דרוש מידע יישור שיניים מחירים ושיטות, שתפו מנסיונכן

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קחו בחשבון שלקבל המלצה ממישהו שסיים יישור שיניים רק עכשיו או עדיין בתהליך - זו לא ממש המלצה.
האיכות ורמת הטיפול נבחנים לאחר כשנה מהטיפול, אם השיניים נותרו במקום ולא התחילו להתעקם שוב.
מניסיון מר...
(בסוף הטיפול השיניים אצלי היו נראות נהדר, היום אין כמעט זכר... כ-12 שנה לאחר סיום הטיפול)

eta92

משתמש צעיר
קחו בחשבון שלקבל המלצה ממישהו שסיים יישור שיניים רק עכשיו או עדיין בתהליך - זו לא ממש המלצה.
האיכות ורמת הטיפול נבחנים לאחר כשנה מהטיפול, אם השיניים נותרו במקום ולא התחילו להתעקם שוב.
מניסיון מר...
(בסוף הטיפול השיניים אצלי היו נראות נהדר, היום אין כמעט זכר... כ-12 שנה לאחר סיום הטיפול)
צריך לשמור גם אחרי הטיפול...

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צריך לשמור גם אחרי הטיפול...
בהחלט, ולמרות שנהגתי לפי ההוראות זה קרה.

הסיבה די הזויה:
הרופא הוריד לי את הקוביות, ורק אז טרח לקחת מידות לשומר מצב.
אני הייתי ילדונת בת 14, שמה כבר יכולה להבין באורתודונטיה, ולא ידעתי שזה לא אמור להיות כך (שומר מצב אמורים לקבל מיד לאחר הורדת הקוביות).
התור הבא היה רק אחרי חודשיים!
הגעתי, קיבלתי שומר מצב מפלסטיק (לא קבוע, בתוך הפה...)
הרופא אפילו לא טרח להראות לי איך ומה להשתמש, מה עושים במצב של בלאי (למי שמכיר, זה נהיה ממש דוחה לאחר תקופה וצריך להחליף).

כששמתי את זה בפעם הראשונה זה כבר היה לוחץ ולא תואם בדיוק לשיניים - הן הספיקו לזוז מעט בחודשיים ללא הקוביות.
שרדתי עם זה תקופה, עד שזה הפך לדוחה ולא הייתי מסוגלת להשתמש עם זה.
רוצה לחזור לרופא שיחליף לי - אין רופא, נעלם, התאייד...

ועכשיו כמעט אין לזה זכר :confused:

eta92

משתמש צעיר
בהחלט, ולמרות שנהגתי לפי ההוראות זה קרה.

הסיבה די הזויה:
הרופא הוריד לי את הקוביות, ורק אז טרח לקחת מידות לשומר מצב.
אני הייתי ילדונת בת 14, שמה כבר יכולה להבין באורתודונטיה, ולא ידעתי שזה לא אמור להיות כך (שומר מצב אמורים לקבל מיד לאחר הורדת הקוביות).
התור הבא היה רק אחרי חודשיים!
הגעתי, קיבלתי שומר מצב מפלסטיק (לא קבוע, בתוך הפה...)
הרופא אפילו לא טרח להראות לי איך ומה להשתמש, מה עושים במצב של בלאי (למי שמכיר, זה נהיה ממש דוחה לאחר תקופה וצריך להחליף).

כששמתי את זה בפעם הראשונה זה כבר היה לוחץ ולא תואם בדיוק לשיניים - הן הספיקו לזוז מעט בחודשיים ללא הקוביות.
שרדתי עם זה תקופה, עד שזה הפך לדוחה ולא הייתי מסוגלת להשתמש עם זה.
רוצה לחזור לרופא שיחליף לי - אין רופא, נעלם, התאייד...

ועכשיו כמעט אין לזה זכר :confused:
זה עצוב:(:(:(

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אם את עדיין צריכה-
עשיתי לפני 10 שנים אצל מישהו פרטי ובטיפול עצמו לא כ"כ הייתי מרוצה מהיחס, אבל עכשיו יש לי שיניים יפיפיות.
אני לא זוכרת את שמו אבל אני יכולה לבדוק עם אמא שלי.
רופא בירושלים.

אמאל'ה קטנה :)

משתמש מקצוען
מבחינת מחירים - תלוי כל אחד מה הטיפול שדרוש לו, הטיפול שלי עלה 5000 ושל אחי 11000... אצלי זה היה נטו יישור ולאחי חשיפת שיניים, עקירות, שומר מקום וכו'... עשינו אצל אורטודנט פרטי ולא דרך הקופה ומאוד מרוצים ב"ה
ואני חושבת שהצלחת הטיפול היא לאו דווקא הטיפול עצמו, אלא ההקפדה על השימור שאח"כ.. (מה שאני קצת זלזלתי והיום אני 'אוכלת את זה'... ובפרט אחרי לידות שהשיניים חוגגות וזזות לאן שבא להן..:rolleyes: אם לא מקפידים על הוראות הרופא יומיום אזי הכל הלך לפח.. כמו אצלי:()

יוכיש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לכם המלצות או דיס על ד"ר מלמן?
זה מאוד יעזור לי

seven up

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מישהו ניסה פעם פלטות שקופות??
אני שוקלת לעשות יישור שיניים אך לא נעים לי מהמראה...
הבנתי שהפער במחירים לא גדול.
האם זה מומלץ???

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
מישהו ניסה פעם פלטות שקופות??
אני שוקלת לעשות יישור שיניים אך לא נעים לי מהמראה...
הבנתי שהפער במחירים לא גדול.
האם זה מומלץ???
הפער דווקא די גדול.
קיבלנו הצעת מחיר של 15 אלף לקוביות, ו כמעט 22 אלף לשקופות.
מרפאת ד"ר ווקספרס במודיעין.
לדבריו שניהם עובדים מצוין.
שקופות בדרך כלל מתאימות למבוגרים בגלל שתי סיבות:
א. מבוגרים מתפדחים לשים קוביות, שמקושרות בדרך כלל לגיל העשרה.
ב. פלטות שקופות דורשות הרבה אחריות ושיתוף פעולה מצד המטופל.

בני ברקית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
למשהו יש נסיון והמלצות לד"ר קוריאל מב"ב?

gitib

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תעשו אצל ד"ר מייק טורצקי!
אני השלישית במשפחה שעושה אצלו, ויש לו יחס ושירות מצויינים!!!
תוצאות טובות מאד
גם הלבנה שווה לעשות אצלו!
ישור שינים 5900 שח!

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
למשהו יש נסיון והמלצות לד"ר קוריאל מב"ב?
הבת שלי לקראת סיום טיפול, אני מרוצה מאד, בינתיים. אבל זו כמובן עדיין לא אינדיקציה,
בררתי לפני שהתחלנו ושמעתי הרבה המלצות,
שאלה אחרת באותו עניין, בשנתיים של הטיפול נהיו לביתי הרבה מאד חורים למרות שהשתדלה לשמור על השיניים ולצחצח כנדרש, אני מאד מתלבטת לגבי הבת הבאה האם להתחיל יישור, בהגיון הפשוט שלי, מסתבר שמשהו ביציבות של השיניים נפגם. לא כך? וגם הקושי לצחצח ולשמור על הגיינת פה נאותה, אני חוששת ששכרי יוצא בהפסדי, ומצד שני השיניים שלה נראות מדהים! (הוא הוריד לה את הקוביות לכמה ימים כדי לבצע טיפול שיניים מורכב) ועל הבנים אני בכלל לא מדברת, כמה קריטי להשקיע ביישור? אולי עדיף שיניים שלמות ועקומות מאשר מחוררות וישרות?....

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
דר בועז צור
דר ליאון בלוסטוקי
ד"ר גלעד הר ציון
ויש עוד איזה פרופסור אחד מאוד גדול שכחתי את שמו - אוכל לברר אם חשוב
כל אלא ראיתי מטופלים שלהם ויצאו מצויין

וזה ממש לא נכון- אצל אלא הנ"ל.

ד"ר צור ממש משקף את התאור הנ"ל מנסיון אישי כואב. בכיס ובשיניים.

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מצטרפת!!
אנחנו עשינו אצל ד"ר בועז צור במאוחדת- העומס שם מטורף. בגלל הלחץ העוזר שלו מטפל ובכלל לא הוא. כל טיפול צריך לחכות שעות. אין לו זמן להקשיב לך והתוצאה ממש ממש לא משביעת רצון. ובסוף גם יצא שאח"כ התברר לנו ששילמנו יותר ממה שהיינו משלמים במרפאות פרטיות. (אחרי "ה50% הנחה" של השיא.......)

בדיוק אליו התכוונתי במה שכתבתי כאן:

נסיון משלושה ילדים.

שניים טופלו אצל אורטודנט 'מאסטר' שמקבל דרך אחת מקופות החולים.
טיפול אחד הצליח. שני - לא. (בעיית לסת מורכבת, שנתנו לה תקוה,

ילד שלישי שהיה צריך יישור מורכב במיוחד, קיבל הצעת מחיר מהנ"ל, דרל ביטוח של קופות הכחולים - 12,500 שקלים. ובלי התחייבות לשיפור המצב.
כמובן שויתרו על הטיפול.

קיבלנו מספר המלצות על מרפאה פרטית בשם 'חסדי מרגלית' בירושלים.
הנער עכשיו לאחר הטיפול, שערך כשנה וחצי - נראה מקסים.
והטיפול עלה ס"ה: 5500 שקלים:)

למיטב ידיעתי הם מטפלים בשיטה הרגילה בלבד.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
הבת שלי לקראת סיום טיפול, אני מרוצה מאד, בינתיים. אבל זו כמובן עדיין לא אינדיקציה,
שאלה אחרת באותו עניין, בשנתיים של הטיפול נהיו לביתי הרבה מאד חורים למרות שהשתדלה לשמור על השיניים ולצחצח כנדרש, אני מאד מתלבטת לגבי הבת הבאה האם להתחיל יישור, בהגיון הפשוט שלי, מסתבר שמשהו ביציבות של השיניים נפגם. לא כך? וגם הקושי לצחצח ולשמור על הגיינת פה נאותה, אני חוששת ששכרי יוצא בהפסדי, ומצד שני השיניים שלה נראות מדהים! (הוא הוריד לה את הקוביות לכמה ימים כדי לבצע טיפול שיניים מורכב) ועל הבנים אני בכלל לא מדברת, כמה קריטי להשקיע ביישור? אולי עדיף שיניים שלמות ועקומות מאשר מחוררות וישרות?....
כמה חורים זה 'הרבה מאד'?
וכל הנל אכן טיעון לטובת הפלטות השקופות שפחות הורסות את השיניים.

very nice

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

את צודקת מליון אחוז,
גם אצלינו במשפחה יש כמה שבמבט לאחור מאד מתחרטים שעשו כי הצורך לא היה כ''כ גדול, והנזק שנוצר אח''כ לשיניים גדול הרבה יותר, השיניים נהיות הרבה יותר חלשות ונוצרים המון חורים למרות שעשו פעם בשלושה חודשים ניקוי לשיניים וכל יום צחצחו כמו שצריך...
כדאי לחשוב פעם נוספת אפילו הרופא שיניים אמר שהוא בכלל לא ממליץ על ישור שיניים אם זה משהו לא מוגזם מידי.
בהצלחה!

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
אני עשיתי בכללי אצל אחת שהתורים אצלה ממש עמוסים, אחרי פחות משנתיים לסט אחת זזה בצורה מזעזעת (בהתחלה היה סביר, אחרי ההחלשה מהיישור נהיה זוועה לטעמי) ונהיה לי נסיגת חניכיים מטורפת, כשחזרתי לברר מה זה ועל מה זה ענו לי שחתמתי שאולי תווצר נסיגת חניכיים...
תכלס היום 4.5 שנים אחרי ההורדה-לסת עליונה התנתק השומר מצב, לסת תחתונה זזה ונסיגה מזעזעת. לא ממליצה בכלל על יישור שיניים אלא אם כן המצב מבחינה רפואית גרוע, כי מבחינה אסטטית...היה עדיף לי להשאר במה שהיה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה