בקשה ייעוץ בסיסי לקניית רכב יד 2

נתי 31999

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אני עומד כעת לפני רכישת רכב בפעם הראשונה, מן הסתם יש כאן רבים וטובים שעשו זאת, אשמח מאד להדרכה בסיסית על מה לשים לב, איך להמנע מרכישת חתול בשק, התקציב שלי הוא 6,000 ש"ח, חבר המליץ לי על שברולט אבאו כרכב אמין וחסכוני, האם אכן כדאי??

איבאיבא

משתמש פעיל
כדאי להסתכל כאן

בדרך כלל בסכום כזה הולכים על רכבים יפניים טויטה כמובן, ומיציבושי והונדה,

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני עומד כעת לפני רכישת רכב בפעם הראשונה, מן הסתם יש כאן רבים וטובים שעשו זאת, אשמח מאד להדרכה בסיסית על מה לשים לב, איך להמנע מרכישת חתול בשק, התקציב שלי הוא 6,000 ש"ח, חבר המליץ לי על שברולט אבאו כרכב אמין וחסכוני, האם אכן כדאי??
תברח כמו מאש. רכב מזעזע . הוא מעולה למוסכניק שלך

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
6000. זה קצת מדי. אם תצליח להעלות בעוד כמה אלפים. הכי מומלץ לטעמי זה קורולה. כמה שפחות קמ. פחות ידים. מינימום 2003 ומעלה.. כשיהיה לך משהו רלוונטי תעדכן פה וננסה לעזור. ובאמת זהירות רבה יש הרבה נוכלים וסוחרים..

תכנות.sh

משתמש פעיל
D I G I T A L
אין כמו לקנות דרך חזי אדם אמין ומתאים רכב לצרכים והיכולות שלך
הטלפון שלו 0504147772 הרבה הצלחה....שווה לנסות....מניסיון......

חסיד נלהב

משתמש פעיל
אם אתה לא נוסע המון, תחפש מאזדה 3. בכל אופן חובה לבדוק במוסך אמין. כי יש רכבים שגם בחינם אל תיקח.
אתה יכול למצוא מציאה מזדה 3 2006 במחיר של 7000 בערך. רכב פצצה, רק קצת שותה דלק

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לא לקנות מסוחרי רכבים. משפרים את הרכב חיצונית ומוכרים כך הרבה גרוטאות.
הרבה מהרכבים בנתניה, לדוגמה, הם מסוחרים. לכן הרבה נמנעים מלקנות שם יד 2 (מסכנים הנתנייתים שרוצים למכור)
אם המוכר מגיע להראות את הרכב עם צרור מפתחות גדול- זה נורת אזהרה...

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
א . ב . שמתקשרים לאנשים מיד 2 זה . אני מתעניין על הרכב??? אמממ איזה? את מבין שהוא מוכר יותר מרכב אחד .... גם על זה הם מתגברים ויש להם כמה טלפונים לכן בשלב כזה תתן למישהו שמבין קצת לעשות לך את הבירור . ולא לוותר על בדיקת מוסכניק שמחויב לך.. וברכבים יקרים יותר מכון בדיקה

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
אין לך דרך להימנע מקניית חתול בשק
בעצם כמעט בטוח שתקנה חתול בשק
אתה צריך מישהו שאתה סומך עליו, והוא מבין ברכבים, שיבדוק איתך את הרכב לפני הקניה. (לא החבר הזה מהשברולט אבהו, הוא ממש לא מבין)

הייתי כותב לך טיפ איך לסנן מיד בהתחלה רכבים בעייתיים, אבל לא יכול לכתוב כאן בפורום, אחרת המוכרים ידעו להסתיר את זה.

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום

יערת הדבש

משתמש פעיל
לא לקנות מסוחרי רכבים. משפרים את הרכב חיצונית ומוכרים כך הרבה גרוטאות.
הרבה מהרכבים בנתניה, לדוגמה, הם מסוחרים. לכן הרבה נמנעים מלקנות שם יד 2 (מסכנים הנתנייתים שרוצים למכור)
אם המוכר מגיע להראות את הרכב עם צרור מפתחות גדול- זה נורת אזהרה...
מכירים מקום לבדיקת רכבים אמין בנתניה?

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
בתקציב הזה תמצא כמובן רק רכבים ישנים שהקילומטראז' שלהם גבוה.
למיטב ידיעתי, הרכבים היחידים שעדיין רלוונטיים בקילומטראז' גבוה הם הרכבים היפניים, ובמיוחד טויוטה (ולקורולה יש מוניטין מעולה (לא מניסיון אישי), רק שים לב שלקורולה משנת 2008 יש תיבה רובוטית).
ראה כאן המלצות של מקצוענים בנוגע לאמינות רכב:
בכל אופן כדאי לחפש:
  • רכבים עם קילומטראז' כמה שיותר נמוך
  • רכבים שעברו כמה שפחות ידיים
  • לא רכבי השכרה (ועדיף גם לא ליסינג) / מוניות / מכוניות משטרה וכדו'
  • עדיף רכב מאדם שלא משתולל (פנסיונר, אדם מבוגר, וכדו')
  • בשום אופן לא לקנות רכב מסוחר רכבים!
  • לקנות רק מבעל הרכב עצמו (ולא מאחד ששלח את חבר שלו למכור)
  • עבר טיפולים שוטפים בזמן, במוסך מורשה (ואם במוסך של החברה עצמה - הכי טוב)
  • בהנחה שהרכב עבר טיפולים והחלפת חלקים, שים לב שיש חלקי חילוף שחשוב שיהיו מקוריים
  • להביא את הרכב לבדיקת מוסך מורשה שלא מחויב למוכר, עדיף באזור מגורים אחר מהמוכר
  • לוודא שהרכב לא גנוב! (אפשר לבדוק במשרד הרישוי)
  • יתכן שכדאי לשקול קניית רכב עם סחירות טובה. חסר לך להיתקע איתה בלי יכולת למכור אותה במחיר סביר. (אא"כ בתקציב כזה אתה מתכוון להשתמש ברכב עד מותה).
מאוד כדאי לקחת איתך אדם שבאמת מבין ברכבים, כבר קנה כמה רכבים בחייו, וגם יודע להתמקח על המחיר שהמוכר מציע (כי ככה השוק הזה עובד).

ראה עוד כאן:

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה