יחידה עם חלון רק בחדר שינה

ב.כ

משתמש מקצוען
דווקא מדבור על כ40 מ"ר לדעתי זה הגודל של יחידות דיור, אני טועה??
אכן וישנן אפילו יחידות של 30 מט"ר
תגידי את השטח הלא בנוי בין החדר שינה לשרותימקלחת אין לך דרך לספח לדירה הוא שטח משמעותי
עריכה: דרך אגב אנחנו לפני 4 שני גרנו עם ילדה אחת בדירה של 25 מט"ר
למשך 5 חודשים עד שעברנו מחוסר ברירה
לא מאחלת לאף אחד סיוט נוראי
אבל התכנון שלה היה שונה יותר נוח החלון שבה היה בסלון אז יכלו לעשות אותו ענק והוא הצליח לאוורר את הבית יחסית טוב והיה עוד חלון קטן בחדר שינה
השרותימקלחת היו בתוך החדר שינה היה ממש לא נוח ובין במטבח לסלון יצרו כמו קיר נמוך לתחושת חלוקה שלא היתה קימת
הכל היה מניטוריככה שמבחינת מרווחים היחידה המתוארת הרבה יותר טובה
בהצלחה

נערך לאחרונה ב:

דבורה הנביאה

משתמש צעיר

קבצים מצורפים

• WIN_20200814_01_07_39_Pro.jpg
    WIN_20200814_01_07_39_Pro.jpg
    KB 84.3 · צפיות: 169

טריידמארק

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
דווקא מדבור על כ40 מ"ר לדעתי זה הגודל של יחידות דיור, אני טועה??
מבחינת המ"ר את צודקת
אבל מבחינת נתוני השטח- חלון אחד בלבד- לפי דעתי מתאים יותר לתקופות קצרות
עם זאת אם יש ביקוש באיזור ואתם לא מתחרים עם עוד עשרות יחידות מאווררות ומרווחות, מסתבר שתמיד יהיה מי שישכור
כמו שציינו מעלי, יש דרכים לפצות על היעדר החלון כדי למשוך אנשים

דבורה הנביאה

משתמש צעיר
לא נכנסים ריחות של בישולים לחדר שינה?
ברור שזה לא היחידה הכי מושלמת בעולם,
ויש בזה חסרונות.
אבל אני גרה באיזור עם ביקוש ענק לחידות דיור,
ובתקופה שחיפשתי יחידה זו הייתה היחידה הכי מרווחת, שנראית טוב, מרוהטת מלא ובקומה שפויה.
שימי לב שאנשים גם לא מתלהבים לשכור יחידה בלי אפשרות כלשהי לסוכה...
אבל בכל אופן אם היחידה תהיה מאד יפה, במחיר שפוי, ומרווחת בסלון-מטבח, ואת גרה באיזור מבוקש,
לכי על זה.

אמא של חני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
@אמא של כולם אני חושבת ששווה לך לבנות את זה, אבל תיקחי מראש בחשבון שהמחיר יהיה נמוך יותר מיחידה עם חלונות בגודל דומה באזור.
אשמח לעזור לך בייעוץ ובתכנון היחידה על מנת למקסם אותה.

אילה זייברט

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לכתחילה צריך להיות לכל חדר חלון אבל היום כשאין מספיק דירות בשוק הכל נחטף במיוחד אם זה חדש ויפה
מה שנקרא כלוב הזהב לכן אם באיזור שלכם יש ביקוש רב לדירות לזוגות צעירים כדאי לבנות
החלון בחדר השינה לא יתן הרבה למטבח הוא חלון מזרחי צד חם יחסית ורחוק מרחק שני חדרים מהמטבח
אבל אפשר למקסם את מה שיש לצורך זה ממליצה לבנות קירות נמוכים גם לפינת הכביסה וגם לחדר השינה
כיוון שהדירה מיועדת לזוג בלבד אין צורך בחלון עליון אפשר להשאיר פתוח ולהרוויח קצת יותר אוויר ואור
כמו כן מומלץ להזיז את פתח הכניסה ליחידה לכיוון האמצע כך מרוויחים מקום ליד הקירות ואמצע החדר הופך להיות המעבר כך שיש יותר הרגשת רחבות מצרפת קובץ שינויים עת התוכנית שלך בהצלחה רבה

קבצים מצורפים

• תכנון יחידה (1).pdf
    KB 400.8 · צפיות: 69

אמא של כולם

משתמש פעיל
לכתחילה צריך להיות לכל חדר חלון אבל היום כשאין מספיק דירות בשוק הכל נחטף במיוחד אם זה חדש ויפה
מה שנקרא כלוב הזהב לכן אם באיזור שלכם יש ביקוש רב לדירות לזוגות צעירים כדאי לבנות
החלון בחדר השינה לא יתן הרבה למטבח הוא חלון מזרחי צד חם יחסית ורחוק מרחק שני חדרים מהמטבח
אבל אפשר למקסם את מה שיש לצורך זה ממליצה לבנות קירות נמוכים גם לפינת הכביסה וגם לחדר השינה
כיוון שהדירה מיועדת לזוג בלבד אין צורך בחלון עליון אפשר להשאיר פתוח ולהרוויח קצת יותר אוויר ואור
כמו כן מומלץ להזיז את פתח הכניסה ליחידה לכיוון האמצע כך מרוויחים מקום ליד הקירות ואמצע החדר הופך להיות המעבר כך שיש יותר הרגשת רחבות מצרפת קובץ שינויים עת התוכנית שלך בהצלחה רבה
כיום מדובר במטבח שלי והוא גם רחוק מהחלון ודווקא לא מפריע לי שהוא לא מואר וכן עם מזגן שום חדר לא חם מידי ;).מה שכן מפריע לי שריחות של טיגון נשארים במטבח זמן רב, (נראה לי שיש לנו טעות בכיוון השרטוטים כי מדובר בצד צפון)

אילה זייברט

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לריח טיגונים לא מצאתי פיתרון עד היום גם בחדר שיש חלון ניתן להרגיש ריח טיגון כל היום
העצה לא לטגן
חוץ מזה במטבח ובמיוחד שהוא גם חדר מגורים צריך אוויר טרי המזגן לא בדיוק מייצר אותו לכן חשוב לתת מקום
לאוויר שיוכל להכנס ולאוורר את כל חלקי הבית מידי פעם
אם תחסמו אותו תגלו בהמשך שיש עננת ריח הרובצת בבית וקשה להפטר ממנה

styehoshua

משתמש מקצוען
בהתאם לכמה יש דרישה וכמה קל למצא דירה תצטרכו כנראה להוריד 200 -300 שקל.
אם תתני מחיר וואו אז כמובן יקפצו על זה.

לא אני

משתמש מקצוען
בהתאם לכמה יש דרישה וכמה קל למצא דירה תצטרכו כנראה להוריד 200 -300 שקל.
אם תתני מחיר וואו אז כמובן יקפצו על זה.
לא מדויק.
קשה מאד להשכיר יחידה כזו, מנסיון בבני ברק באיזור מבוקש.
וצריך להוריד יותר מ 200-300.

אמא של כולם

משתמש פעיל
לא מדויק.
קשה מאד להשכיר יחידה כזו, מנסיון בבני ברק באיזור מבוקש.
וצריך להוריד יותר מ 200-300.
בכמה משכירים יחידה כזו ב"ב.
לפני שנים גרנו ביחידה כזו שגם החלונות שהיו בחדר שינה פנו לכיוון החניה המטבח סלון והאמבטיה היו עם וונטה רצינית ושכרנו ב 2700 (12 שנה)
היחידה הייתה יפה וחדשה וגדולה יחסית ליחידות אחרות וזה מה שמשך אותנו,

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
באיזה קומה היחידה? יש אולי אופציה לעשות חלון בתקרה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה