מדריך טיפים עלי אקספרס- טיפ מס 1- סכסוך מוצלח- רווח מובטח

לעוף עם הדמיון

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
קופצנית
יש לי שאלה: תמיד שאני פותחת את עלי אקספרס כדי להזמין דברים כשאני מגיעה לחלק של התשלום וכו' הוא כותב לי ''נא השלם את הפרטים החסרים'' אז נרשמתי כר כמה פעמים וכל פעם זה כותב לי ולא נותן לי להזמין דברים מה עושים?

אילה וויג

AYALA WEIG
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אז לצערי אנחנו נדפקנו בגדול
רכשנו תיק מותג מקישור מוסתר מאחד הלינקים שהביאו כאן או במייל
המוכר הביא מספר מעקב שלא היה שייך אלינו
עובדה שזה הגיע לחדרה ונמסר שם ללקוח, מבחינתם זה נמסר
ולמרות שפתחתי סכסוך והעלתי הוכחה מכתב של דואר ישראל שזה לא המספר מעקב שלנו
אלי אקספרס התערבו עם אפס החזר :(

גם לי קרה,
המוכר הביא מס' מעקב אחר,
המוצר הגיע לעיר אחרת ונמסר לנמען אחר,
וממילא לא הסכימו לתת לי החזר כספי כי לטענתם קיבלתי את המוצר

אילה וויג

AYALA WEIG
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
רציתי לשאול אולי מישו יודע אם יש מה לעשות בכזה מקרה,
הזמנתי שמלה לחתונה (במחיר 57 דולר)
הזמנתי חודשיים לפני התאריך כי רציתי לראות איך תגיע השמלה ובמידה ותגיע טוב להזמין שמלות נוספות.
שילמתי 8 דולר על משלוח מהיר (שהיה מגיע לי תמיד תוך שבועיים!!)
תכלס זה המשלוח היחיד שהמוכר הציע, לא היו אפשריות שילוח נוספות.
אחרי 4 ימים אני רואה שהיתה בעיה בשליחה, החבילה הוחזרה למוכר ,והוא שלח אותה שוב בחברת שילוח רגילה!! לא מהירה.
בסופו של דבר מה שיצא זה- שהחבילה נשלחת באיטיות מרגיזה, המוכר לא ענה לי על התלונות ששלח בחברת שילוח אחרת למרות ששילמתי על הזריזה,
באתר אלי אקספרס מופיע שהשמלה בארץ כבר מהתאריך- 17/09 ואילו בדואר ישראל טוענים שהשמלה עדיין לא הגיע לארץ.

לחתונה לא נוכל להשתמש בשמלה הנ"ל, שכרנו שמלה פה בארץ..
אבל לפחות את ה57 אשמח לדעת אם יש דרך כולשהי לקבל חזרה

אשמח לעזרה ממי שמבין
@קופצנית אולי ?

A052

משתמש סופר מקצוען
רציתי לשאול אולי מישו יודע אם יש מה לעשות בכזה מקרה,
הזמנתי שמלה לחתונה (במחיר 57 דולר)
הזמנתי חודשיים לפני התאריך כי רציתי לראות איך תגיע השמלה ובמידה ותגיע טוב להזמין שמלות נוספות.
שילמתי 8 דולר על משלוח מהיר (שהיה מגיע לי תמיד תוך שבועיים!!)
תכלס זה המשלוח היחיד שהמוכר הציע, לא היו אפשריות שילוח נוספות.
אחרי 4 ימים אני רואה שהיתה בעיה בשליחה, החבילה הוחזרה למוכר ,והוא שלח אותה שוב בחברת שילוח רגילה!! לא מהירה.
בסופו של דבר מה שיצא זה- שהחבילה נשלחת באיטיות מרגיזה, המוכר לא ענה לי על התלונות ששלח בחברת שילוח אחרת למרות ששילמתי על הזריזה,
באתר אלי אקספרס מופיע שהשמלה בארץ כבר מהתאריך- 17/09 ואילו בדואר ישראל טוענים שהשמלה עדיין לא הגיע לארץ.

לחתונה לא נוכל להשתמש בשמלה הנ"ל, שכרנו שמלה פה בארץ..
אבל לפחות את ה57 אשמח לדעת אם יש דרך כולשהי לקבל חזרה

אשמח לעזרה ממי שמבין
@קופצנית אולי ?
למה לא לפתוח סכסוך על אי הגעה?
תוכלו בפרטי הסכסוך לכתוב את מה שכתבתם לגבי המשלוח, בכל מקרה אתם אמורים לקבל החזר מלא אם עבר התאריך שהיה כתוב בזמן ההזמנה (במשלוח מהיר כתוב יגיע עד תאריך X או תקבלו החזר מלא).

לגבי הזמן שזה מגיע לארץ ולא אליכם או למידע באתר דואר ישראל, בדר"כ אין מידע על זה בכלל באתר דואר ישראל (משלוח רגיל שאינו מהיר), ולי יש מוצרים שנמצאים לפי אלי אקספרס בארץ כבר מאמצע יוני, ואלי הם עדיין לא הגיעו (התקבל החזר מלא מאלי אקספרס).

אילה וויג

AYALA WEIG
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
למה לא לפתוח סכסוך על אי הגעה?
תוכלו בפרטי הסכסוך לכתוב את מה שכתבתם לגבי המשלוח, בכל מקרה אתם אמורים לקבל החזר מלא אם עבר התאריך שהיה כתוב בזמן ההזמנה (במשלוח מהיר כתוב יגיע עד תאריך X או תקבלו החזר מלא).

לגבי הזמן שזה מגיע לארץ ולא אליכם או למידע באתר דואר ישראל, בדר"כ אין מידע על זה בכלל באתר דואר ישראל (משלוח רגיל שאינו מהיר), ולי יש מוצרים שנמצאים לפי אלי אקספרס בארץ כבר מאמצע יוני, ואלי הם עדיין לא הגיעו (התקבל החזר מלא מאלי אקספרס).

אה אוקי הבנתי,
בעצם אני יכולה לפתוח סכסוך ברגע שנגמר הזמן של המשלוח, ולא דווקא שנגמר הזמן של הגנת המוצר?

אילה וויג

AYALA WEIG
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
זה לא נותן לי לפתוח סכסוך, כי בעצם מופיע באתר שזה הגיע כבר למדינת היעד
יש משו אחר לנסות לעשות?
7S4A8039.JPG

Efratpop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
ממש לא!
אמנם דחו את הזמן ל90 יום במקום 60 יום. אבל ניתן תמיד לפתוח סכסוך על מוצר שלא הגיע.

@אלבומים גיגיטליים, גם לדעתי ממחר תוכלו לפתוח סכסוך.

מה שהרווחנו, אנו הצרכנים הישראלים באלי-אקספרס, בעקבות העיכובים בדואר ישראל וכמות הסכסוכים העצומה שהישראלי המצוי פותח על אי הגעת החבילה, זה הכנסת המשלוח המהיר כסטנדרט אצל רוב המוכרים, אף מוכר לא רוצה להפסיד את הקונה הישראלי, כי זה נחשב לאחד השווקים הגדולים בעולם, ולכן המוכרים מעדיפים את המשלוח הזה, והרווח כולו שלנו!

עריכה:
אני שמח שהצלחת לפתוח סכסוך כבר עכשיו.
ו...חברים, אין חשש לקנות באלי-אקספרס, שירות הלקוחות שלהם נחמד ומועיל מאד!
והלקוח תמיד צודק - זה אחד המוטיבים המרכזיים שם (ולא, אני לא מרוויח כלום אם תקנו שם).
אכן השירות של אליאקספרס איכותי ואדיב מאד אך חשבון שהיה לי במשך שנים ובעקבות דואר ישראל הרבה חבילות הגיעו אלי הרבה אחרי הזמן שהמוכר כתב אז כמובן שפתחנו סיכסוכים פתאום עכשיו מתחילת תקופת הקורונה אלי אקספרס חסם לי בחשבון פתיחת סיכסוכים זאת אומרת שיש לי כמה חבילות שמסתובבות למעלה מחצי שנה בעולם וכנראה גם לא יגיעו אבל אני לא יכולה להגיד מילה כמובן שדיברנו ע הצאט של אלי אקספרס בשעות לא שעות אך נשארנו באותו מקום יש מה לעשות בעניין ?

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
כמובן שדיברנו ע הצאט של אלי אקספרס בשעות לא שעות אך נשארנו באותו מקום יש מה לעשות בעניין ?
אין לי ניסיון אישי עם זה, מה ענו לך נציגי השירות שם?

נסי לברר אצל @Kenyonit

Kenyonit

משתמש מקצוען
זה לא נותן לי לפתוח סכסוך, כי בעצם מופיע באתר שזה הגיע כבר למדינת היעד
יש משו אחר לנסות לעשות?
צפה בקובץ המצורף 738364
זה לא בגלל שזה הגיע למדינת היעד
זה כי עדיין לא עבר זמן ההגנה. ברגע שיעבור תוכלי לפתוח (אלא אם כן זה כבר בדואר ועוד לא הלכת לאסוף, אז המוכר יכול להעלות ראיה שהחבילה שלך הגיע. קרה לי פעם)

Kenyonit

משתמש מקצוען
אכן השירות של אליאקספרס איכותי ואדיב מאד אך חשבון שהיה לי במשך שנים ובעקבות דואר ישראל הרבה חבילות הגיעו אלי הרבה אחרי הזמן שהמוכר כתב אז כמובן שפתחנו סיכסוכים פתאום עכשיו מתחילת תקופת הקורונה אלי אקספרס חסם לי בחשבון פתיחת סיכסוכים זאת אומרת שיש לי כמה חבילות שמסתובבות למעלה מחצי שנה בעולם וכנראה גם לא יגיעו אבל אני לא יכולה להגיד מילה כמובן שדיברנו ע הצאט של אלי אקספרס בשעות לא שעות אך נשארנו באותו מקום יש מה לעשות בעניין ?
קרה לי השבוע
אבל האמת שלא ניסיתי בסוף כי אין לי שם סכום רציני (זה סתם חשבון שאנשים עם מכשיר כשר מזמינים דרכו. אז יכול להיות שמישהו ניסה לפתוח ממכשיר אחר וזה נחסם.. )
יש לי חשבון נוסף עיקרי באליאקספרס
אנסה אולי יותר מאוחר לפנות אליהם בצ'אט אנושי
כמו שאמרו - כנראה שזה הפתרון הכי טוב.
(ואולי כשפנית אליהם הם לא הבינו כ"כ את הבעיה.. לא תמיד מה שאת כותבת זה מה שזה מתרגם אצלם. נסי שוב ואל תסיימי את השיחה עד שהם יבינו למה את מתכוונת. זה עוזר ברוב המקרים.)
בהצלחה!

אילה וויג

AYALA WEIG
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
זה לא בגלל שזה הגיע למדינת היעד
זה כי עדיין לא עבר זמן ההגנה. ברגע שיעבור תוכלי לפתוח (אלא אם כן זה כבר בדואר ועוד לא הלכת לאסוף, אז המוכר יכול להעלות ראיה שהחבילה שלך הגיע. קרה לי פעם)

אבל כתוב לי בהזמנה שאם החבילה לא מגיעה עד 32 יום יש אפשרות לפתוח סכסוך,
ועבר כבר 37 יום

אילה וויג

AYALA WEIG
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
לא ממש...:eek:

@אילה ו
על איזו חברת שילוח מדובר?

זה המשלוח עליו שילמתי0 (8 וחצי דולר)-
AliExpress Standard Shipping
עכשיו תמיד המס' מעקב של המשלוח הזה מתחיל בRS ונגמר בY (לדוג'
RS0055467636Y

והמס' מעקב שאני קיבלתי בסופו של דבר הוא-
RB640554066TW
לא יודעת של איזה חברת שילוח זה

Z v

משתמש רשום
@קופצנית
הזמנתי מוצר מסויים והוא לא הגיע כשאני באה לעשות סכסוך פתאום אני רואה כאילו אשרתי את קבלת החבילה כבר,
מה ניתן לעשות???

1606638276415.png

תודה רבה!!

משתדל להיות פשוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
@קופצנית
הזמנתי מוצר מסויים והוא לא הגיע כשאני באה לעשות סכסוך פתאום אני רואה כאילו אשרתי את קבלת החבילה כבר,
מה ניתן לעשות???

צפה בקובץ המצורף 773986

תודה רבה!!
מאז הקורונה הם מקשים בפתיחה של סכסוכים...
בתמונה שהעלתם יש בצד שמאל למטה קישור עם המילה "צפה", לוחצים עליו, בעמוד שנפתח יורדים למטה,
הפריט אמור להיות מוצג כמו ברשימה של ההזמנות, רק שבאמצע השורה יש אופציה לפתוח בסכסוך.
מקווה שהובנתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה