טלפון של HOT

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
אני גר בבני ברק, ורציתי לדעת האם יש כאן מישהו שיש לו טלפון של HOT או אורנג' ?

איך האיכות של הקו ? האם יש אתם בעיות נוספות ?

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
היה לנו הוט,
הקו היה נהדר ואיכותי,
לשירות צריך לחכות המון זמן בטלפון.

סטייל אחר

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לי יש הוט בערך 7 חודשים ואני מאד מרוצה ,לא נתקלתי בבעיות אז אני לא יודעת איך השירות שלהם.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
לא בכל מקום יש אפשרות להוט צריך לבדוק. כשהיה לנו היינו מרוצים מאד מאד!

skl

משתמש פעיל
נכתב ע"י miller;547469:
אני גר בבני ברק, ורציתי לדעת האם יש כאן מישהו שיש לו טלפון של HOT או אורנג' ?

איך האיכות של הקו ? האם יש אתם בעיות נוספות ?

תבדוק קודם בהוט אם יש תשתית באזור שלך??
(לא בכל אזור יש אפשרות להתחבר אליהם)

g2035

משתמש פעיל
D I G I T A L
אגב, מי שמדבר בסביבות ה1000 דקות בטלפון אפשר לקבל בבזק בכמעט אותו מחיר כמו בהוט.
חוץ ממה שלא עולה את החשמל של המודם בהוט (שזה קרוב לשקל ליום)

Stylee

משתמש רשום
יש לי הוט (טלפון ואינטרנט) כבר כמה שנים והם מצוינים בהחלט! בהתחלה היו קצת ניתוקים אבל היום כבר לא..

א

איצה מאייר

אורח
כפי שכתבו קודמי לא בכל מקום יש להם תשתיות!
ועוד דבר פעם שמעתי שכשיש הפסקת חשמל אז זה לא עובד וכפי שנכתב פה שזה עובד על מודם אז כנראה שגם היום במקרה של הפסקת חשמל אז זה גם הפסקת טלפון!(אולי גם הפסקת אוכל כי א"א לעשות כלום וגם לדבר בטלפון אבל לאכול כן:))

lali100

משתמש רשום
חברת הוט היא חברה מצוינת כשהיה לנו הוט כשגרנו בבני ברק מאד נהנינו אבל היה הרבה ניתוקים והרבה תקלות כמובן לא בכל מקום יש להם תשתיות וכמובן בהפסקת חשמל אין טלפון צריך לקחת בשבון שכיום בזק הרבה יותר משתלם בכל מיני בחינות למשל זה עובד גם בהפסקת חשמל כמובן למי שאין לו אלחוטי וזה לא עולה את הכסף של המודם יש להם כל מיני מבצעים וכדי להתאים כי לפעמים בסופו של דבר גם כשיש 2000 דקות בהוט למי שעדיין נשאר לו מהמבצעים של פעם אבל עלויות לפלאפון יקרים ובבזק יש היום מחיר מוזל ל750 דקות שכולל גם לפלאפונים אגב 1000 דקות שלהם יש בו סיכון למי שעובר אותו כי למעלה מ1000 דקות המחיר לא מספיק זול מה שאין כן בשאר המבצעים שלהם גם האינטרנט של בזק יותר טוב ויותר זול ועוד דבר חשוב הוט פעם היתה בהכשר של ועדת הרבנים היום בזק עם הכשר כמובן למי שנרשם לקו ונקי הוט לא הסכימו לפיקוח ואין להם הכשר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה