יחידות דיור במודיעין עילית - סקר

האם יש לכם או ידוע לכם בבניין שלכם על יח"ד שעומדות ריקות תקופה של למעלה מחודש?

• יש יח"ד ריקות.

הצבעות: 34 46.6%
  • אין יח"ד ריקות.

הצבעות: 39 53.4%

• סה"כ מצביעים
    73

אמא של חני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
לגבי מה שאמרו על מצב שפל ויח"ד ריקות...
אשמח לשמוע, אני מחפשת עכשו יחידה בנרות, ואיןןןןןן
היחידות הפנויות הם לרב, או קטנות או לא מאווררות או מוזנחות....
היחידות הנורמליות בד"כ נתפסות מיד!!!
אם מעניין אותך, ידוע לי על לקוחות שלי שמסיימים עכשו 2 יחידות יפהפיות!

יודע לשאול

משתמש צעיר
אם לסכם במשפט את מה שנכתב כאן נדמה שכולם מסכימים שיחידה טובה נחטפת ואלו שלא לא
אשמח לחוות דעתכם לגבי בניית יחידה (איזור גרין פארק) 28 מטר קומה נוחה עם כיוני אויר מצוינים האם יש מה לבדוק את זה או ש 28 מטר זה קטן מדי ולא יעזור תכנון חכם
תודה מראש למגיבים

נערך לאחרונה ב:

seven up

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מה אומרים, 2 יחידות בסוף ברכפלד, קומה שביעית, (מעלית עד קומה 6)
גדולות ומטופחות
יש ביקוש?
יש לנו אופ' על הגג ואנחנו ממש מתלבטים אם ישתלם...

נערך לאחרונה ב:
ככה, מנסיון שלי- כלה ואדריכלית שמתכננת יחידות, אני ראיתי באופן מוחלט!!!!!
ועברתי בהמון יחידות!!!! שהיחידות הנורמליות- מינימום 35 מ"ר עם אוויר שפוי, ז"א לפחות חלון אחד בסלון ואחד בחדר נחטפות!!!!!
אלו הקטנות או בלי חלונות או אורור למחסנים, גינות ציבוריות וכד' נשארות ריקות חודשים רבים....
שמעתי על יחידה מושקעת מאוד בלי אורור נורמלי שהמשכיר ירד במחיר המון כי היחידה שלו ריקה כבר יותר מחצי שנה....
בהצלחה לכולם!!!

אמא של חני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אם לסכם במשפט את מה שנכתב כאן נדמה שכולם מסכימים שיחידה טובה נחטפת ואלו שלא לא
אשמח לחוות דעתכם לגבי בניית יחידה (איזור גרין פארק) 28 מטר קומה נוחה עם כיוני אויר מצוינים האם יש מה לבדוק את זה או ש 28 מטר זה קטן מדי ולא יעזור תכנון חכם
תודה מראש למגיבים
בעיקרון 28 מ"ר זה יחידה קטנה של חדר שינה אחד וסלון מטבח מחוברים.
ז"א שהמחיר שלה לכאורה יהיה גג 2200 ש"ח (תלוי בתנאי השטח הנוספים ואיך היא מתוכננת).
אם אתם רוצים ייעוץ, אתם יכולים להתקשר אליי למספר 9761773, ואשמח לייעץ לכם.
מה אומרים, 2 יחידות בסוף ברכפלד, קומה שביעית, (מעלית עד קומה 6)
גדולות ומטופחות
יש ביקוש?
יש לנו אופ' על הגג ואנחנו ממש מתלבטים אם ישתלם...
דווקא האזור של סוף ברכפלד מבוקש הרבה יותר.
כמובן שיכול להיות שעשו בזמן של מיתון יחסית יצטרכו להוריד מחירים מעט, אבל חשוב לדעת שבסופו של דבר זה לכאורה מיתון זמני בלבד, וזוגות כל הזמן ממשיכים להתחתן ב"ה ובניות חדשות לא מתחילות בקצב הרצוי ובסכום המצוי...
אשמח לייעץ לכם בטלפון הנ"ל.
בהצלחה לכולם!

דותוש'

משתמש מקצוען
"שהמחיר שלה לכאורה יהיה גג 2200 ש"ח "

זה מחיר הזוי לדירה בגודל 28 מ"ר וזה עוד סיבה שדירות עמודות ריקות המחיר כל הזמן עולה בלי שום קשר למציאות של הביקוש יש לי גיסות /חברות שמתחתנות וברגע שהם שומעות מחיר גבוהים בכלל לא מעניין אותם איך הדירה נראית הם פשוט יחכו שתתפנה דירה במחיר הגיוני .
דירה טובה שעומדת ריקה זה רק בגלל המחיר!
יש בק"ס אבסורד מסוים דירת 3 חדרים יפה אפשר למצוא גם ב3 אלף לעומת יחידה 50 מ"ר 2,700 ויותר למה שמישהו ירצה לשלם 300 -200 פחות עם יש דירות במחיר דומה???
יש לי חברות שפשוט לקחו דירה עם מחשבים עלויות של מעבר מיחידה לדירה אחרי שנה זה יוצא כמעט אותו הדבר...

אמא של חני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
"שהמחיר שלה לכאורה יהיה גג 2200 ש"ח "

זה מחיר הזוי לדירה בגודל 28 מ"ר וזה עוד סיבה שדירות עמודות ריקות המחיר כל הזמן עולה בלי שום קשר למציאות של הביקוש יש לי גיסות /חברות שמתחתנות וברגע שהם שומעות מחיר גבוהים בכלל לא מעניין אותם איך הדירה נראית הם פשוט יחכו שתתפנה דירה במחיר הגיוני .
דירה טובה שעומדת ריקה זה רק בגלל המחיר!
יש בק"ס אבסורד מסוים דירת 3 חדרים יפה אפשר למצוא גם ב3 אלף לעומת יחידה 50 מ"ר 2,700 ויותר למה שמישהו ירצה לשלם 300 -200 פחות עם יש דירות במחיר דומה???
יש לי חברות שפשוט לקחו דירה עם מחשבים עלויות של מעבר מיחידה לדירה אחרי שנה זה יוצא כמעט אותו הדבר...
תדעי שמ"ר זה הפרמטר האחרון שמעניין אדריכל/מעצבת.
ואני אסביר לך למה, נתון: חלל בגודל 15 מ"ר.
הוא יכול להיות חלל בגודל של 3X5 והוא חדר ממש יפה וגדול,
והוא יכול להיות חלל בגודל של 1X15 שזה בעצם בסה"כ פרוזדור!
וזה משנה את כל ההסתכלות, מה שמעניין זה בעצם אורך ורוחב של כל חלל, והתכנון הפנימי שלו.
בסוף העבודה, בשביל הצימוק, אומרים ללקוח כמה גודל היח"ד בשביל שידע להגיד לשוכרים הפוטנציאלים שלו.
ותכננתי דירות רבות של טאבו משותף, שהגודל שלהן זהה לדירה למטה, והם הכילו חדר יותר מהדירה המקורית!

ואגב, לא נראה לי שיש דירות 3 ח' ב3,000 ש"ח בשכונות הותיקות. (אולי בנאות עילית כן, ויש לזה מחיר שזה שכונה חדשה וחסר בה עדיין תשתיות להכל).

רפ

משתמש סופר מקצוען
ואגב, לא נראה לי שיש דירות 3 ח' ב3,000 ש"ח בשכונות הותיקות. (אולי בנאות עילית כן, ויש לזה מחיר שזה שכונה חדשה וחסר בה עדיין תשתיות להכל).
חחח מצחיק מאוד, המחירים בנאות עילית ללא שום פרופורציה.
לפני כחצי שנה עוד היה ניתן למצוא שם דירת 3 חדרים ב-3200, היום זה מתחיל ב-3500.
עם כל זה שזו שכונה חדשה וחסר בה תשתיות להכל.

דותוש'

משתמש מקצוען
הדירות במחירים האלה עומדות ריקות המון המון זמן לאנשים אין את האפשרות לשלם כאלה מחירים
בררתי על דירה חדשה מהקבלן 4 חדרים פלוס(בנאות הפסגה לא בנתי"ש) מטבח משודרג הם פרסמו אותה ב4 אל"ש וכשהתקשרתי אמרו שמוכנים גם לרדת ל3,200 ככה שאין מה להסתמך על מה שמפרסמים בעיתון אתם כנראה לא גרים בשכירות ולכן פחות יודעים את השוק
הדירות במחירים לא ריאלים עומדות המון זמן ריקות גם הדירות למכירה אותו סיפור אני רואה אותם מפרסמים שבוע אחרי שבוע את אותן דירוצ

רפ

משתמש סופר מקצוען
הדירות במחירים האלה עומדות ריקות המון המון זמן לאנשים אין את האפשרות לשלם כאלה מחירים
בררתי על דירה חדשה מהקבלן 4 חדרים פלוס(בנאות הפסגה לא בנתי"ש) מטבח משודרג הם פרסמו אותה ב4 אל"ש וכשהתקשרתי אמרו שמוכנים גם לרדת ל3,200 ככה שאין מה להסתמך על מה שמפרסמים בעיתון אתם כנראה לא גרים בשכירות ולכן פחות יודעים את השוק
הדירות במחירים לא ריאלים עומדות המון זמן ריקות גם הדירות למכירה אותו סיפור אני רואה אותם מפרסמים שבוע אחרי שבוע את אותן דירוצ
אני גרה שם ומדברת מהשטח.
אלו שיורדים ל3200 זה הרבה פעמים דירות שאין אליהם גישה נורמלית אלא רק דרך מדרגות ועיקולים וכל מיני.
בקשר לדירות למכירה - חיפשנו לקנות כאן דירה, המחירים לא הגיוניים אבל הדירות נמכרות!!!
אצלנו בבנין נמכרה דירת 3 חדרים (+אופציה 2) ב1,420,000. בבניין שלידנו נמכרה דירת שלושה חדרים כנ"ל במחיר דומה.
מה שבאמת מוזר - שאני רואה שמפרסמים דירת 3 חדרים ב-1,720,000... הזוי...

דותוש'

משתמש מקצוען
אני גרה שם ומדברת מהשטח.
אלו שיורדים ל3200 זה הרבה פעמים דירות שאין אליהם גישה נורמלית אלא רק דרך מדרגות ועיקולים וכל מיני.
בקשר לדירות למכירה - חיפשנו לקנות כאן דירה, המחירים לא הגיוניים אבל הדירות נמכרות!!!
אצלנו בבנין נמכרה דירת 3 חדרים (+אופציה 2) ב1,420,000. בבניין שלידנו נמכרה דירת שלושה חדרים כנ"ל במחיר דומה.
מה שבאמת מוזר - שאני רואה שמפרסמים דירת 3 חדרים ב-1,720,000... הזוי...
בסוף זה נמכר נכון אבל עומד מלא זמן ריק אני גרה כרגע בדירה 3חדרים פלוס 2 בנוים כבר והיא נמכרה ב1,480,000 וגם זה לקח זמן (היא בחפציבה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה