יודע 3ds max כנס!!!

אברוש

משתמש רשום
אני עובד עם מנוע רינדור vray, ומשום מה כשאני בשלב החומרים, התוכנה מתבלבלת ונסגרת ללא אפשרות לפתוח את הקובץ האחרון. (כמובן מ- autoback)

קיבלתי מחבר התקנה אחרת של vray ועדיין הבאג קיים.

יש לציין שלא כל סוגי החומרים בעיתיים.

לשם הדוגמא, החומרים שבהדמייה הזו - גורמים לקריסה מיידית.

תודה מראש.

צפה בקובץ המצורף 35693

קבצים מצורפים

• 3DS MAX...jpg
    KB 220.5 · צפיות: 15

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אולי הבעיה בVRAY שלא מתאים לגרסה שלך 3DMAX 9 - 3DMAX2009
או שמא הכ.מסך חלש?

אברוש

משתמש רשום
תודה מאק.

אבדוק את זה אל אף שה VRAY הזה עובד אצל חבר שלי מעולה ולשנינו אותה גירסת MAX.

yishay1

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן
אם הvray לא תואם ל3ds, הוא בכלל לא יטען. מנסיון!!! אני הייתי חייב 1.5
sp2
בשביל 3ds 2009.
בקשר לבעיה, אני לא יודע מה יכול להיות. הכי הגיוני שאחד החומרים כבד מדי למעבד/ זכרון ram שלך וזה מה שקורה. יכול להיות מפת defuse או משהו כזה שכבד לרנדר. ניסית להגדיר שלא יראה לך preview של החומר?

אגב, יש לי סקריפט מדהים ששולט על כל ההגדרות של vray וחוסך הרבה זמן וכאב ראש ברינדור. אם זה מענין מישהו, שלחו לי בפרטי ואני אשלח את זה במייל בעז"ה.

בהצלחה

אברוש

משתמש רשום
תודה ישי.

המחשב שלי תותח ונבנה במיוחד לרינדורים כבדים.
לגבי הpreview חלקם אני מסתיר, אבל בחלק מהאובייקטים אני צריך להשתמש עם UVW Map.

יד טובה

משתמש רשום
כשאני סוגרת באקספורט לAVI האיכות ממש לא טובה (סימפק קודק), ומקס לא מאפשר לי מעבר לזה שום סגירה,
ישי, אתה אמרת שיש לך סקריפט, האם זה יכול לעזור לי בסגירה איכותית לסרט אנימציה במקס?

yishay1

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן
הסקריפט שאז הבאתי היה רק presets לvray. אני יכול לשלוח אותו במייל אבל לא זה מה שיפתור לך את הבעיה. עם איזה רנדר ניסית לסגור את הקובץ? לחיצה על F10 פותחת את ההגדרות של הרינדור שם אפשר לבחור רזולוצית סגירה, מספר פריימים gi, fg, ועוד מליון דברים אחרים ורק דרך שם ניתן לעשות רינדור. המומלץ בדרך כלל הוא ליצא רצף png ולייבא אותו לאפטר אפקט או תוכנה דומה שתחבר את התמונות לוידאו רציף (בשיטה הזו יש פחות סיכוי לשגיאות ברינדור כי הוא עובר תמונה תמונה ולא קובץ גדול בעל פריימים מרובים.) אם בכ"ז יש בעיות אשמח לעזור... בהצלחה!!!

יד טובה

משתמש רשום
אמנם ייצאתי PNG לאפטר וזה יצא איכותי, רק מה עושים עם סרט של כמה אלפי פריימים? (800 תמונות הן כמעט ג'יגה אחד)

שאלה נוספת: אני עובדת עם מקס (למדתי מתוך הספר) ואני מעוניינת ללמוד לעומק! באופן פרטי, אשמח לשמוע על מורה מומחה/ית בתחום, או לחלופין קבצי הדרכה טובים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה