דרוש מידע יוקר המחיה עולה לי לראש...:( מחירי הפאות!

מצב
הנושא נעול.

קוראים לי #C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
ואם את מוכנה לעבוד עשר שעות קשה ולהרוויח 1000 ליום
בהחלט!!!
1000 ליום זה מלא!!!
למה אנחנו מוכנים לשלם על כיסוי ראש פשוט שמיוצר בייצור המוני בסין 90 ש"ח ???
היום מחירי המופחות ירדו והרבה מוכרים אותם בזול
למה אנחנו מוכנים לשלם אלפי שקלים על בגדי ערב

למה אנחנו מוכנים לשלם עשרות אלפים על סידורי פרחים משוגעים באירועים

למה אנחנו מוכנים לשלם לצלמים בחתונות מחירים מפחידים כשיש כל כך הרבה מוכשרים ומוכשרות שעושים עבודה טובה, רק אין להם שם מפוצץ ומוכר ??
מסכימה איתך בכל מילה!!!!
איךךךךךךךךךך??????????? למען השם משפחה אברכית חיה ברמת חיים כזו?
שמלה לאירוע עולה בכייף 1000 ש"ח! (וזה נורא)
מבחינתי זו שאלת השאלות.
למה למה אנחנו מוכנים לשלם על בגדי ילדים 150-200 ש"ח לפריט בודד ללבישה ביום חול ?????
ועם זה הכי!!!! (כי על זה אני ממש תוהה)
אני מתמרנת וקונה בסוף עונה לעונה הבאה כדי להלביש יפה ועדכני ואיכותי, וכן גם זול.
וכאלה מחירים
כאילו תחילת עונה בקידישיק וכבר אין מידות!!!
לאיפה הגענו?
מה הנורמה??
אח"כ שואלים איך אנשים עושים כסף מיעוץ עסקי
ולמה פותחים אשכולות בפרוג על "הבו לנו כסף" -(ואם לאו אין לנו פאה,שמלה,וסידורי פרחים...)

malo

משתמש מקצוען
יש תשובה אחת לכל התסכול הזה-
אם את פאנית ורוצה להצליח את חיבת להעלות מחירים.
כלומר אנחנו קהל הלקוחות מעודד את עליית המחירים הזאת!!

ציפוש tzipi

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
וזאת הבעיה.
תכלס אני רוצה שיער טוב ודק ורך
שיעמוד עלי טוב, זה כבר ניתן לשינוי.
לא תמיד.
במקרה של הפיאה היקרה שלי, זה לא בר שינוי :(

לי חשוב שהפיאה תחמיא לי ותראה עלי טוב, שווה לי בשביל זה לחפוף אותה לעיתים תכופות.
וכמובן, אם שילמתי עליה 6 אלף ש"ח אז זה בכלל שווה :)

• עצוב
Reactions: msl

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יש עוד נקודה בהקשר למה שכתבתי לעיל
משלמים כ"כ הרבה ואין שום תעודת אחריות נורמלית
שום שקיפות
אני מקבלת מוצר בלי לדעת איך הוא יראה עוד שנה ומה הוא עשוי, האם הגוונים הם טבעיים או צבועים, האם השיער חלק כי הוא חלק הוא שבעצם הוא מתולתל ויבש ועשו לו החלקה... וכו
לדעתי לכל פאה אמורה להיות תעודת קניה עם שקיפות מלאה
כמו שכשאני קונה ספה אני מקבלת מפרט טכני מפורט, ממה הבד, ממה הבסיס, ממה הרגליים וממה המילוי... איך לתחזק וכמה זמן העור אמור להיות מריק ושלם, תעודת אחריות עם פרטים וכו'
כך כשאני קונה פאה, אני מצפה לקבל תעודת אחריות מפורטת שמפרטת מה כלול באחריות, כיצד הפרה אמורה להיראות, מהן הנזקים אפשריים בהתיחס לתקופת החבישה,
לפרט מהיכן השיער, מהי טווח העמידות שלו וממה הסקין וכו'...

ולא ללכת רק עם הבטחות של הפאנית בלי כיסוי ובלי תיעוד.
ממש כך
בטווח המחירים הלזה פאה בשוק של ימינו יכולה להגיע למחיר של רכב יד שניה. פשוט כך
את המכונית לוקחים למביני דבר שיבחנו אותה טרום הרכישה.
ואילו הפאה במקרים רבים היא כמו רולטה רוסית.
מכירה אישה שקנתה ב17 א"ש (!) אצל אחת היצרניות הכי "נחשבות" ועד היום בדין ודברים איתה על טיב השיער הגרוע וזה סיפור אחד מני רבים ששמעתי מכלי ראשון.
אז אם במוצרים אחרים אומרים כסף לא משקר הרי שבפאות הציבור ממש חסר אונים.
המחיר רק עולה ואין שום תעודת ביטוח לאיכות הפאה אחרי כמה חודשים.

על סירוק אינני מידיינת כלל כי לדעתי השוק הרבה יותר רחב ותחרותי ואין חובה קדושה ללכת למסרקות מסוימות.
אישית חופפת ומייבשת בעצמי.

ברבור באגם

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אחותי כמעט קנתה פאה אצל מישהי אולי נקראת היום מס' 1 בעולם הפאות, אחותי אמרה את הסכום שברצונה לשלם, נתנו לה מס' פאות למדוד, היא התלבטה ובדקה ולבסוף אחרי שעה החליטה על הפאה, הגיע אחת העובדות בדקה דיברו על כמה שינויים לפאה סכמו ענינים, הגיע בעלת הבית אחרי שאחותי יושבת כבר זמן רב ומחליטה, מסתכלת על הפאה מורידה מראש, ומסבירה לאחותי שזה עולה אלפיים שקל יותר וזה טעות, אחותי יצאה משם ממש בעוגמת נפש. היחס היה מתנסה וממש לא סימפטי,
אחרי עוגמת נפש כזאת, היא החליטה ללכת לפאנית אחרת, שהמליצה לה קרובת משפחה שגם היא פאנית, שילמה פחות יחס מדהים ובעיקר פאה מילוין דולר.
לפעמים פאנית נעימה ויחס מדהים חשוב מאוד כך מגיעים לפאה מדהימה, ולא חייבים ללכת למקום הכי יקר, שבקושי יש יחס, ובעלת סלון הפאות מנופחת ומעבדת קשר אם הלקוחות.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
למה צריך לעשות חרם?
למה א"א פשוט לומר- יקר לי. ולחפש מישהי אחרת? נכון שמישי אחרת לא תהיה מותג, ואולי הפאה תהיה קצת פחות איכותית, אולי תהיה קצרה יותר, אולי תצטרכי לבוא עם מישהי שממש מבינה בעיצובי פאה וכו' כי הפאנית תהיה אחת שפחות מונחת בסטייל האחרון אבל זה חלק מהמחיר.
אפשר גם לקנות פאות באליאקספרס, ומכירה כאלה שקונות פאות מקסימות שהן סינטטיות והרבה הרבה הרבה הרבה יותר זולות, יש כל מיני תחליפים, אם רוצים.
גם אישה לחתונת ביתה או לבר מצוה וכו' שבכל אופן רוצה פאה יותר יפה ממה שיש לה, יכולה לשכור פאה לערב ולא דווקא לקנות פאה חדשה.

פאה באורך 18-20 ס"מ
ובמחיר 8000 שח חנוק 9000
הלוואי !!
יכולה בשמחה להמליץ לך על מישהי בירושלים
ashira.arcאין לכתוב כתובת מייל

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
אפשר גם לקנות פאות באליאקספרס, ומכירה כאלה שקונות פאות מקסימות שהן סינטטיות והרבה הרבה הרבה הרבה יותר זולות, יש כל מיני תחליפים, אם רוצים.
גם אישה לחתונת ביתה או לבר מצוה וכו' שבכל אופן רוצה פאה יותר יפה ממה שיש לה, יכולה לשכור פאה לערב ולא דווקא לקנות פאה חדשה.
נו, ברצינות...

msl

משתמש מקצוען
לי חשוב שהפיאה תחמיא לי ותראה עלי טוב, שווה לי בשביל זה לחפוף אותה לעיתים תכופות.
וכמובן, אם שילמתי עליה 6 אלף ש"ח אז זה בכלל שווה :)
זה כן.
אבל אם את עושה פאה חדשה.
את כן רוצה שיעשו לך שיער טוב ודק.
אני לא קונה פאה כל שנה. אני כן צריכה פאה שתחזיק מעמד יפה. ולרב אני כן רואה שיש פאניות שלוקחות אמנם יקר יותר, אבל השיער שלהם מאד דק ויפה.
נכון שאת יכולה להצליח גם עם פאנית מתחילה ופחות בעלת שם. אבל גם לא.
וזה בעיה וזאת ההתלבטות. האם ללכת למישהי יקרה, יעלה לי יותר, אבל יש יותר סיכויים שהסוג שיער יהיה יותר טוב.
או לשלם פחות ואולי להצליח יותר. ואני לא מדברת על 15000. אלא על ההבדל בין 8000 ל 10000/11000
ובלי קשר. איך מכרת את הפאות שלך?

ברבור באגם

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
דיברתי אם הפאנית שלי על הפאות האלה שאלתי אותה האם יצא לה לסרק אותם, אז היא אמרה לי שכן ויש בזה מזל יש כאילו שיצא להם חתיכה מדהימה, ויש כאילו שממש לא, היא גם סיפרה לי שהיא בעצמה הזמינה בפעם הראשונה היה מדהים ובפעם השנייה ממש נפלה,

sari11

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
מכירה אישה שקנתה ב17 א"ש (!) אצל אחת היצרניות הכי "נחשבות" ועד היום בדין ודברים איתה על טיב השיער הגרוע וזה סיפור אחד מני רבים ששמעתי מכלי ראשון.
פשוט אין דרך להוכיח את הפגם.

הלקוחה תגיד שהשיער מכוער, הפאנית תגיד- הוא מהמם!!
הלקוחה תצעק- הוא מזעזע נוראות! הפאנית תזדעק- הוא מטריף ברמות!

הפאנית יכולה גם לתת שירות ב'כאילו': להחליף טרסים, לשנות פן, למרוט שערות, למרוח סיליקון....

(לא שאין פאניות אמינות, אבל אם הפאנית לא אמינה- אפשר לדפוק את הראש בקיר.)

נערך לאחרונה ב:

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
אז מה הפיתרון לכל הדבר הנורא הזה?

אותי גם מחרפן שבשוק של הפאות אין שום חשבונית
וכולה אחריות שנה....
כאילו קנינו צעצוע מהכל בשקל....

כשאני קונה מכונצת כביסה יש לי אחריות 5 שנם וזה שליש מחיר מהפאה....

אילה מינה

משתמש מקצוען
אז מה הפיתרון לכל הדבר הנורא הזה?

אותי גם מחרפן שבשוק של הפאות אין שום חשבונית
וכולה אחריות שנה....
כאילו קנינו צעצוע מהכל בשקל....

כשאני קונה מכונצת כביסה יש לי אחריות 5 שנם וזה שליש מחיר מהפאה....
חמישית
מכונת כביסה עולה בסביבות 2000

ברבור באגם

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אין רעיון, אנחנו צריכות פאות יפות, ולצערי משלמות, לשמחתי שזה לפחות לא טיפול רפואי,

• תודה
Reactions: msl

דאבל

משתמש מקצוען
אחרי כל העדויות הנלהבות על הפאה שעלתה רק XX ונראית כמו XX
אל תשכחו אנחנו לא יודעות מי הדוברת... מה המושגים שלה...
אולי פאה שנחשבת אצלה יפה את לא היית מסתכלת עליה.
נעשה את זה ככה: כשאני רואה מישהי עם פאה מהממת, בדרך כלל היא תספר לי ששילמה עליה המון.
ראיתי המון פאות של זולות ומומלצות וגם התנסיתי בעצמי, זה לא היה "זה"
אז שוב, לא חושבת שהמחירים הוגנים! לא!
אבל רוב הטובות שיש להן ראש עסקי פשוט מעלות מחירים.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה