דרוש מידע יוקר המחיה עולה לי לראש...:( מחירי הפאות!

מצב
הנושא נעול.

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לא קראתי הכל, אבל זה תפס אותי:

קניתי לפני שנתיים וחצי שתי פיאות.
אחת ב4K (והוספנו 500 ש"ח להחלפת רשת למידה גדולה יותר) והשניה ב7K.
ניראות ומחזיקות מצוין. הפאה של ה4 יפה יותר...
גילוי נאות-אני חסידת גור.
מהרבה שאני שומעת סביבי, את יחידת סגולה, הלואי יהיו עוד כמוך!

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
מצטרפת, רק בוער לי לציין... שכדי לעשות כזה דבר צריך לפנות לפאניות באופן פרטי וכו וכו, צריך מישהי עם מרץ לנהל את זה
עם או בלי ליכנס לפרטי הטענות של המחירים...
מקודם טענו שחלק מהמחיר היקר נגזר מכך שלעיתים יש עבודה רבה ולפעמים אין כלום.
אם מגיעים כקבוצה עם עבודה לכמה חודשים קדימה... הסיבה הזאת נחסכת..
כמובן צריך הרבה מרץ ורצון. אבל לא בשמים. זה יכול להתחיל מעשר-חמש עשרה כאן בפרוג

מיוחדת שכזו!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לא הנושא,
מהפאנית עצמה לא נהניתי בכלל, אז לא ממליצה באופן אישי.
אגב, זה עוד נושא מרגיז:mad:
למה כששלחתי את הפאה לתיקון, שהיה כלול במחיר, הפאנית לקחה לי 100 ש"ח על סירוק אחרי התיקון?
זה ברור מאליו לדעתי שאחרי שמתקנים פאה, צריך להחזיר אותה במצב ראוי לשמו, ולא גוש שערות.
הפאה עברה ממש קצת לפני התיקון סירוק וחפיפה, ככה שזה היה מיותר, רק בגלל התיקון היא הייתה צריכה קצת לסרק.
זה המחיר לזול. אחכ על כל דבר קטן לוקחים כסף גדול. לצמצם פארים....

orit 123

משתמש חדש
יש לי 4 פאות יד שניה למכירה בטווח מחירים 1000-4500 מהממות!!!
איך אפשר למכור אותם?
או האם יש כאן אחת שמעוניינת?

perfect לי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני מכירה יועצת משכנתאות אישית שהוציאה מאות תיקים, ואומרת שהשכר הממוצע לפאנית עומדת על...
תחזיקי את הכסא...
4000 ש"ח בלבד
ממתי מה שיודע יועץ משכנתאות רלוונטי למציאות??
בעצמאים זה בכלל גמיש...

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
מה לדעתך מחיר סטנדרטי?

7-9 אלף ש"ח. אפשר למצוא בסכומים האלו פאות טובות מאוד ולהיראות נהדר.
הכוונה לפיאות אורך כתף, בצבע סטנדרטי (לא בלונד).

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
בואו נזכור שאנחנו לא מכירות אחת את השניה, ואם אחת כותבת שהצליחה עם פאה שעלתה לה "רק" 4000-6000 ומקבלת בלי סוף מחמאות ושהפאה נראית מיליון דולר והשיער מושלם - צריך לקחת בערבון מוגבל, כל אחת עם המושגים שלה ועם הציפיות שלה...
נתקלתי כבר בחברה שסיפרה לי שקנתה פאה מ-ו-ש-ל-מ-ת (כלשונה) "בזיל הזול" (רק 7,000) וכשראיתי את הפאה חשכו עיני! לדעתי פאה נוראית גם מבחינת הבניה של הפאה, גם השיער עצמו, הגוונים הצבע והעיצוב שלא מחמיא לה, לא הייתי משלמת על פאה כזאת שקל, אז מבחינתי זה ליפול ב 7,000 ש"ח (וזה המון!!)

לא אני

משתמש מקצוען
7-9 אלף ש"ח. אפשר למצוא בסכומים האלו פאות טובות מאוד ולהיראות נהדר.
הכוונה לפיאות אורך כתף, בצבע סטנדרטי (לא בלונד).
הבעיה היא שמחיר "זול" לפאה הוא יקר מאד, ולסכן אותו זה הימור מדי גדול בשבילי.
אישית הפאה האחרונה שקניתי היתה ב"מכירה" של מירי שכטר בב"ב, פאה של בריינדי קמינר שעונה להגדרות הנ"ל ועלתה 9.5K.
(אחרי נסיון רע מאד עם פאנית מומלצת ולא ממותגת, פאה שעלתה 8K ולא נלבשה בכלל, מיציתי את הקרדיט לפאניות חדשות)

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
מה זה יצאו?
כשאני מזמינה פאת קאסטם, בחירת השיער והבנייה נעשית ספציפית עבור הפאה שלי.
אני לא באה ובוחרת פאה מוכנה מהמלאי ואז "זו בעיה שלי" שלקחתי פאה יקרה.
גם אם את טוענת שבפאה שלי משוקללים ההפסדים על בחירת שיער לא טוב, אני לא רואה סיבה למחירים האלה.

1. דיברתי על כאלו שמכינות מלאי. (ואולי הגיע הזמן שנשות עם ישראל יזנחו את רעיון העוועים של קנייה בהזמנה. הרבה יותר פשוט קל נוח ובטוח למדוד ולבחור מתוך מלאי קיים, ורק לבצע התאמות לפי הצורך, מאשר להזמין חתול בשק ולהיתקע איתו לשנים ארוכות).

2. גם אני לא רואה סיבה למחירים של 10 אלף ומעלה לפאה. לכן לא משלמת ולא אשלם אותם בעז"ה.

3. מול אלו שניסו לחשב "כמה עולה לפאנית השיער לפאה שלי", הבהרתי שזה לא הולך שמחשבים עלות פר יחידה. יש ליצרנית עלות כוללת של החזקת העסק, עם המון בלאי מכל מיני סוגים, ואותה היא אמורה לכסות + רווח, באמצעות המכירות.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
איפה?
בשביל מישהי שצריכה לקנות פאה בקרוב
אבל משהו שיחזיק
בואו נזכור שאנחנו לא מכירות אחת את השניה, ואם אחת כותבת שהצליחה עם פאה שעלתה לה "רק" 4000-6000 ומקבלת בלי סוף מחמאות ושהפאה נראית מיליון דולר והשיער מושלם - צריך לקחת בערבון מוגבל, כל אחת עם המושגים שלה ועם הציפיות שלה...
נתקלתי כבר בחברה שסיפרה לי שקנתה פאה מ-ו-ש-ל-מ-ת (כלשונה) "בזיל הזול" (רק 7,000) וכשראיתי את הפאה חשכו עיני! לדעתי פאה נוראית גם מבחינת הבניה של הפאה, גם השיער עצמו, הגוונים הצבע והעיצוב שלא מחמיא לה, לא הייתי משלמת על פאה כזאת שקל, אז מבחינתי זה ליפול ב 7,000 ש"ח (וזה המון!!)

האחרונה שקניתי הייתה קייט מוכנה ב-6.5 אלף, לפני קרוב לשלוש שנים. (היום כאלו עולות 7-8 אלף).

וכדי שלא תחשדו שכותבת כאן איזו יאכנע שושקע עם פאת קש ממושב בדרום, אבהיר שהנ"ל קיבלה מחמאות באזורים הכי סטייליסטיים שיש. (סביבה חסידית במרכז ירושלים)

לא כותבת פה את שם הפאנית, כי לא יודעת אם היא מעוניינת בפרסום הזה.

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
האחרונה שקניתי הייתה קייט מוכנה ב-6.5 אלף, לפני קרוב לשלוש שנים. (היום כאלו עולות 7-8 אלף).

וכדי שלא תחשדו שכותבת כאן איזו יאכנע שושקע עם פאת קש ממושב בדרום, אבהיר שהנ"ל קיבלה מחמאות באזורים הכי סטייליסטיים שיש. (סביבה חסידית במרכז ירושלים)

לא כותבת פה את שם הפאנית, כי לא יודעת אם היא מעוניינת בפרסום הזה.
תוך כדי שכתבתי את התגובה שלי ראיתי שנוספו תגובות נוספות באשכול ורק אח"כ ראיתי מה שהגבת... ממש לא התכוונתי אליך :)
פשוט במהלך האשכול נתקלתי בהרבה תגובות מהסוג הזה...

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה נכון, אבל כל אחת יודעת מה מבחינתה פאה טובה, ועל איזה פרמטרים את מוכנה להתפשר (בלי ללכת לקיצוניות של פאה סינטטית, סוג שיער, אורך, קייט, שם של פיאנית וכו') ויכולה ללכת למבחר פאניות, גם אלה שאחרות ממליצות ולראות מה יש להן להציע, ללכת לפיאנית זה לא אומר שבטוח קונים...

ויש הרבה הרבה פאות יקרות שנראות קטסטרופה והרבה פאות זולות שנראות מהמם,
אני חושבת שזה די ברור פה מהאשכול (וגם מהחיים) שפאה יקרה היא לא ערובה לפאה טובה ומהממת.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
תוך כדי שכתבתי את התגובה שלי ראיתי שנוספו תגובות נוספות באשכול ורק אח"כ ראיתי מה שהגבת... ממש לא התכוונתי אליך :)
פשוט במהלך האשכול נתקלתי בהרבה תגובות מהסוג הזה...

אבל בואי, כולנו נתקלנו גם בסנובית ההיא שקנתה פאה בהזמנה אצל הפאנית הכי יוקרתית בירושלים, ונראית - שנה אחר כך - אהמממ... עלוב.

ככה שדוגמאות לכשלונות של פאות, אפשר להביא לשני הכיוונים.

Sparrow Bird

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
זורקת את השנקל שלי:

פיאות יד שניה - יש לי שתיים כאלה. וכיף לי וטוב לי.

בטוח יותר טובות מזו שנקנתה לי לחתונה בדמים ששילמו ההורים שלי, ושזכתה לשירות גרוע מפאנית סופר מוכרת....
אה... והפאנית המוכרת נתנה לי מידה לא נכונה (!!!) גיליתי באיחור של 6 שנים שהמידה שלי היא S ולא M כמו שהיא הצהירה בביטחון.

גלוריה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
סנובית ההיא שקנתה פאה בהזמנה אצל הפאנית הכי יוקרתית בירושלים
אבל למה סנובית?
חלק גדול ממכרותיי עשו את זה, ולא מסנוביזם. הן באמת ובתמים רצו את הפאה הכי יפה ואיכותית שאפשר, וגם קיבלו אותה.
הייתי כמעט היחידה באותה נקודת זמן שפנתה לפאנית הרבה פחות מוכרת (מסיבות של תודעת שרות ונטייה מרגיזה לשבירת מוסכמויות), ושילמתי יותר מהן.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה