טעון טיפול!

יעקב וואלף

משתמש רשום
נתקלתי לאחרונה בחנות מסוימת שפותחת את החנות מתי שרוצה וסוגרת מתי שרוצה על אף הפירסומים שלהם לגבי פתיחת החנות, והגדילו לעשות באחת הפעמים שהתקשרתי לברר מתי סוגרים ואנו בשעה מסוימת, וסגרו מוקדם יותר.
ראוי לציין שהחנות ממוקמת באזור תעשיה כך שההגעה למקום היא רק ע"י מונית הלוך וחזור בסכום של כ 50 ש"ח, והם כבר גרמו לי הפסדים של קרוב ל200 ש"ח ללא שקניתי את מה שהייתי צריך.
בדברי עם בעה"ב הוא אמר שאין מה לעשות 'חורף עכשיו' ואין לקוחות...
האם הטענה מוצדקת?
ואם לא לאן אפשר לפנות בנושא זה?
כמו"כ אולי למשהו יש את מס' הטלפון של הלשכה לצרכנות שמטפלים בתלונות הציבור.

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא יודעת לחנך חנויות, אבל דבר אחד וודאי: כל חנות שעובדת בשיטה כזו נסגרת תוך פחות משנה. מסקנה וודאית לאחר מעקב ארוך.

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד

יעקב וואלף

משתמש רשום

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
המועצה הישראלית לצרכנות 03-6241034

אמון הציבור 03-5606069 <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

שפירא

משתמש צעיר
צילום מקצועי
שימו לב שבד"כ צריך לשאול קודם דעת תורה

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
נכתב ע"י שפירא;505266:
שימו לב שבד"כ צריך לשאול קודם דעת תורה

צודק! כל מה שכתבתי הוא רק אחר ייעוץ מרב.

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
עם כל הכבוד לכל המועצות למיניהן, הן מטפלות במקרים של הונאת הצרכן, אי הצגת מחירים וכדומה. אף אחד בעולם לא יכול להכריח אותו לפתוח את החנות בשעה מסויימת. רק הלקוחות יחליטו: אם ימשיכו לבוא - הוא ימשיך. אם יפסיקו - הוא יסגור מוקדם, ולגמרי.
אני כנותן שירותים פרטי יכול להחליט גם במדינה "דמוקרטית" כמו שלנו על כך שאיני מוכן לתת שירות לכושים, סודנים, ערבים, חיילי כיבוש, חרדים וכו'. המקסימום הוא שהקרן לישראל חדשה תממן לי הפגנה ובאזזז ליד בית העסק.

יעקב וואלף

משתמש רשום
נכתב ע"י אברימי;505433:
עם כל הכבוד לכל המועצות למיניהן, הן מטפלות במקרים של הונאת הצרכן, אי הצגת מחירים וכדומה. אף אחד בעולם לא יכול להכריח אותו לפתוח את החנות בשעה מסויימת. רק הלקוחות יחליטו: אם ימשיכו לבוא - הוא ימשיך. אם יפסיקו - הוא יסגור מוקדם, ולגמרי.
אני כנותן שירותים פרטי יכול להחליט גם במדינה "דמוקרטית" כמו שלנו על כך שאיני מוכן לתת שירות לכושים, סודנים, ערבים, חיילי כיבוש, חרדים וכו'. המקסימום הוא שהקרן לישראל חדשה תממן לי הפגנה ובאזזז ליד בית העסק.

צודק 100 אחוז,
אבל אני שהתקשרתי קודם ואמרו לי עד שעה מסוימת, ולקחתי מונית במיוחד, ובהגיעי למקום אמרו לי שסגרו (כחצי שעה לאחר הטלפון, וכשעה לפני מועד הסגירה).

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
נכתב ע"י אברימי;505433:

זה נכון שהקונים יקבעו - והם אכן קובעים בטווח הרחוק, עד שזה נודע לכולם צורת ההתנהלות.

הטעיית צרכנים - אסורה על פי החוק.

לכן אם פורסמו שעות פתיחה, ובפועל החנות לא היתה פתוחה וכדו'. יש כאן הטעיית צרכנים.

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י miller;505779:
זה נכון שהקונים יקבעו - והם אכן קובעים בטווח הרחוק, עד שזה נודע לכולם צורת ההתנהלות.

הטעיית צרכנים - אסורה על פי החוק.

לכן אם פורסמו שעות פתיחה, ובפועל החנות לא היתה פתוחה וכדו'. יש כאן הטעיית צרכנים.

אולי. אבל אי אפשר לתבוע אותם על כך.

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
אז תתבע אותם בבית דין על נזק שגרמו לכך. זה לא קשור למועצה לצרכנות.
או שתודיע להם שאם הם לא מפצים אותך על הנזק אתה יותר לא קונה. (זה בעצם בכל מקרה).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה