כללי ייבוא קובץ לאינדי

• פותח הנושא DMD
  • פורסם בתאריך

DMD

משתמש פעיל
עימוד ספרים
שלום,
יש לי צורת מנורה שעשיתי באינדי. - יש בו הרבה אובייקטים נפרדים (הקנים והטקסט וכו' וכו')
עכשיו אני רוצה לשתול אותו בהרבה מקומות שונות, בכעשר ספרים (באינדי).
אני רוצה לעשותו מעכשיו בדרך הכי קל כדי שאם אצטרך לתקן משהו, שהכל מתעדכן אוטומטי.
מהו הדרך הכי טובה לעשות את זה - לייבא הקובץ אינדי עצמו או לייצא אותו לPDF ואז לייבא את זה?
יש לי אינדיזיין CS6.

[אני גם רוצה שהמסגרת אחר הייבוא יהיה רק לגודל מה שנראית בעמוד - כלומר מסביב צורת המנורה, ולא על כל העמוד]

תודה מראש

GOLDRING

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אם תייבא pdf השינויים שתעשה אח"כ בקובץ האינדזיין לא ישפיעו שום דבר, היות וקובץ הpdf הוא תמונה לכל דבר. לכן עליך לייבא את קובץ האינדזיין. ואז כל שינוי שתעשה בקובץ האינדזיין המקורי ישפיע על הצורה.
לגבי המסגרת אתה יכול לקבוע בכל פעם מה הגודל שלה סביב הצורה. לא כל העמוד חייב להכנס במסגרת, אתה יכול להגדיר בדיוק כמה אתה רוצה שיכנס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה