שיתוף יהיו בחירות או לא??

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
תסלחו לי האיכות של הצילום
ציורים שציירתי לפני מלאאא זמן -
20200820_172729.jpg

יוסי כהן ראש המוסד- עיפרון רגיל דף רגיל

20200820_172630.jpg

בנימין נתניהו ראש הממשלה- עפרונות רישום (H3, B2,B4,B6) דף רגיל

אשמח לשמוע את חוות דעתכם ולקבל ביקורת על הציורים האלה.

נערך לאחרונה ב:

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כשרון פנומנלי .. יד עדינה קווים טובים העניבה בעיקר הטריפה אותי חחח.. והעפעף הנפול של ביבי

ו.. הם יותר יפים מהמציאות זה ודאי :)
בעיני תרגול שיכול מאד להקפיץ תריאליזם זה לקחת תמונות רנדומליות מפינטרסט בשחור לבן ( כשמצלמים פורטרייט b&w לכתחילה הולכים על צורות צל מאד ברורות..לעומת תמונה שהורידו לה תצבע בדיעבד אבל לא כיוונו בשעת מעשה לשחור לבן) ולנסות להעתיק את הערכים .

לדוגמא
original (1).jpg

ועוד תאורה דרמטית המשולש הקלאסי על הלחי החשוכה. יש לזה שם אבל שכחתי
Portrait-Photography-5.jpg

עוד אחלה מידע לזכור( זה לא מאה) פרופורציות של הפנים.. לא כותבת בהכרח לך אלא בכללי למי שמציץ כאן כבר זה נוח ושימושי. יש גם הפשטות טובות יותר וכל פנים טיפה שונות אבל זה נחמד

0cd6434996743385724c5e2ccebec7d4.png

ee421892ddda2ae17cb7d3463c118f65.jpg

d1a710e7e189ae98b40fccff19aa60f2.jpg

ועכשיו מסקרן לראות עבודה עדכנית! אמרת שזה ישן

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai
יוסי כהן מדויק והזוי, אבל ביבי קצת ניראה שמן ועם מידי שקע בלחי ומשהו מקווץ לו שם ניראה לי בין האף לפה אבל הלמעלה ממש קופי, הזוי!
והפה של יוסי כהן יפה ברמות שאין איך להסביר.
זה ציור אמיתי...!
בפוסטרים של הבחירות מסתירים את זה :p

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
כשרון פנומנלי .. יד עדינה קווים טובים העניבה בעיקר הטריפה אותי חחח.. והעפעף הנפול של ביבי

בעיני תרגול שיכול מאד להקפיץ תריאליזם זה לקחת תמונות רנדומליות מפינטרסט בשחור לבן ( כשמצלמים פורטרייט b&w לכתחילה הולכים על צורות צל מאד ברורות..לעומת תמונה שהורידו לה תצבע בדיעבד אבל לא כיוונו בשעת מעשה לשחור לבן) ולנסות להעתיק את הערכים .

לדוגמא
צפה בקובץ המצורף 712568

ועוד תאורה דרמטית המשולש הקלאסי על הלחי החשוכה. יש לזה שם אבל שכחתיצפה בקובץ המצורף 712570

עוד אחלה מידע לזכור( זה לא מאה) פרופורציות של הפנים.. לא כותבת בהכרח לך אלא בכללי למי שמציץ כאן כבר זה נוח ושימושי. יש גם הפשטות טובות יותר וכל פנים טיפה שונות אבל זה נחמד

צפה בקובץ המצורף 712574
צפה בקובץ המצורף 712571

צפה בקובץ המצורף 712572
וואו, תודה!
אין לי משהו חדש.. אני באמצע ציור של סיריוס בלק וסנייפ.. כאסיים בע"ה אעלה,
(אגב אני בדרך כלל מציירת תמונות צבעוניות בלי להוריד להם את הצבע לפני..)
יוסי כהן מדויק והזוי, אבל ביבי קצת ניראה שמן ועם מידי שקע בלחי ומשהו מקווץ לו שם ניראה לי בין האף לפה אבל הלמעלה ממש קופי, הזוי!
והפה של יוסי כהן יפה ברמות שאין איך להסביר.
תודה רבה!
חוחחח
זה ציור אמיתי...!
בפוסטרים של הבחירות מסתירים את זה :p
:p :eek::cool:

יש למשהו אולי טיפים איך לצייר פרצוף שלא ישר על המילימטר (ראש מוטה הצידה וכל זה) לוקח לי שעות כל חד כזה ובסוף הולך לפח :( :rolleyes:

נערך לאחרונה ב:

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני יוצאת מנק הנחה שאת לומיס אתה כבר מכיר

יש כאן מודל תלת של ראש אסארו שאפשר להזיז מסביבו מצלמה.. יש גם אפליקציות בסגנון

ההפשטה הכי נוחה לי אישית היא של לוחות הפנים בזוויות שונות

זו זוית הקדמית זה מבוסס על לומיס. צריך להבין אותה לפני שעוברים לזויות עם התקצרות

השיטה האקדמאית .. והכי יעילה זה למדוד מרחק בין רוחב הפנים בזוית שבחרנו כמה פעמים נכנס באורך לדעת פרופורציות טוב וככה למצוא עוגנים על ידי מדידה של העין שלנו

אולי אני לא מספיק יודעת להסביר תשיטה זה הדגמה של פורטרייט אקדמאי זה גם ככה ברוסית אז אפשר לכבות קול ולוותר על מוזיקה מוזרה ברקע.

וזה אחד אקדמאי יותר מובן ציור של גבר לא יודעת כמה זה צנוע רואים גם צוואר וטיפה כתף
הוא מודד עם העיפרון בשיטה שנקראת סייטינג.. יש עוד הרבה מה לפרט על כל דבר כאן ובטוחה שמסתמא מאיירים עם יותר ניסיון ישמחו להגיב. זה מה שידוע לי שעובד

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אני יוצאת מנק הנחה שאת לומיס אתה כבר מכיר

יש כאן מודל תלת של ראש אסארו שאפשר להזיז מסביבו מצלמה.. יש גם אפליקציות בסגנון

ההפשטה הכי נוחה לי אישית היא של לוחות הפנים בזוויות שונות

זו זוית הקדמית זה מבוסס על לומיס. צריך להבין אותה לפני שעוברים לזויות עם התקצרות

השיטה האקדמאית .. והכי יעילה זה למדוד מרחק בין רוחב הפנים בזוית שבחרנו כמה פעמים נכנס באורך לדעת פרופורציות טוב וככה למצוא עוגנים על ידי מדידה של העין שלנו

אולי אני לא מספיק יודעת להסביר תשיטה זה הדגמה של פורטרייט אקדמאי זה גם ככה ברוסית אז אפשר לכבות קול ולוותר על מוזיקה מוזרה ברקע.

וזה אחד אקדמאי יותר מובן ציור של גבר לא יודעת כמה זה צנוע רואים גם צוואר וטיפה כתף
הוא מודד עם העיפרון בשיטה שנקראת סייטינג.. יש עוד הרבה מה לפרט על כל דבר כאן ובטוחה שמסתמא מאיירים עם יותר ניסיון ישמחו להגיב. זה מה שידוע לי שעובד
וואו אין עלייך, תודה!!!!!!!
ו.. אל תצאי מאף נקודת הנחה לא למדתי ציור אף פעם ראיתי סרטוני יוטיוב של מישהי ממש טובה בשם שירן ברקוביץ...

נערך לאחרונה ב:

ESTI.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
[
יפה אהבתי!

נערך לאחרונה ב:

ל. פולק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי

לדוגמא
צפה בקובץ המצורף 712568

ועוד תאורה דרמטית המשולש הקלאסי על הלחי החשוכה. יש לזה שם אבל שכחתיצפה בקובץ המצורף 712570

צפה בקובץ המצורף 712574
צפה בקובץ המצורף 712571

צפה בקובץ המצורף 712572
יש לך ים של חומר
תודה לשיתופים!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה