יום התעודות- בטוב וחוויה. שיתופים ותובנות

נקודה אחת

משתמש סופר מקצוען
אולי יש לכן רעיונות איך אפשר להעביר בשמחה את יום התעודות?

פרס/ ממתק קשור מתאים
פעילות מלווה מסר נעים
משהו חוויתי עם משמעות?

רעיונות ככה מלמעלה שיישמתי:

1. להכין תעודה לכיתה על הלוח. כמה אתן נותנות לנו בדרך ארץ? דעות שונות- עושים ממוצע.
2. "תמונת הצטיינות" בחנויות של השקל קונים מסגרות קטנות שמים תמונה של הילדה ומוסיפים על התמונה- במה הכי הצטיינה.
3. קוטפים את פירות ההצלחה- תולים פירות על חוט לאורך הכיתה וכל בת קוטפת בתורה ואומרת- במה גדלה השנה? ( פירות זאזא כן? פירות אמיתיים עלולים ליפול עליהן)
4. "מחצית איך חצית?"- דף שאלות קצת חופרות... ואחר כך דיון ושיתופים. מי שתרצה אחפש לה. ייתרון- מעסיק אותן.

הכי ממליצה על פעילות 2 אין כיתה שלא התלהבה. נראה לי לקחתי את הרעיון מפרוג מתישהו פעם.

פרסים אפשריים:
1. מראה כמובן- הרעיון אין מה לכעוס על התעודה כי תעודה היא כמו מראה.
2. סוכריה על מקל- דעי לקבל את הסוכריה וגם את המקל..
3. פרח יפה כזה עם עט- תמשיכי ללבלב למחצית הבאה.

אשמח לעוד!! בהצלחה לכולנו

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
זכור לי שבאחת השנים עשיתי פעילות על רגישות בבן אדם לחברו, כי הן כל הזמן היו מנסות להציץ ו/או לשמוע מה המורה מדברת עם המאושרת שסוף סוף נכנסת... אחרי הפעילות הדלת לא סבה על צירה יותר ותמו המהלומות...

יום למחרת התעודות בקשתי מהן להוציא פתקים ולרשום עליהם באיזה מקצוע היו רוצות להשתפר כמסקנה מתעודת מחצית א'. הן קפלו וסגרו את הפתקים, בקשתי מהן לעשות קוד מבחוץ (סימן כלשהו לזיהוי) וחילקתי להן אותם כששבו מחופשת פסח...

השאלה המאתגרת היתה: האם התקדמתי בדרך למטרה?
חלק ענו בחיוב, חלק נזכרו שישנה מטרה...
בסוף השנה הן הראו לי את הפתקים, כל הכיתה התקדמה את המטרה (כל אחת במה שהציבה לעצמה) ורוב הכיתה גם השיגה את המטרה הרצויה. כיתה ו'.

נערך לאחרונה ב:

דגש חזק

משתמש פעיל
זה אצלנו,
כל ילדה שבאה לקבל תעודה בוחרת ממתק ומספרת מדוע בחרה אותו...

קבצים מצורפים

• IMG_20190125_103922.jpg
    IMG_20190125_103922.jpg
    4.4 MB · צפיות: 120

נקודה אחת

משתמש סופר מקצוען
יש עוד כמה ימים לתעודות אצלינו..
תודה רבה למשתפות היקרות,
אולי יש עוד רעיונות..??
הרעיון של מילה בסלע מתאים לדעתי לגיל יותר גדול מהכיתה שלי..

והממתקים היפים והצבעוניים לא נמצאים במקום מגורי בהכשר הבד"ץ.. אבל ממש אהבתי ובפרט את הכתוב על כל ממתק. מושקע לגמרי.

בינתיים אין לי שום רעיון, כנראה שנשחזר את עצמינו משנים קודמות, אלא אם כן מישהי כאן תפתיע עם משהו מקורי. בטוח יש לכן עוד רעיונות!! נו, תשלחו לנו איזה משלוח מנות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה