יישום BlueFTP לנוקיה בעברית

זבון וזבין

משתמש מקצוען
לפי מה שידוע לי-אין דבר כזה (וידוע לי על הרבה דברים שאפשר)
אדרבה אולי מישהו יחכים אותי.

הרוק

משתמש צעיר
למה לא רואים קבצי ישומים ומשחקים ב FTPBlue וממילא א"א להעביר לפלאפון השני(מC2 ל208)

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
למה לא רואים קבצי ישומים ומשחקים ב FTPBlue וממילא א"א להעביר לפלאפון השני(מC2 ל208)
תפנה לשירות הלקוחות של נוקיה...
הם חסמו את האפשרות של הצגת ושליחת יישומים בגלל זכויות יוצרים ווירוסים..

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
אני מצליח לשלוח ישומים דרך bluftp ככה:אני מתחבר לשני,נכנס לתיקיות שלו .בוחר את הישום שאני רוצה ממנו,לוחץ על 1 , חוזר לתיקיות שלי ולוחץ על 3.הקובץ שמתקבל הוא בסיומת _jar ולא.jar אז זה צריך שינוי שם פשוט לא דרך הbluftp

זבון וזבין

משתמש מקצוען
אני מצליח לשלוח ישומים דרך bluftp ככה:אני מתחבר לשני,נכנס לתיקיות שלו .בוחר את הישום שאני רוצה ממנו,לוחץ על 1 , חוזר לתיקיות שלי ולוחץ על 3.הקובץ שמתקבל הוא בסיומת _jar ולא.jar אז זה צריך שינוי שם פשוט לא דרך הbluftp
הבעיה היא:‏
‏1. ואם אני רוצה להעתיק מהמכשיר שלי למכשיר אחר ואין למכשיר השני ‏BlueFTP‏ ?‏
‏2. במכשירים מסוג דומה (בחלק מהדגמים) באמצע ההעלאה המכשיר נכבה אוטומטית.
‏3. ואיך אני עושה שינוי שם פשוט ?

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
1 תעביר לו דרך כרטיס, ומאז תעביר חופשי
2 לא יודע
3 סתם שינוי שם כמו כל קובץ במכשיר

זבון וזבין

משתמש מקצוען
1 תעביר לו דרך כרטיס, ומאז תעביר חופשי
2 לא יודע
3 סתם שינוי שם כמו כל קובץ במכשיר

‏1. במכשיר מאושר ע"י ועדת הרבנים לענייני תקשורת אין מקום לכרטיס זכרון
‏3. כנ"ל
ועכשיו ברצינות...
מתנצל על הבעת הפנים (הכתב) בעבר העליתי כמה דרכים איך אפשר לשלוח יישומים מנוקיה לנוקיה ואנסה ב"ה עוד מעט לתמצת אותם בבירור.

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
‏1. במכשיר מאושר ע"י ועדת הרבנים לענייני תקשורת אין מקום לכרטיס זכרון
‏3. כנ"ל
ועכשיו ברצינות...
מתנצל על הבעת הפנים (הכתב) בעבר העליתי כמה דרכים איך אפשר לשלוח יישומים מנוקיה לנוקיה ואנסה ב"ה עוד מעט לתמצת אותם בבירור.
מה אני אגיד לך...
לי פשוט יש טלפון לא מאושר,הרבנים שלי לא רואים בזה בעיה...
אני לא מבין בכלל בכשים.
דרך אגב, איך מוחקים את כל הישומי אינטרנט מהאוסף?

זבון וזבין

משתמש מקצוען
מה אני אגיד לך...
לי פשוט יש טלפון לא מאושר,הרבנים שלי לא רואים בזה בעיה...
אני לא מבין בכלל בכשרים.
דרך אגב, איך מוחקים את כל הישומי אינטרנט מהאוסף?
ג"א מצטרף להנ"ל אבל אני מבין שיש שיטות אחרות בפוסקים ואיני יכול לזלזל בהם ח"ו,‏
דרך תוכנת ‏MobiMB‎‏ (יש לי גם דרך קצת ארוכה ומסורבלת לאלו שרבותיהם אוסרים את השימוש במחשב-שוב-ללא זלזול כלל)‏‎

זבון וזבין

משתמש מקצוען
מדריך לשליחת יישומים ממכשיר נוקיה לנוקיה:
הקדמה: בכל מצב צריך שיהיה למכשיר השולח את היישומים כשהם לא מוגדרים כיישום (תמונת סימן שאלה בצד-ללא סיומת jar ) באם אין לך תגרור אותם ע"י מכשיר אחר (עדיף לא מאותו דגם) ותחזיר למכשירך ללא תיקון השמות.
ממכשיר רגיל למכשיר רגיל (לא מאושר):
שנה שם הקובץ והוסף jar בסוף ללא נקודה ושמור (למשל BlueFTPjar ) ואח"כ שנה שוב שמו ותוסיף נקודה לפני ה-jar אבל בשימת לב שמצב הכתיבה תהיה בעברית ולא באנגלית (שאם באנגלית זה ייהפך אוטומטית ליישום) ושמור (וכן תעשה לכל יישום ויישום),
אח"כ תשלח את כל היישומים-הקבצים בשליחה רגילה למכשיר השני ושם זה ייהפך אוטומטית ליישום (בתיקיית קבצים שהתקבלו ובלי מפתח),
אני עשיתי תיקיה עם כ-50 יישומים כך (כל הש"ס ועוד הרבה יישומים) ואני מעביר הכל במהירות בלי צורך בשינוי שם אח"כ.
המשך יבוא בע"ה.,

דוב2

משתמש צעיר
הבעיה היא:‏
‏1. ואם אני רוצה להעתיק מהמכשיר שלי למכשיר אחר ואין למכשיר השני ‏BlueFTP‏ ?‏
‏2. במכשירים מסוג דומה (בחלק מהדגמים) באמצע ההעלאה המכשיר נכבה אוטומטית.
‏3. ואיך אני עושה שינוי שם פשוט ?
1. תצטרך להכין קובץ פגום (שינוי הסיומת, אפשר גם במחשב), ואת זה לשלוח.
3. תשלח אח"כ סתם תמונה או צליל ואז תוכל לשנות את השם (ב208 אולי יש עוד דרך).

נערך לאחרונה ב:

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
יש למישהו עורך וורד או אופיס חינמי לc2?

הרוק

משתמש צעיר
מדריך לשליחת יישומים ממכשיר נוקיה לנוקיה:
הקדמה: בכל מצב צריך שיהיה למכשיר השולח את היישומים כשהם לא מוגדרים כיישום (תמונת סימן שאלה בצד-ללא סיומת jar ) באם אין לך תגרור אותם ע"י מכשיר אחר (עדיף לא מאותו דגם) ותחזיר למכשירך ללא תיקון השמות.
ממכשיר רגיל למכשיר רגיל (לא מאושר):
שנה שם הקובץ והוסף jar בסוף ללא נקודה ושמור (למשל BlueFTPjar ) ואח"כ שנה שוב שמו ותוסיף נקודה לפני ה-jar אבל בשימת לב שמצב הכתיבה תהיה בעברית ולא באנגלית (שאם באנגלית זה ייהפך אוטומטית ליישום) ושמור (וכן תעשה לכל יישום ויישום),
אח"כ תשלח את כל היישומים-הקבצים בשליחה רגילה למכשיר השני ושם זה ייהפך אוטומטית ליישום (בתיקיית קבצים שהתקבלו ובלי מפתח),
אני עשיתי תיקיה עם כ-50 יישומים כך (כל הש"ס ועוד הרבה יישומים) ואני מעביר הכל במהירות בלי צורך בשינוי שם אח"כ.
המשך יבוא בע"ה.,
ואיך מעבירים מלא מאושר למאושר(208)

דוב2

משתמש צעיר
הסיומת שמופיעה במחשב היא רק של הJAR אז איך אני מוחק את הTXT
תגיע לזה (בכל גירסת ווינדוס זה שונה קצת) ותסיר את הוי בשורה המסומנת, בווינדוס 10 יש את זה גם מיד למעלה בלשונית תצוגה.
upload_2019-9-11_14-39-19.png

זבון וזבין

משתמש מקצוען
ואיך מעבירים מלא מאושר למאושר(208)
העליתי בעבר כאן תוכנה בשם ‏SendMyApplication‏ שמאפשרת לשלוח קובץ (כשאינו מוגדר כיישום) ואז זה כן מוגדר בשליחה עצמה כיישום (נכנס בתיקיית יישומים עם מפתח),‏
ונכנסים לתיקיית יישומים ע"י יצירת תיקיה ‏predefappl‏ עם נקודה ורווח אח"כ.‏
‏(קיצרתי-כי הכל נכתב כאן כבר כמה פעמים).‏‎

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה