התייעצות טריות ההדסים - המלצות אישיות וטיפים לאחסון מעתה ועד החג

Goldidea

משתמש מקצוען
כל שנה אנחנו מנסים משהו אחר ו...לא משהו. כנראה שהכי טוב לקנות ממש קרוב לחג.
אבל השנה זה קצת פחות אפשרי... אז אנא תנו טיפים והוראות איך שומרים על רעננות ההדסים לעוד 11 ימים לפחות.
כי תכל'ס אין כמו המלצות בפרוג

שזמה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
שמים קצת מים בתוך הניילון שבו הם מאוחסנים ומניחים במקרר, זה נשמר מצוין.

yonig20

משתמש פעיל
אני כל שנה קונה בתאריכים האלה, ושם במקרר כמו שזה מגיע עם האריזה (אני לא פותח את האריזה עד החג), ולא משתנה בהם שום דבר.
נראים חדשים כמעט כביום קטיפתם.

סתם אחד

משתמש פעיל
בלי מים
אבל אטום במקרר
לפני החג להוציא, לקטום את קצה הענף התחתון-עדיף באלכסון, ולהניח בכלי עם מים למשך חצי שעה

יצחק שמיר

משתמש רשום
אני כל שנה קונה ושם במקרר בלי לפתוח וזה נשמר מצוין
בימי החג אני מפרק כל יום את הלולב ושוטף את ההדסים והערבות בברז ומניח בשקית במקרר לכל הלילה וזה נשאר טרי כל ימי החג כמו חדש גם הערבות
לאחסן בשכיבה ולא צמוד לדופן הפנימית כדי שלא יקפא עדיף כמה שיותר קרוב לדלת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה