דרוש מידע יועץ משכנתא

מרים קרייטמן

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אנו מחפשים יועץ משכנתאות שומר תומ"צ, אמין, יעיל, אחד שבאמת מביא תוצאות טובות מול הבנקים, ומוציא מהם תנאים אופטימליים עבור הלקוחות.
אולי תוכלו להמליץ לי על יועץ מומחה? אם אפשר- מתוך ניסיון לאחר עבודה מולו, ולא רק מפרסומות...:(

ועוד שאלה-
האם יש יועצי משכנתא שיסכימו לתת הצעות מחיר ללא התחייבות, ואז נוכל לפנות למי שנתן הצעה הכי טובה?
נראה לי שבכל שוק מסחרי יש מושג של "לתת הצעת מחיר", למה כאן כל היועצים מבקשים התחייבות מראש? ואם הם לא יביאו הצעה מספיק טובה עבורנו?
תודה לכל המסייעים והמשיבים!!

mend

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יש לי מישהו שהוצאנו דרכו
אמין זריז ומקצועי ברמות. מטפל גם במקרים מאד מסובכים
החיסרון - לא ממש זול.....

אם אתם מעונינים - פנו אלי באישי ואתן לכם פרטי יצירת קשר

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אנו מחפשים יועץ משכנתאות שומר תומ"צ, אמין, יעיל, אחד שבאמת מביא תוצאות טובות מול הבנקים, ומוציא מהם תנאים אופטימליים עבור הלקוחות.
אולי תוכלו להמליץ לי על יועץ מומחה? אם אפשר- מתוך ניסיון לאחר עבודה מולו, ולא רק מפרסומות...:(

ועוד שאלה-
האם יש יועצי משכנתא שיסכימו לתת הצעות מחיר ללא התחייבות, ואז נוכל לפנות למי שנתן הצעה הכי טובה?
נראה לי שבכל שוק מסחרי יש מושג של "לתת הצעת מחיר", למה כאן כל היועצים מבקשים התחייבות מראש? ואם הם לא יביאו הצעה מספיק טובה עבורנו?

יש לי מישהו מאנ"ש שעובד בירושלים, מודיעין עילית ובני ברק.
רלוונטי?

מרים קרייטמן

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה

אנחנו במרכז, והדירה בירושלים,
אבל הבנתי שזה לא משנה באיזו עיר אנחנו- שמעתי שניתן לפנות מכל מקום לכל מקום, ויש אפילו עדיפות לפריפריה, שבה הבנקים פחות רוויים במשכנתאות, ונותנים תנאים יותר טובים. האם זה נכון?
ושוב תודה לכל העוזרים!!

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

ועוד שאלה-
רוטשילד, מעולה ביותר, לוקח קצת יקר (1% מהמשכנתא או 6000₪ היקר מביניהם) אבל שוה כל שקל, (יש יועצים שלוקחים זול יותר אבל בסופו של דבר מפסידים יותר כסף)

משכנתאות

משתמש מקצוען
רציתי לשתף את החברים כי השבוע הצלחתי לאשר משכנתא 90% במחיר למשתכן ללקוח מוגבל חמור לשעבר. חשוב שידעו כי אני שומע נתונים שיש המון חרדים שהפסידו את הזכיה שלהם. שזה רווח גדול. רק בגלל שהפקיד בבנק אמר להם שאי אפשר.

בוה

משתמש צעיר
אני קבלתי שרות מהרב דוד הולצמן 0527688900 והייתי מרוצה.
הצעת מחיר על העבודה שלו ברור שתקבלו מראש וברור שלפני הכל הוא יחתים אותכם על העמלה שלוקח
הבעיה היא (בעיה שקיימת אצל כל יועץ) שאתם צריכים לסמוך עליו ולהאמין בו שבאמת הוא מביא לכם את ההצעה הכי טובה.
ומשכנתא זה משהו מאוד אינדיבידואלי יתכן שיביא לכם הצעה מצויינת ש50 אחוז מהמבינים בתחום יגידו לכם שזה ההצעה הטובה ביותר ו50 אחוז יגידו בדיוק הפוך.. לכן אתם צריכים לקבל המלצות ולוודאות שבאמת אפשר לסמוך על היועץ ושהוא באמת יעשה הכל לטובתכם.

אנחנו לקחנו את הולצמן לאחר ברור מעמיק ולאחר שישבנו עם כמה יועצים והתרשמנו ממנו יותר מכולם.

דאבל

משתמש מקצוען
הקפצה - מכירים מישהו תותח באזור מודיעין עילית?
או מישהו אחר ששוה לסוע אליו מכאן?

תודה גדולה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה