ייבוא הערות סיום מוורד

עימוד >> תוכן מקצועי

עטוף בטלית: יומו האחרון של הגאון הרב גולדבלט זצ"ל
עם צאת החג פורסמה הידיעה הקשה על פטירתו של תושב שכונת עזרה הרב חיים טודרוס גולדבלט זצ"ל, אב ל-12 ילדים ש-9 מתוכם טרם נשאו. הרב חיים טודרוס זצ"ל...
המכתב האחרון שכתבה הנערה להוריה, שעה לפני מותה
"עכשיו אני בת חמש עשרה וחצי, ואם נגזר עליי למות, אמות בשקט בכבוד ואמונה. כן, אמונה - את זה נתתם לי" אילנה נאמן הייתה אחת ממאה ושניים תלמידיי...
היתומה לבית רוטנר בפוסט כאוב: "תעזרו לנו לצאת מפה"
השבוע פורסמה הידיעה הקשה אודות פטירתה של לבנה רוטנר ע"ה, בת 48 שהתמוטטה בביתה והשאירה שמונה ילדים, שישה מתוכם טרם נשאו. עם פטירתה גילו השכנים תנאי...
תמחור עימוד
כן, תמחור .. הצעה: בואו ניתן לעצמנו לתמחר לפי עבודה, לא לפי עמודים, ותאמינו לי, זה עובד ! עובד מצויין ! במקום להגיד ללקוח: 11.5 ש"ח לעמוד...

כהן גדול

תג, רב-טקסט
עימוד ספרים
שלום
אני מנסה לייבא מסמך וורד עם הערות סיום לאינדזיין
מה שקורה זה שלמרות שבוורד ההערות שוליים מסומנות באותיות - באינזדיין זה הופך למספרים, ואני לא מצליח לשנות לאותיות
יש פתרון לזה?
ודבר נוסף, האם יש באינדזיין דרך למספר דברים באופן אוטומטי - כשהם נמצאים באמצע הפסקה. למשל סימונים של הערות שוליים ששמנו באופן ידני [וזה לא באמת הערה], ואנו רוצים למספר אותם, יש דרך?

תא חזי

תג, רב-טקסט
עימוד ספרים
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
שלום
אני מנסה לייבא מסמך וורד עם הערות סיום לאינדזיין
מה שקורה זה שלמרות שבוורד ההערות שוליים מסומנות באותיות - באינזדיין זה הופך למספרים, ואני לא מצליח לשנות לאותיות
יש פתרון לזה?
ודבר נוסף, האם יש באינדזיין דרך למספר דברים באופן אוטומטי - כשהם נמצאים באמצע הפסקה. למשל סימונים של הערות שוליים ששמנו באופן ידני [וזה לא באמת הערה], ואנו רוצים למספר אותם, יש דרך?
לגבי השאלה הראשונה -בהגדרות הערות שוליים (footnote options) לשנות לשיטת biblical standart
לגבי השאלה השניה - אני חושב שיש אפשרות, לא יודע איך.

כהן גדול

תג, רב-טקסט
עימוד ספרים
יש לי אינדזיין cs5 ושם פשוט אין את השורה הזו בתפריט...
כנראה שזה העונש למי שלא מבין אנגלית...

יענקי R

עריכה תורנית, עימוד מקצועי. וידאו
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
עד גרסאות CC הערות סיום "נהרגות" ולא מתאפשר לעמד אותן כרגיל. ככה ידוע לי.

שלמות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עיצוב גרפי
למשל סימונים של הערות שוליים ששמנו באופן ידני [וזה לא באמת הערה], ואנו רוצים למספר אותם, יש דרך?
למה שלא תשים את ההערות דרך האינדזיין?
הערת שוליים.jpg

אברהם

מנהל פורום עימוד
מנהל
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עיצוב גרפי DIP
עריכה תורנית
יש לי אינדזיין cs5 ושם פשוט אין את השורה הזו בתפריט...
כנראה שזה העונש למי שלא מבין אנגלית...
זה עונש שאתה מעניש את עצמך. אני כמעט בטוח שרוב מי שנמצא כאן ומשתמש באינדיזיין CC לא מבין אנגלית. הוא פשוט בחר לעבוד בתוכנה עם יותר אפשרויות ולמד את התוכנה, גם אם זה אומר להוציא כסף על הלימודים ולהשתמש בתוכנה עם תפריטים בשפה אחרת, (כשמכירים את ה-ABC).

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

560

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה