דרוש מידע טלפון נייד כשר חדש מומלץ באמת.. יש?

אורבלי

משתמש מקצוען
אין חולק שנוקיה 208 הוא מהטובים שיש מבין המכשירים הכשרים.
יש לו שמע וקליטה יוצאת מהכלל. אז מה, הוא מצלצל בווליום טיפה נמוך? אני מחזיק אותו הרבה שנים ולא נתקלתי בזה, יכול להיות שאצלכם יש בעיה במכשיר, אפי' שקשה להגדיר אותו כבעיה ביחס לכל המעלות שיש שם, (חוץ מזה שהוא איטי קצת, אבל גם לא נורא, מתרגלים)
לא הייתי מגדירה אותו 'מהטובים'
אלא הוא בין ה 'הכי פחות גרועים'
אין כיום (לצערינו..) מכשיר כשר שאין בו בעיות בכלל
והסיבה לכך פשוטה, החברות לא משקיעות במכשירים הכשרים כי הם לא משתלמים להם.

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מה המחירים של סמסונג יאנג
חדש באזור 750 (ניתן להשיג בסלולר כשר בהרבה יותר זול 0527602200 משלוחים חינם)
מחודש אפשר להשיג ב 350
מה ההבדל בין חדש למחודש?
בחדש הגירסא יותר מתקדמת קצת- אך לא משמעותי, (תזכיר וכדו' שאין במחודש)
מחודש הוא בדרך כלל איכותי, לעתים ניתן למצוא שם חלודה בצד, ואולי גם תזכורות ממס' שנים אחורה, במחודש אי אפשר לדעת מה עבר עליו לפעמים בעיות במסך בלבד, ולפעמים בעיות בדחלקים יותר משמעותיים, ואיכשהו תיקנו את זה.
מה זה אומר כל ה'דורות' ומה הולך בד"כ בסמסונג יאנג?
דור 3 עם קליטה יותר טובה מדור 2, דור 4 יותר מ 3 (אין בד"כ במכשירים כשרים)
היאנג - דור 3
אגב - המכשיר איכותי מאד

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
חדש באזור 750 (ניתן להשיג בסלולר כשר בהרבה יותר זול 0527602200 משלוחים חינם)
מחודש אפשר להשיג ב 350

בחדש הגירסא יותר מתקדמת קצת- אך לא משמעותי, (תזכיר וכדו' שאין במחודש)
מחודש הוא בדרך כלל איכותי, לעתים ניתן למצוא שם חלודה בצד, ואולי גם תזכורות ממס' שנים אחורה, במחודש אי אפשר לדעת מה עבר עליו לפעמים בעיות במסך בלבד, ולפעמים בעיות בדחלקים יותר משמעותיים, ואיכשהו תיקנו את זה.

דור 3 עם קליטה יותר טובה מדור 2, דור 4 יותר מ 3 (אין בד"כ במכשירים כשרים)
היאנג - דור 3
אגב - המכשיר איכותי מאד
תודה רבה רבה!
אז לגבי החדש זה נורא יקר, ד.א. ראיתי בפרסומת אחת שזה בערך 600 אולי קצת יותר ולא 750.
לגבי מחודש, אם אני באמת הולכת לקנות מחודש אז אין אפשרות לדעת על כל התקלות? האם רוב האנשים שקונים מחודש מרוצים יחסית?
ואיפה קונים מחודש ב350? אני ראיתי בפרסומות שמוכרים בדרך כלל ב450 ללא ניוד ו350 עם ניוד פחות או יותר ולי אין צורך כלל בניוד

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אז לגבי החדש זה נורא יקר, ד.א. ראיתי בפרסומת אחת שזה בערך 600 אולי קצת יותר ולא 750
המחיר ע"פ רוב (לאחר בירור) הוא באזור ה-750, ברור שאפשר למצוא יותר זול, וכפי שהבאתי את סלולר כשר, (לא זוכר בדיק את המחיר, אך נ"ל באזור ה 500)
האם רוב האנשים שקונים מחודש מרוצים יחסית?
רוב האנשים מרוצים בהחלט
ואיפה קונים מחודש ב350?
יש ברחוב ישעיהו בירושלים חנות שאיני זוכר את שמה שמוכרת במחיר הזה, ואני מאמין שיש עוד, (אצלי אישית זה באזור 450, אך אני יודע שניתן להשיג ביותר זול)

אורתודוכס

משתמש פעיל
אח שלי קנה K35 וביקשתי ממנו רשמים ראשונים על המכשיר ואלו הן:
שמיעה פצצה (שם את c2 בכיס הקטן)
רמקול פצצה
מקשים נוחים
המינוס הקטן היחידי שהוא טיפה מסיבי
מישהוא יכול לאשר לי את זה או שיש עוד פרטים שהחסרתי ?
דרך אגב הוא השיג אותו ב 350 ש"ח עם 3 נידים לפרטנר

דג סלומון

משתמש מקצוען
אח שלי קנה K35 וביקשתי ממנו רשמים ראשונים על המכשיר ואלו הן:
שמיעה פצצה (שם את c2 בכיס הקטן)
רמקול פצצה
מקשים נוחים
המינוס הקטן היחידי שהוא טיפה מסיבי
מישהוא יכול לאשר לי את זה או שיש עוד פרטים שהחסרתי ?
דרך אגב הוא השיג אותו ב 350 ש"ח עם 3 נידים לפרטנר
אין לכל החברים כאן כל התרשמות מהמכשיר הנ"ל ?
אני משתמש בו כבר שבועיים וחצי ומרוצה מאד. גם הקליטה שלו מעולה.

המייטב

משתמש רשום
פרסומת רושצקי-17.jpg

זה המכשיר
יש לי אותו
ומרוצה מאוד!

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הקפצה
אני מבולבלת (כמו כולם בעצם).
בקשר ליאנג>>> קודם כל בישעיהו זה 440 ש"ח, הכי זול ראיתי במאה שערים ב400 ש"ח
שאלתי חברה מה היא אומרת והיא אמרה שלא כ"כ משתלם מכשיר מחודש בהרבה כסף.
אני בעיקרון אוהבת יותר מכשירים שהם גאדג'טים, שיהיה מקום ברווח להערות (מה אני אגיד לכם עד היום שרדתי איכשהו עם סמסונג אבריכים 10 הערות !!! זה כלום!) לא צריכה מצלמה וכאלה עניינים אבל לדוג' בC2 כשר לגמרי יש בלוטוס כך שאפשר להעביר איזה שיר או קצת יותר וגם תמונה, קיצר מקווה שהבנתם את הראש שלי, שמיעה רגילה, לא משהו שצריך להתאמץ ולצעוק
אז חשבתי שיש כאלה דברים ביאנג (וגם המגע...) אבל נשמע שאולי לא שוווה אז מה כן????????
המחיר פחות רלוונטי (כמובן לא 600 ש"ח אבל מתחת 500 זה מעולה)
והאם יש מכשיר חמוד כזה כמו שאמרתי למעלה בתומך כשר? C2 כבר כמעט אין ופחות עדיף לי אותו מסיבות אחרות...

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ואני עכשיו שואלת לגבי הפלא'
Nokia 3310
שאלתי משהי שהיה לה פעם את 208, היה לה את יאנג ועכשיו יש לה אותו ואותו היא הכי ממליצה,
מה אתם אומרים יש פה עוד משהו שיש לו את הפלא' הזה? (שמעתי שרק יש בעיה שאין הערות, רק לוח שנה אבל נבליג על הבעיה הזאת)

גויאבה

משתמש צעיר
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
עדיף נוקיה c2 מחודש על רוב המכשירים החדשים

מתוקה דבש

משתמש רשום
הקפצה
אני מבולבלת (כמו כולם בעצם).
בקשר ליאנג>>> קודם כל בישעיהו זה 440 ש"ח, הכי זול ראיתי במאה שערים ב400 ש"ח
שאלתי חברה מה היא אומרת והיא אמרה שלא כ"כ משתלם מכשיר מחודש בהרבה כסף.
אני בעיקרון אוהבת יותר מכשירים שהם גאדג'טים, שיהיה מקום ברווח להערות (מה אני אגיד לכם עד היום שרדתי איכשהו עם סמסונג אבריכים 10 הערות !!! זה כלום!) לא צריכה מצלמה וכאלה עניינים אבל לדוג' בC2 כשר לגמרי יש בלוטוס כך שאפשר להעביר איזה שיר או קצת יותר וגם תמונה, קיצר מקווה שהבנתם את הראש שלי, שמיעה רגילה, לא משהו שצריך להתאמץ ולצעוק
אז חשבתי שיש כאלה דברים ביאנג (וגם המגע...) אבל נשמע שאולי לא שוווה אז מה כן????????
המחיר פחות רלוונטי (כמובן לא 600 ש"ח אבל מתחת 500 זה מעולה)
והאם יש מכשיר חמוד כזה כמו שאמרתי למעלה בתומך כשר? C2 כבר כמעט אין ופחות עדיף לי אותו מסיבות אחרות...

האמת אני ממש מזדהה איתך וממש מבולבלת גם בקשר ליאנג
אני מחפשת את היאנג עם חותמת אבל אני צריכה שם רדיו ומוזיקה. איפה אוכל להשיג כזה דבר?
לא איכפת לי מחודש

באיזה חנות בישעיהו היית?
יש טלפון? כתובת? שם החנות?

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
האמת אני ממש מזדהה איתך וממש מבולבלת גם בקשר ליאנג
אני מחפשת את היאנג עם חותמת אבל אני צריכה שם רדיו ומוזיקה. איפה אוכל להשיג כזה דבר?
לא איכפת לי מחודש

באיזה חנות בישעיהו היית?
יש טלפון? כתובת? שם החנות?
סופר פון חפשי בגוגל יש שם טלפון בB144, אני נראה לי הולכת בסופו של דבר על הנוקייה, שימי לב לברר עוד, לי אמרו שלא בטוח שווה את המחיר, כפי שכתבתי נ"ל וכן אמרו שהמסך יכול להיהרס תוך כמה חודשים/שנה כי הוא עדין (מגע)

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אין חיה כזאת
או חותמת, או עם מוזיקה ורדיו,
(ניתן לשים רקע עם חותמת של ועדת הרבנים, אך לא חותמת שמוטבעת על המכשיר)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה