו להיות יותר, לכן יצאנו כל יום בשעה 6 בבוקר כדי להספיק את השמש הטובה לפני שניצלה. ואז ההנחיה היא שמש , ים שטיפה במים לשבת בצל 20 דקות ושוב מהתחלה

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
אני יודעת שבנירוונה יש גג מיוחד לחולי פסוריאזיס, צריך להיות בשמש כמה שעות טובות למשך מס' ימים או אף שבועות, ולכן זה על הגג דווקא.

מחשבת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
המינימום זה עשרה ימים וזה בהחלט עוזר מאד קשה לעזוב בית וילדים או עבודה ליותר זמן, גם 10 ימים זה המון!
אבל בזכות הקבוצה שהיינו כמו שכתבתי למעלה זה הפך את הזמן למשהו חוויתי שעד היום נוצרו קשרים וחברויות, הצימרים המפוארים והשירות המיוחד ובמאור פנים, ומעל הכל כולן נשים ובנות חרדיות, את יודעת שאת באה למקום 100 אחוז מבחינה רוחנית וכשרות ומעולה מה שאין כן אם את הולכת למלונות, גם המחיר יוצא הרבה יותר יקר על אף שמקבלים החזר
ושכחתי לציין עוד פרט קריטי שמי שמגיעה מהקבוצה של שמש צדקה הם סגרו מתחם שלהם פרטי בים, מוצנע ויש גם כסאות ומיטות שיזוף פרטי של הקבוצה מה שאין להשיג בחוף הנפרד וזה מעלה מעלה גדולה למי שצריך לשכב בשמש, בנוסף יש שם במתחם 2 מאווררי קיר גדולים להקל על החום

נערך לאחרונה ב:

אבסד

משתמש רשום
צילום מקצועי
אנחנו כבר עושים את זה שנים, מבחינת הבעיה של המלונות- יש צימרים במקום קרוב מאד לים, 2 דקות הליכה, קרוב מאד לנירוונה- לאונרדו קלאב- 10 דקות הליכה, הישוב נקרא נווה זוהר, ניתן למצוא צימרים זולים, יוצא הרבה יותר זול ממלונות, הבעיה היא רק האוכל, אין מכולת וחייבים לסחוב הכל מהבית, או שאפשר לעלות מידי פעם לקניות בערד
להרבה מאד חרדים זה פתרון מושלם, הישוב שקט ורחוק מבלגן ופריצות, לתפילות אפשר ללכת למלונות
חבל לנסוע לפחות מעשרה ימים, הטוב ביותר הוא ל14 ימים, אם נוסעים פחות מידי- זה לפעמים רק נהיה יותר גרוע, נכון שזה קשה מאד להתנתק לשבועיים מהבית, אבל התוצאות פשוט נפלאות וחבל להרוס בשהות קצרה, לפעמים עדיף להשאר בבית...
חשוב לציין שצריך להיות בקשר עם רופא או מומחה כדי לא להיחשף בצורה לא מבוקרת לשמש שיכול ה להיות מאד מסוכנת
כמו שיש סולריום לשהות בשמש בגגות המלונות, יש סולריום גדול מאד בעין בוקק, מותאם לחולים, זה בתשלום אבל מקבלים החזר מקופ"ח על כך, זה במקום הכי נמוך והכי מומלץ ללכת לשם, זה אבסורד להגיע לים המלח שהוא במקום הכי נמוך ולכן קרני השמש לא מזיקות, ולעלות לגג של מלון, שם הכינו מקום מוצנע גדול ומסודר במקום הכי נמוך
כמובן לכל אחד טיפול אחר יעיל, אבל לי זה הכי טוב, אחרי המון נסיונות
יש לי המון מידע בנושא ואשמח לעזור למעונינים

מושמוש:-)

משתמש מקצוען
לחולי אטופיק אסור להיכנס למים.
בתור מי שסובלת מאטופיק, לא חמור בכלל-
הייתי לא מזמן בים המלח, נכנסתי לים (זאת אומרת ניסיתי להכנס:()
וואו! זה היה נורא!! שורף ובוער ברמה מטורפת.
תחשבו שזורים לכם מלח בכמויות על פצע פתוח, בשר חשוף- ותכפילו בכל סך הפצעים...
נכנסתי בקושי ל4-5 מטרים הראשונים, ובקושי הצלחתי לצאת החוצה- מרב כאבים!
רצתי מהר לברזים ושטפתי את עצמי דקות ארוכות, אך למעשה- ממש נכוויתי... (משהיה של כמה דקות)
לחולי אטופיק- אסור להכנס למים!!!
רק לפסוריאזיס.

פרלמן הני

משתמש מקצוען
אנחנו כבר עושים את זה שנים, מבחינת הבעיה של המלונות- יש צימרים במקום קרוב מאד לים, 2 דקות הליכה, קרוב מאד לנירוונה- לאונרדו קלאב- 10 דקות הליכה, הישוב נקרא נווה זוהר, ניתן למצוא צימרים זולים, יוצא הרבה יותר זול ממלונות, הבעיה היא רק האוכל, אין מכולת וחייבים לסחוב הכל מהבית, או שאפשר לעלות מידי פעם לקניות בערד
להרבה מאד חרדים זה פתרון מושלם, הישוב שקט ורחוק מבלגן ופריצות, לתפילות אפשר ללכת למלונות
חבל לנסוע לפחות מעשרה ימים, הטוב ביותר הוא ל14 ימים, אם נוסעים פחות מידי- זה לפעמים רק נהיה יותר גרוע, נכון שזה קשה מאד להתנתק לשבועיים מהבית, אבל התוצאות פשוט נפלאות וחבל להרוס בשהות קצרה, לפעמים עדיף להשאר בבית...
חשוב לציין שצריך להיות בקשר עם רופא או מומחה כדי לא להיחשף בצורה לא מבוקרת לשמש שיכול ה להיות מאד מסוכנת
כמו שיש סולריום לשהות בשמש בגגות המלונות, יש סולריום גדול מאד בעין בוקק, מותאם לחולים, זה בתשלום אבל מקבלים החזר מקופ"ח על כך, זה במקום הכי נמוך והכי מומלץ ללכת לשם, זה אבסורד להגיע לים המלח שהוא במקום הכי נמוך ולכן קרני השמש לא מזיקות, ולעלות לגג של מלון, שם הכינו מקום מוצנע גדול ומסודר במקום הכי נמוך
כמובן לכל אחד טיפול אחר יעיל, אבל לי זה הכי טוב, אחרי המון נסיונות
יש לי המון מידע בנושא ואשמח לעזור למעונינים
תודה על המידע החשוב שמגיע פה לראשונה, רוצה לברר אם ים המלח מועיל לפתרון זמני, ויש צורך לנסוע מדי שנה או משהו. או שאכן יש כאלה שנסעו פעם אחת ונגמר?
ואם יש נגישות לנווה זוהר בתחבורה ציבורית?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה