טלגרם ללא sms

טכנולוגי

משתמש חדש
האם למישהו יש מידע איך אפשר להיכנס לחשבון הטלגרם שלי ללא SMS (החשבון לא היה פעיל כמה חודשים ולכן נסגר)

aeb

משתמש סופר מקצוען
הטלגרם שולח לי רק הודעות SMS, איך ניתן לשנות זאת?
לאחרונה קראתי שבגיסאות הישנות של תוכנת הטלגרם, עדיין עובד בהם שיחת טלפון. שווה ניסיון, וכדאי לעדכן אם עבד. מצו"ב גירסה ישנה (למחשב) ללא צורך בהתקנה, רק לחלץ ולהפעיל. כמובן לא לתת לו לעדכן את הגירסה.

קבצים מצורפים

• tportable.1.8.9.zip
    23.2 MB · צפיות: 528

htrbelsi

משתמש חדש
הי, אשמח מאוד אם משהו שעבד לו יוכל להיכנס מהמחשב שלו לחשבון שלי ואז לסגור לי אותו.. (להתנתק )

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
אני בדקתי אצלי במספר שלי יש רק אפשרות לSMS אבל אם אני שם מספר טלפון אחר יש את האפשרות לשיחה.
ניסיתי מכמה גרסאות וזה כנראה הגדרה אצלם שחוסמת שיחה לחשבונות שכבר פעילים

• תודה
Reactions: aeb

htrbelsi

משתמש חדש
אני בדקתי אצלי במספר שלי יש רק אפשרות לSMS אבל אם אני שם מספר טלפון אחר יש את האפשרות לשיחה.
ניסיתי מכמה גרסאות וזה כנראה הגדרה אצלם שחוסמת שיחה לחשבונות שכבר פעילים
תודה, אני מקווה שאמצא פתרון, משהו יכול לנסות להכניס את המספר שלי אצלו בתוכנה?

בני2

משתמש מקצוען
לתשומת לב @aeb לפני כמה חודשים ניסיתי בשביל חבר להוריד גירסה ישנה ולקבל שיחה ולא SMS, באמת התוכנה כתבה שאם לא קיבלנו SMS אז אחרי 60 ד' תשלח שיחה ועבר 60 ד' ולא הגיעה שיחה [לא היה לנו כח לנסות שוב ולחכות שעה, אולי הבעייה בחיבור לאינטרנט שלא היה 100 אחוז יציב].

לתשומת לב @htrbelsi שמעתי שטלגרם מוחקים חשבונות שלא היה בהם פעילות חצי שנה. לא יודע עד כמה המידע אמין, ואולי את תוכלי לאמת את אי נכונות הדברים אם למעלה מחצי שנה לא השתמשת בטלגרם.

aeb

משתמש סופר מקצוען
אולי הבעייה בחיבור לאינטרנט שלא היה 100 אחוז יציב
סביר להניח
ואגב, אין צורך בגירסה ישנה, זה קיים גם בגירסה עדכנית, ממש לאחרונה בדקתי את זה, וקיבלתי שיחה
רק שהיה מדובר ביצירת חשבון ולא בכניסה לחשבון קיים, וכדברי @עשרים ושתים בזה אין את האופציה, משום מה...
שמעתי שטלגרם מוחקים חשבונות שלא היה בהם פעילות חצי שנה
אכן מוחקים את החשבון, וזה נקרא 'חשבון מחוק' (deleted account), הזמן תלוי לפי מה שאתה מגדיר, אם חודש או חצי שנה או יותר...
הבעיה שהיא מעוניינת למחוק מיידית...

בני2

משתמש מקצוען
סביר להניח
ואגב, אין צורך בגירסה ישנה, זה קיים גם בגירסה עדכנית, ממש לאחרונה בדקתי את זה, וקיבלתי שיחה
רק שהיה מדובר ביצירת חשבון ולא בכניסה לחשבון קיים, וכדברי @עשרים ושתים בזה אין את האופציה, משום מה...
אני לא הבנתי בדיוק אם אתם מדברים על נסיון מוכח, לקבל שיחה אחרי שרשמית הם סגרו את האופציה, ע"י גירסה ישנה.
אני גם ניסיתי להתחבר לחשבון קיים עם מספר כשר- לא יצירת חשבון, ובגירסאות החדשות לא היה שום אופצייה כזו בשום שלב לקבל שיחה.

• תודה

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
יש עצה אחרי שמצליחים פעם אחת להיכנס ורוצים שזה ישמר לא למחוק את
1581025778540.png

• תודה

aeb

משתמש סופר מקצוען
אני לא הבנתי בדיוק אם אתם מדברים על נסיון מוכח, לקבל שיחה אחרי שרשמית הם סגרו את האופציה, ע"י גירסה ישנה.
אני גם ניסיתי להתחבר לחשבון קיים עם מספר כשר- לא יצירת חשבון, ובגירסאות החדשות לא היה שום אופצייה כזו בשום שלב לקבל שיחה.
ברור ניסיון מוכח שזה כבר לא עובד, אפי' עם גירסה ישנה
וגם ניסיון מוכח שכן עובד ביצירת חשבון, גם עם גירסה חדשה

ערמון

משתמש חדש
היי מישהו יודע עם יש לי חסימה של נתיב על המחשב אפשר להתקין טלגרם (יש לי חשבון פעיל במקום אחר)
אשמח לתגובה תודה!

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
לא מאמין שאפשר
זה הדבר הראשון שחוסמים בכל חברות הסינון כולל רימון

טוב לב

משתמש חדש
ע"פ נסיון אישי, האפשרות לקבל אימות טלפוני זה רק אחרי שמגדירים בחשון קיים "אימות דו שלבי".
הפתרון להקמת חשבון עם טלפון ללא SMS, זה ליצור חשבון עם טלפון לא כשר, להגדיר אימות דו שלבי, ואז להחליף את המספר של החשבון למספר הכשר, ואז יתקבל אימות בשיחת טלפון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה