יונדאי

זעליג_GP

משתמש צעיר
תתחילו להתרגל בכותרות מהסגנון הזה. :)

בסוף השבוע חזרתי הביתה, הפרסומת האחרונה בה נתקלתי היתה פרסומת של יונדאי, פשוט אהבתי.

אנלא יודע מי מכם מתמצא ברכבים אבל בצעירותי "יונדאי" היה רכב לא מוצלח, פינות תמיד מעוגלות כאלו, רכב גמלוני וטיפ טיפה מגושם, בשנים האחרונות הם שינו כיוון, השחיזו קצוות והפכו לרכב יותר ספורטיבי ומתקדם.

שני המילים שבפרסומת שלהם ההצלחה השקטה הצליחו לקנות אותי,
הם כאילו התנשלו מהאסוציאציות השליליות שקשרתי אליהם.
והם גם מספקים בזה תשובה למי שלא כ"כ חושב שיונדאי מובילים,
אתה לא יכול לבוא ולומר לבן אדם אני מהדרגה הראשונה, בזמן שהוא לא ראה אותך עד היום.
הם כאילו משדרים:
לא חשוב שלא שמת לב שאנחנו כובשים את השוק, אנחנו עושים את זה בשקט

מעניין מה תחשבו ע"ז...

שילת_250

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר בבקשה תמונה של הפרסומת,
היא מתפרסמת רק בלונדון או גם בישראל
כי מתחשק לי לגנוב את "ההצלחה השקטה" ...

זעליג_GP

משתמש צעיר
לא מצאתי ברשת את זאת שראיתי עם האפקט המלא של "ההצלחה השקטה"
אבל מצאתי אחרת, שגם אהבתי למרות שהפסים דורשים ריכוז קטנטן...
גם שם רשום ההצלחה השקטה, זה חלק מהלוגו שלהם..

אגב, יונדאי מהחברות הראשונות בארץ (גם בעולם, אם אנלא טועה) המחזיקה מחלקת פרסום עצמאית, דבר המוזיל להם את מחיר הפרסום במאות מאות אחוזים.

קבצים מצורפים

• 1285Big.jpg
    1285Big.jpg
    KB 232.2 · צפיות: 37

נתי טוקר

משתמש חדש
אכן, הקמפיין המדהים של 'יונדאי', שצבר פרסים רבים, הצליח להביא את החסרון של המותג - אנמיות - ליתרון מנצח.

אגב, אחד הסרטונים היותר משעשעים שנעשו בישראל שנים האחרונות הוא של 'יונדאי'.

בכביש בין עירוני נוסעות מכוניות רבות. לפתע נכנסת לפריים משטרה. השוטר קורא ברמקול "יונדאי, עצור בצד!".

לפתע כל המכוניות על האוטוסטרדה יורדים לשוליים בזה אחר זה. השוטרים ההמומים מסתכלים זה על זה בלי להבין מה קורה פה לכל הרוחות.

זעליג_GP

משתמש צעיר
פליז Lpk שכחנו לרשום את זה בתקנון חשבנו שזה מובן לכל אחד
הפורום שלנו מאושר ע"י הרבנים לאינטרנט כשר

אז הס מלהזכיר את נושא הפרסום בטי.ווי. וקליפים למרות שהוא דבר מעניין מאוד.
ומכאן נבקש מכל החברים החשובים, לעולם, אבל לעולם, לא להעלות קישור לקליפ מכל סוג שהוא לפורום.

בתודה ובהערכה
ובתקווה להבנה
זעליג

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם כבר מדברים על זה... נכון שסרטונים לא שייך, ומה עם פרסומות פרינט? לא הייתי אומרת שהצניעות חוגגת. כששמים קישור לאתר מסויים עם מודעות, שברור שחלקן לא צנועות בלשון המעטה, זה כן עובר? אולי עדיף להביא את המודעות הספציפיות לפה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה