גרור כדי למקם את הרקע מחדש

טעויות ושגיאות באתרים עיתונים ומגזינים

כתיבה וסיפורת >> תוכן מקצועי

כשיהיה לי רכב...
פעם חשבתי שכשיהיה לי רכב, אני אסתובב ליד שטיבלעך עמוסים בבוקר וליד אושר עד בערב, כדי לאסוף ברכבי אנשים שאין ידם משגת, ואומר להם בחביבות ''אה...
לקראת אירוע ומחפשים מזכרת שקולעת בול? קבלו כמה טיפים.
נדיר בימינו להשתתף באירוע, בין אם אירוע עסקי ובין אם אירוע משפחתי, ולצאת ממנו ללא מזכרת ממותגת. מזכרת משרתת את שני הצדדים, המשתתפים מרגישים שהם...
אמנות לא מדפיסים ברוטציה!
עוד פרק בסדרת ההבאה לדפוס שכל גרפיקאי חייב ללמוד, והפעם: מדוע הצבעים יצאו שונים כשעברנו להדפיס ברוטציה? פרק משלים על ההבדלים בין דפוס שטוח ודפוס...
הקמפיין האדיר להרמת קרן הזוה"ק בעולם - מגיע לפעילות שיא בימים אלה
חיים קוטלר אחרי הכנות קדחתניות וערבי רתימה סוחפים, עם מאות שגרירים נאמנים ונמרצים, הקמפיין האדיר 'מאירים בקדושה - נושאים בעול הפצת הזוה"ק בעולם'...

סערצע

משתמש מקצוען
ארנסט, שנידון למוות, הגיב לעסקה בחיוב. אתמול (שלישי), הוא הודה ברצח - וקיבל את חייב במתנה שר"י.

אורוויל הצעיר סבל בייחוד מתדמית שלילית של נער שובב ומתמרד. בהזדמנות אחת הוא עף גורש מבית הספר בעקבות מעשה קונדס.
לשון נופל על לשון...

הכלבויניק

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
פרסום וקופירייטינג

אלעזר 1

מנהל המרחב הטכני בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
עיצוב גרפי
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
מה הבעיה?
בגלל שזה הלוגו של תנועת כך?
שניהם היו יוזמות של הרב מאיר כהנא הי"ד
התוכן שאליו התייחסתי נמחק ע"י הכותב, אך הוא ודאי לא נכתב ע"י הגוף הנ"ל.

סערצע

משתמש מקצוען
המצורף איננו טעות, אלא המחשה מוצלחת לעבודה העתונאית בכללותה:
אמזון הודיעה כי תקבל תשלום בביטקוין; שוק הקריפטו מגיב בעליות חדות
חברת אמזון, ענקית הקניות ברשת, הודיעה ביממה האחרונה כי היא בוחנת את האפשרות לקבל תשלום עבור רכישת מוצרים באתר באמצעות מטבע הביטקוין – מה שהוביל לזינוק בשוק הקריפטו.

א.ש. אמיתי

משתמש מקצוען

מ. שני

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מעונו הרשמי הוא בכלל בב"ב, כך שיש כאן למעשה 3 שגיאות.
גם זו שגיאה, מעונו הרשמי בירושלים (בעבר התגורר בב"ב).
עכשיו לעובדות: האדמו"ר נסע למנוחה בצפת, והגיע לביקור בחצור.

סערצע

משתמש מקצוען
עוד דוגמא לעבודה העתונאית:
"תודה לך בורא עולם": כך הגיב האב על פטירת בנו באסון התרסקות המטוס
הרב יהודה בריל אביו של הבחור אליעזר בריל שנהרג באסון התרסקות המטוס אמש בסמוך להרי הקרפטים באוקראינה פרסם מספר מילים ושיגר אותם לידידיו, בהודעתו כתב אבי המנוח, "תודה לך בורא עולם שנתתי לי ילד כזה קדוש ל 19 שנים. אין לי חלילה טענות אליך כי אתה יודע מה טוב בשבילי".
מלבד זאת, קיימת במצוטט גם טעות אחת (לפחות...). פרס וירטואלי ישוגר למוצא הישר.

אולי מעניין אותך גם...

המדריך לצביעת הבית
במאמר זה ננסה לתאר דרך פעולה של צביעה סטנדרטית. שלב א. הכנת השטח לפרוייקט, שזה אומר הדבקת נייר דבק על הפלנים, מסגרות חלון, פינות רהיטים ועוד. כמו...
וזאת לתעודה
יש הרבה סיבות טובות לשמוח בברכת "שעשני כרצונו". אחת מהן היא הזכות להתענג על נוסטלגיה ובלי להיחשד ברגשנות-יתר. זה מה שעשיתי אתמול בלילה. ישבתי...
4.67 star(s) 3 דירוגים
למען בן הנעקד
נותרנו אמא, אלי ואני, אסרו חג סוכות, ישובים על כסאות פלסטיק 4 טפחים מהקרקע, לא מנסים לאסוף שברים, נותנים לעצב לחלחל, חושפים קרעים על בגד, שידברו...
סגירת תיק עצמאי
בס"ד סגירת תיק עצמאי נתקלתי כבר בכמה מקרים של עצמאיים שלא פעלו נכון בעת הפסקת הפעילות העסקית לכן חשוב למי שסוגר את העסק לעבור בעיון על...

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

745

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח הסעות ושליחויות

לוח דרושים

למעלה
לשיחת ווטסאפ עם בית פרוג