טעויות ושגיאות באתרים עיתונים ומגזינים

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
מדי שבוע אני משועשעת מהאבסורד בקיום המדור הזה, שאגב מיועד רק למשתמשים במחשב באופנים שהותרו על ידי רבנים, אבל השבוע שועשעתי בכפליים.
קודם כל הכותרת שצדה את עיני,
אחר כך- פשוט העתיקו את שורת הכתובת מהאשכול של פרוג. והכיתוב מתחת- דמעות של צחוק בעיניים: "לטכנאי בלבד. לצערנו הכתובת מסובכת מאד להקלדה."
כן, כי אף אחד לא מקליד קישורים, יתד! בטח לא טכנאי, הוא לא יישב להקליד סימן של אחוז כפול עשר פעמים. הוא לא.
ואם לצטט את גפני, "אנחנו אולי חרדים- אבל אנחנו לא טמבלים!"
אף אחד לא עד כדי כך טמבל. אז למה להמשיך את המשחק המוזר הזה, יתד?
מבחינתי תוותרו על המדור. זה מביך. ולמי שאין חיפוש גוגל ומשתמש במחשב רק באופנים וכו', עדיין יכול פשוט לקרוא לטכנאי! ולא, הוא לא חייב לתת לו עתון של יום ראשון ולהגיד לו 'קח, תעתיק את הכתובת'. הטכנאי כבר ילד גדול.
(אגב. אני חושבת שהם צריכים להוזיל לי את המנוי.
לפי הכיתוב המזהיר, נאסר עלי לקרוא את המדור. ולכן נמנעים ממני מדי יום ראשון שני עמודי תוכן.
דרוש עיון)
IMG_20190331_151642.jpg

אלישבע10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כמה זה שתיים ועוד אחד?
upload_2019-4-3_20-51-50.png

יוסף שחק

משתמש סופר מקצוען
הייתי פעם בחמת גדר ביום של 'דוסים'.
חילונים ממורמרים זעקו מרה בכניסה למקום על כך שהם הגיעו עד לכאן ולא ידעו שהרחצה נפרדת...
וכל זה לעיני משפחותיהם....
קיבלתי אז שיעור חזק לחיים בנושא נבזות ושפלות האדם

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
הייתי פעם בחמת גדר ביום של 'דוסים'.
חילונים ממורמרים זעקו מרה בכניסה למקום על כך שהם הגיעו עד לכאן ולא ידעו שהרחצה נפרדת...
וכל זה לעיני משפחותיהם....
קיבלתי אז שיעור חזק לחיים בנושא נבזות ושפלות האדם
לא יודעת כיצד בדיוק הם הגיבו אבל אני יכולה לדמיין את הסיטואציה בעיניים שלהם. הם רצו להנות יחד עם המשפחה שלהם והדבר נבצר מהם. יכולה להבין אותם מבלי להכנס לבעייתיות שבעניין מהצד הדתי.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
צפה בקובץ המצורף 466182

אמור מעתה, מעתה אבימי ינהל רק את קהילת המתקינים.
הכותב נתקל במכשול שתקעו לנהגים. מדובר בציור תלת מימד. לא התקנה ולא חומר מיוחד.

http://kore.co.il/viewArticle/50649
שמתם לב שהכביש הוא חד סטרי, כן?
היה מעניין לראות את מעבר החציה מהצד השני, כלומר - שמישהו יצלם ממול המצלם הנוכחי :)

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
השגיאות האלו היו חמודות בהתחלה, משעשעות בהמשך ועכשיו כבר מעיקות.
אי אפשר לקחת מישהו שהתפקיד המינימלי שלו יהיה לעבור על הטקסט?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה