טעויות ושגיאות באתרים עיתונים ומגזינים

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
סתם נכנסתי לJDN - תהיתי איך כולם מוצאים שם כאלה כמויות של שגיאות ומה אדוג אני.

הנה הפוסט הראשון שעליו נפלו עיני:
1. תחביר שגוי
2. משפטים ארוכים ללא פיסוק
3. איך אפשר בלי? שגיאות איות.

נסיון.JPG

בנוגע לפולמוס של העורכים דכאן, אם מסכמים את השגיאות, ממיינים, מסווגים ומקטלגים אנחנו לכל הפחות לומדים מהן, מחדדים ידיעות אצלנו ומתמקצעים בזכותן. אחרת באמת אין ענין לדוש שוב ושוב בט.ל.חים למיניהם...

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
טעות נוטפת ריר:
ריר.JPG

סתם מקלידים שם במהירות שיא וממהרים ללחוץ 'אישור'.
הם בתחרות עם משהו?

hershy sh

עיצוב | מיתוג | פרסום
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בני זוג נסעו באוטובוס לשדוד 3,000 ש"ח ממרכול, אך בעל הסוּפֶּר שהיה חמוש פצע את השודד והשניים נעצרו. היום הוגש נגדם כתב אישום

זה ממש מדהים שהשודדים הגיעו לשדוד רק 3000 ש"ח.... אני מתאר לעצמי את השודדים אומרים אחד לשני: יש פה 20,000 ש"ח ווואוו והשני אומר לו: עזוב קח 3000 זה מספיק לנו.

חבל, יש לי הצעות לכותרות יותר מרשימות: צניעות השודדים, הסתפקות במועט, ועוד ועוד

ירושל

משתמש מקצוען
טוב, לא שגיאות לשוניות / דקדוקיות -
ספר (לנשים) שמזכיר בעל מפעל בברלין שייצר מדים לנאצים באיכות גרועה, ניצל והגיע לארץ. הבן שלו מתפעל מדמותו האצילית עטורת השטריימל
וספר אחר שמזכיר רופא בצבא הצאר שמזהה תסמינים של דלקת בתוספתן, כולל ריבאונד (Rebound, מקור: אנגלית). למרות שמשפחת הצאר שוחחה גם באנגלית, לא נשמע לי אמין שמינוח מקצועי בשפה הזו זלג לרופא צבאי.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה