תנו לי ביקורת ילדון זהב!!!

שני טויב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מתוק במיוחד!!!
שהיה חוויה לצלם אותו!
מוקטן א.jpg
מוקטן ב.jpg
מוקטן ח.jpg
מוקטן יב.jpg
מוקטן טז.jpg
מוקטן ט.jpg

קבצים מצורפים

• מוקטן ה.jpg
    מוקטן ה.jpg
    1.7 MB · צפיות: 39

תודה לך ה’

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
תמונות מקסימות, בהצלחה!!!

שני טויב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

אילה וויג

AYALA WEIG
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
וואו יפיוף קטן
תמונות מהמות
תפיסות מעולות!

מירי קאהן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תמונות יפות, חדות ומגוננות
תפיסות מעולות,
לא רואה קשר לעששית בתמונה עם התפוחים ובתמונה הראשונה, תנסי להמעיט באביזרים, בכל פעם אחד או שניים עם קשר מקסימום, ואפשר גם בלי בכלל זה יוצא הכי יפה, כמו התמונת פנים עם החליפה הכחולה,

שני טויב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
תמונות מדהימות!!!!
מאיפה הדוגמנים החתיכים שלך בכל סשן???
תודה פנינה יקרה!!!
הדוגמנים נוחתים עליי משמיים.... :p
וואו יפיוף קטן
תמונות מהמות
תפיסות מעולות!
תודה!!!
לא רואה קשר לעששית בתמונה עם התפוחים ובתמונה הראשונה, תנסי להמעיט באביזרים, בכל פעם אחד או שניים עם קשר מקסימום, ואפשר גם בלי בכלל זה יוצא הכי יפה, כמו התמונת פנים עם החליפה הכחולה,
תודה על ההארה ,לוקחת לתשומת ליבי
למרות שחלקן של האמהות אוהבות את הפריטים האלו ,אפילו שלא קשורים.
מהמם הוא
אלופה!!
תפיסות יפות
תודה!!!

~EFRAT~

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הילדון מתוק, התפיסות מדהימות, רואים שכיף לו!
רואים את ההשקעה שלך לפני כל סשן
בגלל שאת בעניין של ביקורת אני כותבת
בתמונה עם התפוחים תורידי את הפתקית על הסל ואת העששית, ככל שיש פחות אביזרים ככה העיניים יותר על הילד וזאת המטרה שלנו, לא?
בתמונה אחת לפני האחרונה בקלוז אפ, תנסי למחוק את הגיטרה ולקמפז את זה שונה, התפיסה מושלמת, בטח האימא תתלהב...
בראשונה טיפה חוסר קשר בין האביזרים וכל אביזר היה יוצר תמונה שונה בפני עצמו אבל מבינה אותך שלפעמים האימא דוחפת אביזרים לא קשורים ומשכנעת אותך שזה יפה, אני במקרים האלו מסבירה לה שניסיתי הכל בעבר והתוצאות לא יפות ככה וחבל להתעקש...
סתם ככה עוד טיפ, אני מתחילה קודם לתפוס את הילד עצמו, קלוזאפים ותמונות טבעיות ואז בהדרגה, מתחילה לשים כובעים נותנת דובי ואז מתחילה רק לבנות סשן רציני, ככה את מרויחה מכל הסגנונות.

שני טויב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הילדון מתוק, התפיסות מדהימות, רואים שכיף לו!
רואים את ההשקעה שלך לפני כל סשן
בגלל שאת בעניין של ביקורת אני כותבת
בתמונה עם התפוחים תורידי את הפתקית על הסל ואת העששית, ככל שיש פחות אביזרים ככה העיניים יותר על הילד וזאת המטרה שלנו, לא?
בתמונה אחת לפני האחרונה בקלוז אפ, תנסי למחוק את הגיטרה ולקמפז את זה שונה, התפיסה מושלמת, בטח האימא תתלהב...
בראשונה טיפה חוסר קשר בין האביזרים וכל אביזר היה יוצר תמונה שונה בפני עצמו אבל מבינה אותך שלפעמים האימא דוחפת אביזרים לא קשורים ומשכנעת אותך שזה יפה, אני במקרים האלו מסבירה לה שניסיתי הכל בעבר והתוצאות לא יפות ככה וחבל להתעקש...
סתם ככה עוד טיפ, אני מתחילה קודם לתפוס את הילד עצמו, קלוזאפים ותמונות טבעיות ואז בהדרגה, מתחילה לשים כובעים נותנת דובי ואז מתחילה רק לבנות סשן רציני, ככה את מרויחה מכל הסגנונות.
תודה!
לוקחת לתשומת ליבי!

אולי מעניין אותך גם...