מדריך טיפים עלי אקספרס- טיפ מס 0- לא למכורים, כן לחושבים

קופצנית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כמו הקדמה...

למה קונים בעליאקפרס?!
(הטיפים שלי לא מיועדים לאנשים שיודעים הכל!!!!)

לפני הקנייה- צריך לחשוב טוב- מה אני מרויח מהרכישה
מחיר זול, איכות טובה יותר, מקוריות- משהו שאין להשיג בארץ, נוחות- קרבה לדואר יותר מלחנות, הנחה על כמות גדולה וכו'
כל אלו יכולות להיות סיבות לקניה בחו"ל
בניגוד לאתרים אחרים- בהם אופציית ההחזרה- משתלמת, המשלוח מישראל לסין יקר מאד וכך אנו מאבדים את כדאיות החזרת המשלוח (ואם כבר מאבדים- החבילה יכולה להאבד בדרך- הסינים אלופים בזה {וגם הישראלים})

אני פוגשת הרבה אנשים- {בעיקר נשים} שמראים לי בגאווה דברים שעלו להם בעליאקספרס יותר מבחנות מתחת לבית, או דברים באיכות ירודה ומחיר מנופח, או מתרברבים במחיר הנמוך כשדמי המשלוח גבוהים להחריד.

לדוגמא- מישהי מראה לי כובע פונפון שהזמינה ב4 דולר- וראיתי אותו דבר ב-ד-י-ו-ק, אותה חברה, אותו דגם- במקס סטוק ב10 שח..
או קישורים לגומיות וסיכות שיער שנשים שמות באשכול הקניות מוצלחות- ויש אותן כאן בבני ברק בשוקה שקל

ואל תקפצו עלי ותאמרו- שיותר נוח לשבת במחשב ולקחת מהדואר מאשר להתרוצץ בחנויות...

תחשבו קודם:
אולי יש להשיג את המוצר בזול יותר בעיר שלכם וניתן למשש אותו פיזית?
האם הייתי קונה את הפריט הזה בחנות?
האם אין את הגימיק הזה במקס - ב5 ש"ח ושילמתי עליו 3 דולר ועוד 0.23 דולר דמי משלוח
וכן, תמיד לעבוד עם מחשבון המרה- לבדוק כמה יוצא בשקלים- חוסך המון טעויות ומפחי נפש...

לא חושבת שחידשתי לכם כאן- זה רק נקודה למחשבה לפני בוא הטיפים...

בטיפ הבא בס"ד-
איך קונים בעליאקספרס חולצת תחרה ומכנס טוטו בחינם, ומשלמים רק על הסרט...;)
אה, וגם הטפט מעלי- עליו שילמתי... DSC05470.jpg

נכתב באישור המנהלת החביבה @מרשמלו

שמחה לשמח

משתמש מקצוען
בלי קשר לנושא,האם יש מישהיא שתוכל להעביר חומרים מענינים מחכמת נשים למי שלא מחוברת?תודה!

דג הכסף

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כמו הקדמה...

למה קונים בעליאקפרס?!
(הטיפים שלי לא מיועדים לאנשים שיודעים הכל!!!!)

לפני הקנייה- צריך לחשוב טוב- מה אני מרויח מהרכישה
מחיר זול, איכות טובה יותר, מקוריות- משהו שאין להשיג בארץ, נוחות- קרבה לדואר יותר מלחנות, הנחה על כמות גדולה וכו'
כל אלו יכולות להיות סיבות לקניה בחו"ל
בניגוד לאתרים אחרים- בהם אופציית ההחזרה- משתלמת, המשלוח מישראל לסין יקר מאד וכך אנו מאבדים את כדאיות החזרת המשלוח (ואם כבר מאבדים- החבילה יכולה להאבד בדרך- הסינים אלופים בזה {וגם הישראלים})

אני פוגשת הרבה אנשים- {בעיקר נשים} שמראים לי בגאווה דברים שעלו להם בעליאקספרס יותר מבחנות מתחת לבית, או דברים באיכות ירודה ומחיר מנופח, או מתרברבים במחיר הנמוך כשדמי המשלוח גבוהים להחריד.

לדוגמא- מישהי מראה לי כובע פונפון שהזמינה ב4 דולר- וראיתי אותו דבר ב-ד-י-ו-ק, אותה חברה, אותו דגם- במקס סטוק ב10 שח..
או קישורים לגומיות וסיכות שיער שנשים שמות באשכול הקניות מוצלחות- ויש אותן כאן בבני ברק בשוקה שקל

ואל תקפצו עלי ותאמרו- שיותר נוח לשבת במחשב ולקחת מהדואר מאשר להתרוצץ בחנויות...

תחשבו קודם:
אולי יש להשיג את המוצר בזול יותר בעיר שלכם וניתן למשש אותו פיזית?
האם הייתי קונה את הפריט הזה בחנות?
האם אין את הגימיק הזה במקס - ב5 ש"ח ושילמתי עליו 3 דולר ועוד 0.23 דולר דמי משלוח
וכן, תמיד לעבוד עם מחשבון המרה- לבדוק כמה יוצא בשקלים- חוסך המון טעויות ומפחי נפש...

לא חושבת שחידשתי לכם כאן- זה רק נקודה למחשבה לפני בוא הטיפים...

בטיפ הבא בס"ד-
איך קונים בעליאקספרס חולצת תחרה ומכנס טוטו בחינם, ומשלמים רק על הסרט...;)
אה, וגם הטפט מעלי- עליו שילמתי...צפה בקובץ המצורף 409816

נכתב באישור המנהלת החביבה @מרשמלו
וגם העניין שאסור לקנות אצל גויים אלא אם כן זה שליש מחיר וכו'
וגם אם כן עדיין עדיף לפרנס מישהו מעם ישראל

שמחה לשמח

משתמש מקצוען
מה שכן,לא כדאי לשמור את פרטי האשראי באתר כדי שחלילה לא יגנבו אתכם,אלא כל פעם מחדש למלא(אפילו שזה מעצבן...:p)

רותי לב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
יו, את מה זה צודקת!
תמיד אחרי שאני ממלאה עגלה, לפני התשלום אני עוברת על הקניה וחושבת על כל הנ"ל,
בעיקר-
האם היית קונה את המוצר הזה בלאו הכי או שסתם התלהבת ממנו ובעצם אין לך כ"כ מה לעשות איתו...

GALAXY

משתמש מקצוען
מה שכן,לא כדאי לשמור את פרטי האשראי באתר כדי שחלילה לא יגנבו אתכם,אלא כל פעם מחדש למלא(אפילו שזה מעצבן...:p)

אין צורך. האתרים שלהם מאובטחים ברמה הכי הכי גבוהה שיש.
אצלי כבר 4 שנים שהאשראי שם ואף אחד לא נוגע בו לרעה.
אם את חוששת מאתר כמו אליאקספרס אז באותה מידה לכי תוציאי את הכסף מהבנק, ותבטלי את כל הוויזות....

שמחה לשמח

משתמש מקצוען
יש הבדל,אני באופן אישי חושבת שלא כדאי אבל שכל אחד יעשה מה שהוא חושב!

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
תבינו שיותר מסוכן להכניס שוב ושוב את פרטי האשראי - כל קניה מחדש - כי הנתונים האלה עוברים דרך האינטרנט עד שהם מגיעים לאתר, ויש בהחלט אנשים שמאזינים למידע שעובר ויכולים לפצח נתונים, וכל פעם שמקלידים את הפרטים - מעלה את הסבירות.

לעומת זאת הזנה חד פעמית באתר יותר בטוחה, למרות שיש סבירות שבעלי האתר עצמו יגנבו את הנתונים, כי ברגע שהם עושים את זה פעם אחת הלך להם על כל העסק וא"א לא יקנה מהם
.
לכן הכי מומלץ להשתמש בפייפאל לדוגמא - כי הנתונים שמורים שם והם משלמים לאתר שממנו קניתם וגובים מכם את התשלום. ז"א הנתונים עוברים ברשת פעם אחת בלבד - בעת הרישום לפייפאל.

ריבת חלב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לכן הכי מומלץ להשתמש בפייפאל לדוגמא - כי הנתונים שמורים שם והם משלמים לאתר שממנו קניתם וגובים מכם את התשלום. ז"א הנתונים עוברים ברשת פעם אחת בלבד - בעת הרישום לפייפאל.
נכון מאוד!
הבעיה שבעלי אקספרס אי אפשר לשלם דרך פיי פאל. או ששינו את זה כבר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה