ייעוץ על הצעת מיחזור משכנתא

שםמשתמש

משתמש פעיל
תביעו את דעתכם מה עדיף מבין 2 ההצעות
מדובר על מיחזור משכנתא ע"ס 360000 ש"ח
יועץ משכנתא משכנע אותי ללכת על הצעה ב
אפילו שזה יותר כסף על צמוד מדד אבל זה רק ל 10שנים
מה אומרים מומחי פרוג?

קבצים מצורפים

• הצעות.jpg
    הצעות.jpg
    KB 137.4 · צפיות: 60

פסגות

משתמש מקצוען
תביעו את דעתכם מה עדיף מבין 2 ההצעות
מדובר על מיחזור משכנתא ע"ס 360000 ש"ח
יועץ משכנתא משכנע אותי ללכת על הצעה ב
אפילו שזה יותר כסף על צמוד מדד אבל זה רק ל 10שנים
מה אומרים מומחי פרוג?
לא הבנתי למה השני יותר מוצלח מהראשון
הראשון לדעתי מושלם

שםמשתמש

משתמש פעיל
לדעת היועץ בסימולציה השנייה אמנם המשתנה צמוד מדד הוא 2 ריבית אבל זה רק ל10 שנים אז הסיכון יותר קטן כי רק פעם אחת יכולים לשנות את הריבית
וגם הקבוע צמוד והלא צמוד 1.4 שזה יחסית זול
בסימולציה הראשונה המשתנה צמודה היא ל15 שנים אז יש יותר סיכון שיעלה פעמיים הריביות
אבל היא סימולציה יותר יציבה כי רק 120000 במשתנה
אני גם נוטה לסימולציה הראשונה

פסגות

משתמש מקצוען
לדעת היועץ בסימולציה השנייה אמנם המשתנה צמוד מדד הוא 2 ריבית אבל זה רק ל10 שנים אז הסיכון יותר קטן כי רק פעם אחת יכולים לשנות את הריבית
וגם הקבוע צמוד והלא צמוד 1.4 שזה יחסית זול
בסימולציה הראשונה המשתנה צמודה היא ל15 שנים אז יש יותר סיכון שיעלה פעמיים הריביות
אבל היא סימולציה יותר יציבה כי רק 120000 במשתנה
אני גם נוטה לסימולציה הראשונה
בשני יש לך הרבה יותר צמוד שזה יכול להשתנות כל חודש!

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
סליחה על השאלה . אתה לא מקבל הלוואת סינרגיה עם זה? אם אתה יכול לקחת . תיקח ותסגור איתואת החלק הקבוע הצמוד תשאר רק עם הקלצ הנמוך ותבקש את המשתנה לא צמוד כמדומני שתחסוך משמעותית . אני מדבר על התמהיל השני..
אישית אני לא ממליץ אף פעם ללקוחות שלי צמוד רק עד טווח לא גדול ורק אם אני מוודא שבגלל הצמוד קיבלתי באחרים שיפור משמעותי..
או במקרים קיצוניים שזה גבולי הכושר החזר ואין ברירה אלא לקחת את הצמוד

שםמשתמש

משתמש פעיל
סליחה על השאלה . אתה לא מקבל הלוואת סינרגיה עם זה? אם אתה יכול לקחת . תיקח ותסגור איתואת החלק הקבוע הצמוד תשאר רק עם הקלצ הנמוך ותבקש את המשתנה לא צמוד כמדומני שתחסוך משמעותית . אני מדבר על התמהיל השני..
אישית אני לא ממליץ אף פעם ללקוחות שלי צמוד רק עד טווח לא גדול ורק אם אני מוודא שבגלל הצמוד קיבלתי באחרים שיפור משמעותי..
או במקרים קיצוניים שזה גבולי הכושר החזר ואין ברירה אלא לקחת את הצמוד
דבר ראשון תודה רבה
אם הבנתי נכון ללכת על הסימולציה השנייה רק אם אני מקבל הלוואה וסוגר את החלק הקבוע הצמוד ולבקש גם את המשתנה שתיהיה לא צמוד אבל אם לא נותנים ללכת על האופציה הראשונה?

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
דבר ראשון תודה רבה
אם הבנתי נכון ללכת על הסימולציה השנייה רק אם אני מקבל הלוואה וסוגר את החלק הקבוע הצמוד ולבקש גם את המשתנה שתיהיה לא צמוד אבל אם לא נותנים ללכת על האופציה הראשונה?
לאא פתחתי את מחשבון המשכנתא . אז לא בדקתי לעומק רק נתתי אופציה שבוודאי מעולה.
בערב שאשה על המחשב אבדוק לעומק בלנ

שםמשתמש

משתמש פעיל
לפי משכנתא נאמן ממש לא ממליצים על הלוואת סינרגיה
אם תוכל להסביר לי למה זה טוב?

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לכאורה זה לא מתאים למי שלקח משכנתא על קצמ גבול היכולת ואז ההלוואה מקשה עליו ההחזר החודשי.. כי זה לתקופה קצרה יותר מהמשכנתא..

פסגות

משתמש מקצוען
זה לא כזה מסובך לעשות חשבון

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
זה מה שיצא לי במחשבון. למטה הוספתי הלוואת סינרגיה ל 10 שנים רק אם באמת את זכאית לה.. במקום הקצמ בתמהיל השני זה יוסיף לך החזר חודשי בסך 150 שח יותר .. ולשנות את המשתנה צמודה ללא צמודה ואז בהחלט תמהיל מעולה

קבצים מצורפים

• 15989984927804389882216513760008.jpg
    15989984927804389882216513760008.jpg
    1.7 MB · צפיות: 49

שםמשתמש

משתמש פעיל
@ari1980

יש מצב לעשות את התמהיל הראשון במחשבון שלך (השני כבר חושב על ידך)?
זה יעזור לי מאוד

קבצים מצורפים

• תמהיל 1.pdf
    KB 143.6 · צפיות: 23

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה