טכנאים אפשר עזרה? > מחשב AMD 16 ליבות

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שלום וברכה. טכנאי שלח לי מפרט למחשב חזק לגרפיקה עריכת סרטים וכו'
מכל המפרט אני מרוצה
רק דבר אחד אני לא כל כך מבינה בזה:
מצד אחד אמרו לי שמחשב של AMD ולא של אינטל זה די דפוק
מצד שני אמרו לי שעכשיו יש משהו די חדש שלא הרבה יודעים עליו מעבד 16 ליבות של AMD

מי שמבין בזה אשמח לדעת מה הוא יודע בעניין, זה די דחוף
תודה!

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
מכל המפרט אני מרוצה

תודה!
כתבתי בפרטי

בני2

משתמש מקצוען
מכל המפרט אני מרוצה

תודה!
תגידי ל'אמרו לי' שיתעדכנו לשנות האלפיים! לידיעה, היום מבחינת העלות-תועלת AMD לוקחת את אינטל כבר שנים! בפורומים מקצועיים תמיד ממליצים במחשבים נייחים על מעבדי AMD חוץ ממקרים מאוד מסוימים, כגון ידיעה שהתוכנה שאמורים לעבוד איתה על המחשב לא מתאימה לארכיטכטורה של המעבד או שתעבוד יותר טוב עם מעבד אינטל, כיום כמעט ואין תוכנות כאלו, מה שאומר שאת יכולה להרגע לענין הזה. אם הוא הביא לך מפרט מתאים זה כבר עוד שאלה אבל זה לא קשור לדיון כי זה שאלה שתהיה גם במעבד אינטל.
בהצלחה ויום טוב!

נערך לאחרונה ב:

בני2

משתמש מקצוען
כמדומני AMD זה סידרת כרטיסי מסך של אינטל. (לטובת כל המתעניינים)
פשוט לא נכון.
AMD זה חברה שמתחרה עם אינטל על שוק המעבדים. יש להם גם כרטיסי מסך. מה שאולי בלבל אותך זה שאולי ראית איזה מחשב שהיה עליו מדבקה של אינטל וגם של AMD, המדובר הוא על מחשב כנראה נייד שיש לו מעבד אינטל וכרטיס מסך של AMD

משתדל להיות פשוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
פשוט לא נכון.
AMD זה חברה שמתחרה עם אינטל על שוק המעבדים. יש להם גם כרטיסי מסך. מה שאולי בלבל אותך זה שאולי ראית איזה מחשב שהיה עליו מדבקה של אינטל וגם של AMD, המדובר הוא על מחשב כנראה נייד שיש לו מעבד אינטל וכרטיס מסך של AMD
אני יבדוק כי לי יש כרטיס מסך AMD ואיזה מייבין אמר לי שזה intel בכל אופן תודה!

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אינטל היה להם פילוט של מעבדים עם ליבה גרפית של ‏AMD‏ זה לא הגיע לשוק והופסק כיום הם מתחרים פועלים בנפרד. בקשר לשאלה @בני2 אדובי עריכת סרטים עובד יותר טוב עם אינטל מנסיון אישי

בני2

משתמש מקצוען
אינטל היה להם פילוט של מעבדים עם ליבה גרפית של ‏AMD‏ זה לא הגיע לשוק והופסק כיום הם מתחרים פועלים בנפרד. בקשר לשאלה @בני2 אדובי עריכת סרטים עובד יותר טוב עם אינטל מנסיון אישי
אני לא יודע בדיוק את כל ההיסטוריה של אינטל&AMD בעל פה, אני דיברתי על שיש מחשבים ניידים שיש להם כרטיס גרפי נפרד של AMD, ובכאלה מחשבים יש שתי מדבקות של המעבד של אינטל ושל הכרטיס גרפי של AMD וזה יכול להיות מה שבלבל. ובקשר לשאלה עריכת סרטים הדגש אמור להיות על GPU מה שאומר כרטיס מסך טוב, לכן אני קצת בספק על הניסיון הזה, בנוסף לשאלה עם ההשואה הייתה למעבד המקביל. אני דיברתי מבחינת עלות- תועלת וזה צריך להחשב גם לא בדיוק על המעבד המקביל אלא על המקביל במחיר.

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אני לא יודע בדיוק את כל ההיסטוריה של אינטל&AMD בעל פה, אני דיברתי על שיש מחשבים ניידים שיש להם כרטיס גרפי נפרד של AMD, ובכאלה מחשבים יש שתי מדבקות של המעבד של אינטל ושל הכרטיס גרפי של AMD וזה יכול להיות מה שבלבל. ובקשר לשאלה עריכת סרטים הדגש אמור להיות על GPU מה שאומר כרטיס מסך טוב, לכן אני קצת בספק על הניסיון הזה, בנוסף לשאלה עם ההשואה הייתה למעבד המקביל. אני דיברתי מבחינת עלות- תועלת וזה צריך להחשב גם לא בדיוק על המעבד המקביל אלא על המקביל במחיר.
‏‎
‏ לגבי הניידים זה אני מכיר יודע ומסכים שיש . לגבי המעבד איני יודע מה עיסוקך . אך נכון שכרטיס הגרפי הוא פרמטר חשוב אך ודאי ידוע שהמעבד הוא חשוב מאוד תוכל לראות זאת במבחני ביצועים במשחקים לדוגמא שכמות הפריימים משתנה מאוד מהמעבד .תוכנות העריכה של אדובי אוהבות יותר תדר לליבה בודדת וכו לכן לעריכת סרטים הם מעולים ממש ומומלצים. זה שיש להם אותו ליבות זה צורה אחרת בפעולה.. לגבי עלות תועלת נכון שאינטל יותר יקרים לכן צריך בתבונה לדעת מתי כדאי זה וזה זה לא קבוע ומשתנה ואחרי הכל המחנה הכחול והאדום תמיד יריבו ותמיד יהיה אוהדים לכאן ולכאן

ברכי פוזנר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים

יש לי מעבד של AMD נראה לי 8 ליבות (שזה כאילו 16), עובדת עם כל תוכנות אדובי (ביחד בערך:rolleyes:) וכן תוכנות תלת מיה וזיברש. כרטיס מסך של אנוידיה זיכרון 64GB והמחשב טססס.

לא חושבת שזה תלוי חברה אלא תלוי חוזק של מעבד כרטיס מסך וכמות זיכרון.

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
יש לי מעבד של AMD נראה לי 8 ליבות (שזה כאילו 16), עובדת עם כל תוכנות אדובי (ביחד בערך:rolleyes:) וכן תוכנות תלת מיה וזיברש. כרטיס מסך של אנוידיה זיכרון 64GB והמחשב טססס.

לא חושבת שזה תלוי חברה אלא תלוי חוזק של מעבד כרטיס מסך וכמות זיכרון.
‏ ודאי שכל השאר חייב להיות מעולה . זה שכתבתי אינטל זה לא שולל טיסה בAMD ‎‏ . הדברים ברורים ולא צריך להתחיל מא ב גימיינג ואדובי אפטר פרימייר לדעתי ולדעת עוד אינטל . הבוחר יבחר אין לי כח להאריך בדוגמאות כעת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה