עזרה טקסט בקליפ סטודיו????

אביגי1

משתמש צעיר
בס"ד
רציתי לשאול יש לי בעיה אם טקסט בקליפ סטודיו
אני כותבת לאורך והוא מציג לי לרוחב זאת אומרת ההפך
וגם בהגדרות זה הפוך אני רואה שהוא עומד על אורך אבל בעצם הוא כותב
לרוחב מה עושים במצב כזה ????
וכן הטקסט מופיע לכיוון למעלע במקום למטה רגיל באופן שניתן לקרוא בו
הכל הפוך מה עושים?????????????
זה מאוד יעזור לי אם משהו יאיר את עיני
תודה רבה על הכל
תזכו למצוות

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תנסי לאפס את ההגדרות של הכיתוב

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יש לי את אותה בעיה, לא מצליח לכתוב מימין לשמאל...
למיטב ידיעתי בקליפ סטודיו אי אפשר לכתוב מימין לשמאל. או לכתוב הפוך (במקום רחל אז לחר)
או לשמור ולהעביר לכתיבה באינדיזיין או בפוטושופ.

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
אין עוד אפשרות לכתיבה שמית, של מימין לשמאל.
שאלתי אותם פעם (2017) אם הם מתכונים לעשות משהו בכיוון וענו לי שאין תוכנית כזאת על הפרק.
יש תוכנה בשם langover שעוזרת בהפיכת טקסטים, כדאי ללמוד להשתמש בה אם מתכננים עבודה שוטפת וקבועה עם טקסטים במנגה.

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
למיטב ידיעתי בקליפ סטודיו אי אפשר לכתוב מימין לשמאל. או לכתוב הפוך (במקום רחל אז לחר)
או לשמור ולהעביר לכתיבה באינדיזיין או בפוטושופ.
אין עוד אפשרות לכתיבה שמית, של מימין לשמאל.
שאלתי אותם פעם (2017) אם הם מתכונים לעשות משהו בכיוון וענו לי שאין תוכנית כזאת על הפרק.
יש תוכנה בשם langover שעוזרת בהפיכת טקסטים, כדאי ללמוד להשתמש בה אם מתכננים עבודה שוטפת וקבועה עם טקסטים במנגה.
יש לי את אותה בעיה, לא מצליח לכתוב מימין לשמאל...
יש תוכנה חינמית שנקראת LangOver בכללי מאוד שימושית, ובפרט לטקסט במנגה.
היא הופכת את המשפט ההפוך למשפט ישר.

יובל אמיל רז

איור דיגיטלי וקומיקס
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אני נכנסתי ל-PowerPoint, כתבתי מה שאני רוצה בתוך תיבת טקסט שקופה, שמרתי (רק את התיבה הנ"ל) כתמונה, ואח"כ הכנסתי לתוך התוכנה. ואז מקבלים טקסט עם רקע שקוף.
מאוד פשוט וקל, אבל אח"כ אי אפשר לערוך בתוך התוכנה עצמה, לא לשנות גודל, צבע ובטח שלא פונט... בשביל לשנות כל דבר חייבים לעשות את כל התהליך שוב. בשביל קריקטורה שצריכה רק בועת טקסט אחת או שתיים (שזה מה שעשיתי אז) זה די יעיל, אבל לא לקומיקס שלם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה