יום הבחירות

מנפחים

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יש לכן מושג אם לומדים ביום הבחירות?

honey

משתמש פעיל
ברור שלא.
יום שבתון בכל בתי הספר, מכללות ומשרדים ציבוריים.

חברה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
ברור שלא.
יום שבתון בכל בתי הספר, מכללות ומשרדים ציבוריים.
לא כזה ברור...
הפעם הזו היו חילוקי דעות.
אשמח לדעת אם יש לך מידע מהימן, מאד משמעותי לי לדעת בהקדם.

honey

משתמש פעיל
אכן, היו חילוקי דעות.
אך לבסוף התקבלה החלטה סופית שביום הזה יהיה חופש.
הודיעו לנו רשמית מהמכללה בה אני לומדת.
ובבי"ס שבו אני עובדת המורות ביררו זאת היטב וזו המסקנה.
יש חופש!!!! תהיינה רגועות!! ;)

honey

משתמש פעיל
אהה...והבחירות הפעם ביום שני ולא בשלישי..למי שזה חשוב ולא יודעת...

A052

משתמש סופר מקצוען
אין שום חילוקי דעות, כדי שילמדו ביום הבחירות חובה לשנות את החוק והחוק לא שונה, ולכן אין שום שינוי.

היתה הצעה בכנסת אכן לשנות את החוק כדי שיום הבחירות יתחיל רק ב14:00, אך כמובן שלא עשו כלום עם זה.

ממוקד

משתמש מקצוען
אכן, היו חילוקי דעות.
אך לבסוף התקבלה החלטה סופית שביום הזה יהיה חופש.
הודיעו לנו רשמית מהמכללה בה אני לומדת.
ובבי"ס שבו אני עובדת המורות ביררו זאת היטב וזו המסקנה.
יש חופש!!!! תהיינה רגועות!! ;)
זה מדבר על מוסדות חינוך, שם ברור שיש חופש בגלל ששם ממוקמים הקלפיות, השאלה היא האם גם בכל המשק זה יום שבתון על חשבון המעסיק (שלקח על עצמו כבר שלושה חופשים השנה האחרונה) או לא
תודה רבה

קנרית

משתמש פעיל
1582113896067.png

1582113906317.png

חשמל

אמנות העימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני לא מבין למה מעלים את השאלה הזו שוב ושוב. באתר ועדת הבחירות, (בלינק שהעלה @מעט מן האור) מפורש שיום שבתון כרגיל ביום הבחירות.
במקום אחר באתר ועדת הבחירות, כתוב שיהיה אוטובוסים חינם, ותבוא על כך הודעה נפרדת, שעדיין לא יצאה.
@קנרית - הלינקים לא מובילים לשום מקום.

ממוקד

משתמש מקצוען
אני מאמין שכבר דיברו על העניין אבל ממש מעניין אם מישהו חשב גם על המעסיקים שצריכים השנה הזאת להוציא עוד מאות שקלים על החופשות האלו עבור כל עובד/ת (להזכירכם זו המערכת הבחירות הרביעית בשנה וחצי האחרונות, כןלל המונציפאלי)
המדינה רוצה לדרבן אנשים להצביע?? בכיף!! שתעשה את זה על חשבונה! ממש חוכמה להיות לארג'ים על חשבון אחרים

A052

משתמש סופר מקצוען
המדינה רוצה לדרבן אנשים להצביע?? בכיף!! שתעשה את זה על חשבונה! ממש חוכמה להיות לארג'ים על חשבון אחרים
אתם כמובן צודקים.

אבל לידיעתכם המעסיק הגדול ביותר במשק עם יותר ממליון עובדים זה... המדינה על כל שלוחותיה.

ממוקד

משתמש מקצוען
אתם כמובן צודקים.

אבל לידיעתכם המעסיק הגדול ביותר במשק עם יותר ממליון עובדים זה... המדינה על כל שלוחותיה.
גם כן אנחנו בסוף משלמים את הלרג'יות הזאת.... (הכסף הזה של המדינה לא גודל לה על העצים)

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אולי שהמדינה החכמה הזאת תנסה פעם אחת לעשות בחירות ללא יום חופש, נראה לי שהיא תופתע לטובה, בסה"כ יש טווח רחב של שעות ללכת להצביע ומיקום הקלפיות קרוב ונגיש. (בלי לדבר על חריגים שצריכים לנסוע לעיר אחרת) ובמקום שאנשים ינצלו את היום החופשי לטיולים, יעבדו ויצביעו לפני/אחרי/בתוך העבודה. למה לבטל יום שלם? ועוד על חשבון העצמאי

A Y G

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אולי שהמדינה החכמה הזאת תנסה פעם אחת לעשות בחירות ללא יום חופש, נראה לי שהיא תופתע לטובה, בסה"כ יש טווח רחב של שעות ללכת להצביע ומיקום הקלפיות קרוב ונגיש. (בלי לדבר על חריגים שצריכים לנסוע לעיר אחרת) ובמקום שאנשים ינצלו את היום החופשי לטיולים, יעבדו ויצביעו לפני/אחרי/בתוך העבודה. למה לבטל יום שלם? ועוד על חשבון העצמאי
בשביל לשנות את המצב צריך חקיקה, ובשביל חקיקה צריך ממשלה...

ממוקד

משתמש מקצוען
בשביל לשנות את המצב צריך חקיקה, ובשביל חקיקה צריך ממשלה...
לא צריך חקיקה לשנות את זה, זה חלק מהחוק לפיזור הכנסת שהועבר בכנסת הנוכחית, פשוט עשו העתק הדבק מהחוק לפיזור הכנסת הקודמת מבלי להסיר את הסעיף הזה

A Y G

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
לא צריך חקיקה לשנות את זה, זה חלק מהחוק לפיזור הכנסת שהועבר בכנסת הנוכחית, פשוט עשו העתק הדבק מהחוק לפיזור הכנסת הקודמת מבלי להסיר את הסעיף הזה
הפעם לא העבירו חוק, הכנסת פוזרה אוטומטית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה