טעויות ושגיאות באתרים עיתונים ומגזינים

תקוע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
שריפה יכולה לפרוץ בעקבות השלכת אבנים?
1592078279718.png

המלמד מבני ברק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
השם ישמור. למה ככה?
יהי זכרה ברוך.
צפה בקובץ המצורף 670672
וכדי שלא נסתבך יתר על המידה מה רצה המשורר לומר, בהמשך תוקן:
צפה בקובץ המצורף 670674
אבן נגף? אולי לילדים חרדיים שבזבזו את הזמן בקריאת שטויות כמו בספרי קופיקו וצ'יפופו וג'ינג'י?
נא לדון אותי לכף זכות, כשהייתי ילד, הספר החרדי היחיד ביתנו היה שימקה והספר הראשון בסדרת ילדי שי

יצחק ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לא הבנתי למה החלטת שכאן היא בטעות. זו אותה משמעות כמו "בחטף".
את המשמעות של 'חתף' אני מכיר. אף הבאתי קישור.
כמדומני שבעיתון ההוא (המודיע), ובשאר עיתוני המחנה - אף פעם לא משתמשים במילה זו ביחס לפטירה.
אולי אני טועה.

יעוין משלי כג, כח.
מוכר.

אגב, באקדמיה ללשון נראה שמדובר ביחס למארב/שוד. לא לפתאומיות סתמית.
אבל כאן זה לא האשכול המתאים לנידון זה.

סערצע

משתמש מקצוען
. . כמדומני שבעיתון ההוא (המודיע), ובשאר עיתוני המחנה - אף פעם לא משתמשים במילה זו ביחס לפטירה.
אכן, ואף לדעתי שגגה היתה ביד העורך\המגי'\המקליד; בסה"כ הוספתי קישורים בנושא.

אגב, באקדמיה ללשון נראה שמדובר ביחס למארב/שוד. לא לפתאומיות סתמית.
לפו"ר, במפרשי המקרא למשלי שם נשמע כי לאו דוקא שכך הוא.

נערך לאחרונה ב:

המלמד מבני ברק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אבן נגף? אולי לילדים חרדיים שבזבזו את הזמן בקריאת שטויות כמו בספרי קופיקו וצ'יפופו וג'ינג'י?
נא לדון אותי לכף זכות, כשהייתי ילד, הספר החרדי היחיד ביתנו היה שימקה והספר הראשון בסדרת ילדי שי
איזה בורות!!! כלימה תכסה את פני, לא בורנשטיין לזר כתבה את ג'ינג'י אלא סופרת (משועממת) אחרת, עמה הסליחה... ושתאריך ימים, כן? אפילו שגם היא לא צעירה...

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
ככה, בלי בושה ממציאים פסוקים כדי להתאים אותם לפרשת השבוע בגן... מילא החליפי שלנו הוא בור ועם הארץ , אבל בגן חרדי?
זה לא קשור לגן חרדי
זה ספר של סוכת דוד
והם לא מצטטים את הפסוק אלא את המפרשים

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אפליה מקוממת: חסיד קרלין בטבריה שרצה הבוקר להחזיר ספר תורה לבית הכנסת נחסם על ידי שוטרים ונאלץ לחזור על עקבותיו, אך באותו רחוב מקביל דקות לאחר מכן נצפה אזרח חילוני הולך לדרכו ליד השוטרים ללא כל עיכוב או תשאול

תעזרו לי בבקשה. מה הכוונה באותו רחוב מקביל?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה