בקשה יועץ משכנתאות אמין

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
יש כזה אחד?
אני מחפשת המלצה לצורך מיחזור משכנתא.
אני רוצה המלצה רק אם התנסיתם איתו והוא הוזיל לכם מאד את הריביות.
לא שתכתבו לי את החבר ששמעתם עליו שהוא טוב. או בן דוד.
צריכה מישהו שבאמת מוזיל עלויות.
אחרת חבל על הזמן.

דעת

משתמש פעיל
יש כזה אחד?
אני מחפשת המלצה לצורך מיחזור משכנתא.
אני רוצה המלצה רק אם התנסיתם איתו והוא הוזיל לכם מאד את הריביות.
לא שתכתבו לי את החבר ששמעתם עליו שהוא טוב. או בן דוד.
צריכה מישהו שבאמת מוזיל עלויות.
אחרת חבל על הזמן.
במחזור זה קל.
יש לך למה להשוות.
תפני לכמה ותשאלי כמה נראה לך שיוכלו לחסוך.
בהצלחה

דעת

משתמש פעיל
זה לא נראה לי הולך כך.
הם צריכים פרטים של התיק ומסמכים כדי לבדוק מול הבנק.
(אלא אכ זו תשובה באוויר).
אכן
זה הסיבה שיועץ הוגן לעולם לא יוכל להתחייב לריביות מסוימות מראש
אבל כיוון בגדול יוכלו לתת.
כל יועץ לפי הסד"ג של הריביות שהוא משיג.
תמיד כדאי לחפש את הזהיר שלא יתחייב על מה שהוא לא בטוח, ומשם זה רק יכול לעלות, מאשר המצוי ההפך שדבר ראשון מתחייבים על צ'ק ענק ללא כיסוי.. ואח"כ מתרצים למה זה לא בדיוק.. ונתונים משתנים.. וכו' וכו'..

נערך לאחרונה ב:

הדקל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בינדר – 05271-24713

מקצועי בהחלט
ומחיר זול מאוד

• תודה
Reactions: SMN

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
יש בלי גבול טובים.. אישית יש לי המלצה...
רק כאחד שלמד ייעוץ משכנתאות הייתי מציע לך להעלות לפה את הריביות הקיימות שיש לך ויש פה לא מעט מבינים שיוכלו להביע דיעה.. כמובן צריך קצת נתונים לשמוע ממך בשביל להגיע לכיוון מסוים.
המלצה בטוחה זה להתקשר לבנק המשכנתאות שעכשיו את נמצאת בו לבקש דוח יתרות משכנתא. שישלחו לך בפקס...
הם מיוזמתם מיד יציעו לך למחזר אצלם < אם כמובן זה כדאי> תקבלי מהם את האחוזים שהם מציעים תביאי לפה ותקבלי כיוון יותר ברור.
המעלה בבנק הקיים בעיקר אם השתנה לרעה המצב הפיננסי. או ההכנסות. או חזרו חלילה צ'קים שבנק אחר יראה את זה לא טוב. בבנק הקיים רוב הניירת לא נצרכת..

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
יש בלי גבול טובים.. אישית יש לי המלצה...
רק כאחד שלמד ייעוץ משכנתאות הייתי מציע לך להעלות לפה את הריביות הקיימות שיש לך ויש פה לא מעט מבינים שיוכלו להביע דיעה.. כמובן צריך קצת נתונים לשמוע ממך בשביל להגיע לכיוון מסוים.
המלצה בטוחה זה להתקשר לבנק המשכנתאות שעכשיו את נמצאת בו לבקש דוח יתרות משכנתא. שישלחו לך בפקס...
הם מיוזמתם מיד יציעו לך למחזר אצלם < אם כמובן זה כדאי> תקבלי מהם את האחוזים שהם מציעים תביאי לפה ותקבלי כיוון יותר ברור.
המעלה בבנק הקיים בעיקר אם השתנה לרעה המצב הפיננסי. או ההכנסות. או חזרו חלילה צ'קים שבנק אחר יראה את זה לא טוב. בבנק הקיים רוב הניירת לא נצרכת..
הריביות שלנו רצחניות כיון שהמשכנתא נלקחה מתוך לחץ.
אולי בהמשך אעלה.
זה יעשה הרגשה טובה להרבה אנשים, שהריביות שלהם הרבה יותר נמוכות.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הריביות שלנו רצחניות כיון שהמשכנתא נלקחה מתוך לחץ.
אולי בהמשך אעלה.
זה יעשה הרגשה טובה להרבה אנשים, שהריביות שלהם הרבה יותר נמוכות.
[/QUOT
אז עכשיו זה ההזדמנות שלכם. רוצו למחזר ואתם יכולים להרוויח כמויות. בשקט זה יכול להגיע ללמעלה ממאה אלף.
גם אם אין לכם מספיק הכנסות תביאו לווה נוסף < משלם או לא משלם תלוי במצב ההכנסות שלכם> חבל לכם על כל יום

יעקב וייס

משתמש פעיל
עדיף ללכת לבנק או שתיים ולהוציא אישור עקרוני ועם זה ללכת ליועץ ולשאול אם יכול להוריד
את הריביות משמעותית ככה תרויח שני דברים
1.שאולי תראה שהוצאת מחיר טוב ולא תצטרך יועץ
2.שליועץ יהיה הרבה יותר חשוב לתת לך ריביות זולות משמעותית ממה שהבנק הציע

אבל אם אתה לא לקוח טוב בבנק(חזר הוראת קבע צק או שאין מספיק הכנסות) בכאלו תיקים יש יועצים שיודעים לטפל בצורה טובה מאד וזה שווה!

יצחק יוסף

משתמש פעיל
מוישה בנדר פריים משכנתאות 08-6909461
עזר לי מאד
היה אמין ובעיקר זריז ויעיל מאד מומלץ [מישהו אחר שהשתמשתי בו בעבר והיה נקרא שהוא מיוחד לא התקרב לקרסוליו]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה